Rewolucja na torach

Tomasz Tokarzewski, 24Kurier, 26.03.2018
Kategoria: Artykuł
[dodane 26.03.2018, g. 14:30 przez –– wojtazz]
strona główna »
wydarzenia »
zgłoś informację »

Na forum

–– Jasiek pisze:
Wszystko pięknie, ciekawe czy nie zostanie wybrany wykonawca przebudowy, który będzie sobie robił żarty z mieszkańców i władz miasta odnośnie stanu "nowego" torowiska w ciągu ul. Gdańskiej... czytaj dalej »

–– Ferrix pisze:
No to jeszcze jedna kwestia: trzeba zakupić tramwaje dwukierunkowe, żeby te odcinki torowisk, po których da się pojechać, nie pozostały bez obsługi szynowej. A nie da się wszystkiego... czytaj dalej »

zobacz wszystkie 2 wypowiedzi »
dodaj własną opinię »

Ponad 330 mln zł, z tego 175 mln unijnego dofinansowania, długa lista zadań podzielona na 20 etapów, czyli prawdziwa rewolucja na torach i sporo utrudnień w ruchu - tak w skrócie zapowiada się przyszłość na ulicach Szczecina. W Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim podpisano w poniedziałek (26 marca) umowę na dofinansowanie przebudowy torowisk tramwajowych.

- To 47. umowa w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 6.1 Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach. Dotychczas podpisaliśmy umowy na 9,5 mld zł - mówi Witold Słowik, wiceminister inwestycji i rozwoju. - Wniosek Szczecina jest bardzo obszerny, będziemy się bacznie przyglądać realizacji, ponieważ harmonogram prac jest bardzo napięty.

Przeczytaj całość na stronie: 24Kurier »

źródło: 24Kurier
2 komentarze | wersja do druku |

KOMIS wersja 6.3 | © 2001-2019 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)