Szczecin Blog

 Kolej na kolej?

Marcin Stefanowicz, 01.08.2006
Kategoria: Nasz Serwis
[dodane 01.08.2006, g. 10:08 przez –– Phobos]
strona główna »
wydarzenia »
zgłoś informację »

Na forum

Jacek pisze:
Pomysł najlepszy jaki mógł Tobie wpaść Marcinie do głowy :-) Na grupie dyskusyjnej PMK nie są jakoś konkretnie rozwijane poszczególne tematy z naszego regionu, jest też parę autorskich... czytaj dalej »

piotrek pisze:
A adres... Tu się z Tobą nie zgodzę. Wiem, że jesteś miłośnikiem kolei, ale dla mnie osobiście wolałbym, aby główny adres pozostał tylko dla komunikacji miejskiej, a kolej otrzymała... czytaj dalej »

Titanic1912 pisze:
[ciach] Pomysł świetny zgzadzam się z Jackiem...a jeśli chodzi o zasieg to myśle że najlepiej całe nasze województwo...bo w przeciwnym wypadku będzie problem czy to się zalicza do naszych... czytaj dalej »

zobacz wszystkie 67 wypowiedzi »
dodaj własną opinię »

Więcej...
Czy jesteś za rozszerzeniem zakresu tematycznego Serwisu KOMIS o kolej?
Głosowanie w tej sondzie zostało zakończone.
tak:
77 (73%)
nie:
21 (20%)
nie mam zdania:
7 (6%)
Zobacz: Kolej na kolej?
Razem oddano 105 głosów.
brak komentarzy
Wyniki innych sond

W ciągu ostatniego roku nasz Serwis dynamicznie się rozwijał. Nie tylko pod względem ilości wypowiedzi na forum, czy zdjęć w galerii, która niedawno przekroczyła 3000. Teraz prosimy Was o pomoc w odpowiedzi na pytanie "co dalej?".

Tematyka kolejowa nie jest obca większości miłośników komunikacji miejskiej. Wręcz przeciwnie - wiele osób jest MK i MKM jednocześnie. Kolej jest naturalnym uzupełnieniem komunikacji miejskiej w każdej aglomeracji. Stąd też pomysł, aby rozszerzyć zakres tematyczny Serwisu właśnie o kolej.

I w tym momencie potrzebujemy Waszej pomocy. Po pierwsze - chcemy poznać Wasze zdanie, zanim przystąpimy do jakichkolwiek działań. Bez waszego poparcia tworzenie subdomeny kolej.mkm.szczecin.pl po prostu nie będzie miało sensu. Po drugie - musimy ustalić, jak głęboko chcemy w tę kolej "wejść". Wyłącznie aglomeracja szczecińska? A może całe województwo zachodniopomorskie? I po trzecie - jeśli mielibyśmy zacząć działać, potrzebujemy pomocy osób, które obeznane są w tym temacie.

Do waszej dyspozycji oddajemy sondę oraz sprawdzoną już platformę dyskusji nad przyszłością Serwisu - nasze forum. Serdecznie zapraszamy do dyskusji.

67 komentarzy | wersja do druku |

KOMIS wersja 6.3 | © 2001-2019 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)