Informacje
Komunikacja miejska na Juwenalia
za ZDiTM,
dodane przez MQ; zmodyfikowane
W związku z organizacją Juwenaliów w okresie od 24 do 26 maja nastąpią zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.
Noc 24/25 i 25/26 maja
Linie 521, 522, 523, 524, 526, 527, 528, 531 i 532 obsługiwane będą taborem MEGA przegubowym.
Uruchomione zostaną dodatkowe linie autobusowe:
- 851 - Energetyków - Osiedle Arkońskie po trasie linii B. Autobus będzie się zatrzymywał wszystkich przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych na trasie przejazdu. Odjazd autobusu odbędzie się ok. godz. 1:35 z przystanku "Energetyków" na polecenie Centrali Ruchu.
- 861 - Energetyków - plac Kościuszki - rondo Uniwersyteckie - Europejska - Derdowskiego - 26 Kwietnia - plac Kościuszki - Wyszyńskiego. Autobus będzie się zatrzymywał na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych na trasie przejazdu. Odjazd autobusu odbędzie się ok. godz. 1:35 z przystanku "Energetyków" na polecenie Centrali Ruchu.
Ponadto kurs linii 522 o godz. 1:40 z pętli "Kormoranów" zostanie wydłużony do Osiedla Kasztanowego (powrót o godz. 2:30).
Z kolei kurs linii 522 o godz. 1:42 z pętli "Dąbie Osiedle" zostanie wydłużony do Warszewa (powrót o godz. 2:30).
Noc 26/27 maja
Linie 521, 522, 523, 524, 526, 527, 528, 531 i 532 obsługiwane będą taborem MEGA przegubowym.
Uruchomione zostaną dodatkowe linie autobusowe:
- 851 - Energetyków - Osiedle Arkońskie po trasie linii B. Autobus będzie się zatrzymywał wszystkich przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych na trasie przejazdu. Odjazd autobusu odbędzie się ok. godz. 2:25 z przystanku "Energetyków" na polecenie Centrali Ruchu.
- 861 - Energetyków - plac Kościuszki - rondo Uniwersyteckie - Europejska - Derdowskiego - 26 Kwietnia - plac Kościuszki - Wyszyńskiego. Autobus będzie się zatrzymywał na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych na trasie przejazdu. Odjazd autobusu odbędzie się ok. godz. 2:25 z przystanku "Energetyków" na polecenie Centrali Ruchu.
Nastąpią zmiany godzin odjazdów:
- linii 521 z przystanku "Dworzec Główny" z 1:50 na 2:15,
- linii 522 z przystanku "Energetyków" w kierunku Dąbia z 1:57 na 2:15,
- linii 522 z przystanku "Energetyków" w kierunku Kormoranów z 1:58 na 2:15,
- linii 527 z przystanku "Dworzec Główny" z 2:10 na 2:20.
Ponadto kurs linii 532 o godz. 2:20 z pętli "Osiedle Bukowe" zostanie wydłużony do Osowa (powrót o godz. 3:00).
źródło: ZDiTM
brak komentarzy