Piknik nad Odrą

za ZDiTM, 10.05.2018
Kategoria: Komunikacja miejska
[dodane 10.05.2018, g. 20:10 przez –– mkubien]
strona główna »
wydarzenia »
zgłoś informację »

Na forum
Dyskusja na temat tej informacji jeszcze się nie rozpoczęła. Możesz być pierwszym, który napisze do niej komentarz! Wejdź na forum.

W związku z organizacją imprezy "Piknik nad Odrą", w okresie od 11 maja od godz. 17:00 do 14 maja do godz. 4:30 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 6, 70 i 526.

Linia 6 zostanie zawieszona. W zamian zostanie uruchomiona linia zastępcza 16 kursująca na trasie Pomorzany - Wyszyńskiego - Brama Portowa - plac Hołdu Pruskiego - Matejki - Dubois - Gocław z częstotliwością jak linia 6.

Autobusy linii 526 kursować będą objazdem przez Jana z Kolna - Trasę Zamkową - Matejki - Malczewskiego - Parkową ul. Dubois do przystanku "Dubois" i dalej bez zmian. W kierunku do Polic uruchomiony dodatkowy przystanek na ul. Matejki, zlokalizowany na wysokości Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, a w kierunku Dworca Głównego uruchomiony zostanie dodatkowy przystanek w zatoce na pl. Żołnierza Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Farną.

Autobusy linii 70 kursować będą objazdem:

  • w kierunku Urzędu Miasta: od przystanku "Wyszyńskiego" przez Jana z Kolna - Trasę Zamkową - Matejki - plac Rodła i dalej bez zmian, z pominięciem przystanków "Admiralska", "Starzyńskiego" i "Urząd Wojewódzki". Zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek na ul. Matejki, zlokalizowany na wysokości Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza;
  • w kierunku Kamieńca: od placu Rodła przez al. Wyzwolenia - plac Żołnierza Polskiego - Farną - Sołtysią - Wyszyńskiego - Nabrzeże Wieleckie i dalej bez zmian, z pominięciem przystanków "Teatr Współczesny" i "Jarowita". Przystanek "Starzyńskiego" zostanie przeniesiony do zatoki autobusowej na pl. Żołnierza Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Farną.

Czytaj także na stronie: ZDiTM »

źródło: ZDiTM
brak komentarzy | wersja do druku |

KOMIS wersja 6.3 | © 2001-2019 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)