Komunikacja miejska na Pyromagic

za ZDiTM, 08.08.2018
Kategoria: Komunikacja miejska
[dodane 08.08.2018, g. 13:05 przez –– mkubien]
strona główna »
wydarzenia »
zgłoś informację »

Na forum
Dyskusja na temat tej informacji jeszcze się nie rozpoczęła. Możesz być pierwszym, który napisze do niej komentarz! Wejdź na forum.

W związku z organizacją Festiwalu Ogni Sztucznych Pyromagoic 2018 wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

9 sierpnia (czwartek) godz. 12:00 - 13 sierpnia (poniedziałek), godz. 4:30



Zawieszone zostanie kursowanie linii 6. W zamian uruchomiona zostanie zastępcza linia 16, kursująca na trasie Pomorzany - Wyszyńskiego - Brama Portowa - plac Hołdu Pruskiego - Dubois - Gocław. W kierunku Gocławia obsługiwane będą oba przystanki "Wyszyńskiego" (nr 10932 i 10915).

Kursy dojazdowe z zajezdni Golęcin do Dworcowej na liniach 3 i 12 wykonywane będą objazdem przez plac Hołdu Pruskiego.

Autobusy linii 70 kursować będą objazdem:

  • w kierunku Urzędu Miasta: od przystanku "Wyszyńskiego" (przeniesiony do zatoki na ul. Wyszyńskiego, słupek nr 10916) przez ul. Wyszyńskiego - Bramę Portową - al. Niepodległości - pl. Żołnierza Polskiego - pl. Hołdu Pruskiego - ul. Matejki - pl. Rodła i dalej swoją trasą, z pominięciem przystanków "Admiralska", "Urząd Wojewódzki" i "Starzyńskiego". Zostanie uruchomiony przystanek "Filharmonia" zlokalizowany na ul. Matejki na wysokości budynku Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza;
  • w kierunku Pargowa: od placu Rodła przez - al. Wyzwolenia - pl. Żołnierza Polskiego - ul. Farną - ul. Sołtysią - ul. Wyszyńskiego - ul. Nabrzeże Wieleckie i dalej swoją trasą, z pominięciem przystanków "Starzyńskiego", "Teatr Współczesny" i "Jarowita". Uruchomiony zostanie przystanek "Plac Hołdu Pruskiego" przy skrzyżowaniu z ul. Farną.

Linia kursować będzie według normalnego rozkładu jazdy.

Autobusy linii 526 w obu kierunkach kursować będą objazdem: od przystanku "Wyszyńskiego" (przeniesiony do zatoki na ul. Wyszyńskiego, słupek nr 10916) przez ul. Wyszyńskiego - Bramę Portową - al. Niepodległości - pl. Żołnierza Polskiego - pl. Hołdu Pruskiego - ul. Matejki - ul. Malczewskiego - ul. Parkową - Dubois do przystanku "Dubois" i dalej swoją trasą, według normalnego rozkładu jazdy.

10 sierpnia (piątek)



Tramwaje linii 3 od godz. 20:00 kursować będą przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej.

Autobusy linii 53 od godz. 19:00 kursować będą na zmienionej trasie Pomorzany Dobrzyńska - Dworzec Morski.

Autobusy linii 61 (kierunek Podjuchy) i 87 (kierunek Podbórz) od godz. 19:00 kursować będą przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej.

Zostanie wydłużone kursowanie linii tramwajowych 2, 3, 7, 8, 12 i 16 do godz. 1:00 z częstotliwością co 20 minut (linia 8 w godz. 21:00-0:00 co 10 minut).
  • linia 2:
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Dworca Niebuszewo: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:04,
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:01.
  • linia 3:
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Lasu Arkońskiego: 23:15, 23:35, 23:55, 0:15, 0:35, 0:55,
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51, 1:11.
  • linia 7:
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:14, 23:34, 23:54, 0:14, 0:34, 0:54,
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51.
  • linia 8:
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Gumieniec: 22:49, 22:59, 23:09, 23:19, 23:29, 23:39, 23:49, 23:59, 0:09, 0:19, 0:39, 0:59,
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:06, 23:16, 23:26, 23:36, 23:46, 23:56, 0:16, 0:36, 0:56.
  • linia 12:
    • odjazdy z Placu Rodła do Pomorzan: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:04,
    • odjazdy z Placu Rodła do Dworca Niebuszewo: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:01.
  • linia 16:
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:01, 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41,
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Gocławia: 23:10, 23:25, 23:45, 0:05, 0:25, 0:45, 1:05.

Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:00 dla linii autobusowych:
  • 53 - Dworzec Morski - Pomorzany Dobrzyńska, co 15 minut; kursy z Dworca Morskiego: 23:15, 23:30, 23:45, 0:00, 0:15, 0:30, 0:45, 1:00.
  • 61 - Dworzec Główny - Podjuchy; kursy z Wyszyńskiego do Podjuch: 23:25, 23:45.
  • 68 - Plac Rodła - Przepiórki, co 30 minut; kursy z Placu Rodła: 23:45, 0:15, 0:45, 1:15.
  • 75 - Dworzec Główny - Krzekowo, co 10 minut; kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:25, 23:35, 23:45, 23:55, 0:05, 0:15, 0:25, 0:35, 0:45, 0:55, 1:05.
  • 81 - Dworzec Główny - Przecław, co 10 minut; kursy z Wyszyńskiego do Przecławia: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50, 1:00.
  • 102 - Gocław - Police Wyszyńskiego Polana, co 20-40 minut; kursy z Gocławia: 0:00, 0:40, 1:00.
  • 107 - Plac Rodła - Police Wyszyńskiego Polana, co 10 minut; kursy z Placu Rodła: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50, 1:00.
  • A - Plac Rodła - Osiedle Bukowe co 15 minut:
    • kursy z Placu Rodła: 23:23, 23:38, 23:53, 0:08, 0:23, 0:38, 0:53, 1:08,
    • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Bukowego: 23:29, 23:44, 23:59, 0:14, 0:29, 0:44, 0:59, 1:14.
  • B - Osiedle Słoneczne - Osiedle Arkońskie co 15 minut:
    • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Słonecznego: 23:21, 23:36, 23:51, 0:06, 0:21, 0:36, 0:51, 1:06, 1:21, 1:36,
    • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Arkońskiego: 23:17, 23:32, 23:47, 0:02, 0:17, 0:32, 0:47, 1:02, 1:17.
  • C - Plac Rodła - Osiedle Kasztanowe co 30 minut:
    • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00,
    • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Kasztanowego: 23:35, 0:05, 0:35, 1:05.
  • 887 - Plac Rodła (odjazd z peronu dla linii 101) - Podbórz - co 30 minut trasą: Plac Rodła - al. Wyzwolenia - Niemcewicza - Łucznicza - Duńska - Podbórz. Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych na trasie przejazdu; kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00.

Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:30 dla linii autobusowych:
  • 56 - Basen Górniczy - Dąbie Osiedle co 30 minut; kursy z Basenu Górniczego: 23:45, 0:15, 0:45, 1:15.
  • 96 - Basen Górniczy - Osiedle Kasztanowe co 30 minut; kursy z Basenu Górniczego: 23:35, 0:05, 0:35, 1:05.
  • 65 - Rondo Ułanów Podolskich - Osiedle Bukowe, co 20 minut; kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:38, 23:58, 0:18, 0:38, 0:58, 1:18.
  • 71 - Rondo Ułanów Podolskich - Osiedle Bukowe (przez ul. Łubinową), co 20 minut; kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:28, 23:48, 0:08, 0:28, 0:48, 1:08.
  • 73 - Basen Górniczy - rondo Ułanów Podolskich - Wielgowo Borsucza co 30 minut; kursy z Basenu Górniczego: 23:25, 23:55, 0:25, 0:55, 1:25.
  • 79 - Rondo Ułanów Podolskich - Jezierzyce co 30 minut; kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:40, 0:10, 0:40, 1:10.
  • 866 - Klucz Autostrada - rondo Ułanów Podolskich - Łubinowa - Chłopska - Nad Rudzianką - Gwarna - Dąbska - Kijewo, co 20 minut. Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych na trasie przejazdu:
    • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Klucza: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19,
    • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Kijewa: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19.

Po dojeździe autobusów do przystanków krańcowych powrót do Dworca Morskiego, Ronda Ułanów Podolskich lub Centrum odbywa się jako przejazd techniczny, bez obsługi pasażerów, najkrótszą możliwą trasą (z wyjątkiem linii 73, 866, A i B).

Linie nocne 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 531 i 532 obsługiwane będą taborem MEGA przegubowym.

Na obszarze ograniczonym stacjami Szczecin Główny, Szczecin Załom, Szczecin Zdunowo i Szczecin Podjuchy w pociągach REGIO honorowane będą bilety okresowe ZDiTM.

11 sierpnia (sobota)



Tramwaje linii 3 od godz. 20:00 kursować będą przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej.

Autobusy linii 53 od godz. 10:00 kursować będą na zmienionej trasie Pomorzany Dobrzyńska - Dworzec Morski.

Autobusy linii 61 (kierunek Podjuchy) i 87 (kierunek Podbórz) od godz. 12:00 kursować będą przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej.

Zostanie wydłużone kursowanie linii tramwajowych 2, 3, 7, 8, 12 i 16 do godz. 1:00 z częstotliwością co 20 minut (linia 8 w godz. 21:00-0:00 co 10 minut).
  • linia 2:
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Dworca Niebuszewo: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:04,
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:01.
  • linia 3:
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Lasu Arkońskiego: 23:15, 23:35, 23:55, 0:15, 0:35, 0:55,
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51, 1:11.
  • linia 7:
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:14, 23:34, 23:54, 0:14, 0:34, 0:54,
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51.
  • linia 8:
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Gumieniec: 22:49, 22:59, 23:09, 23:19, 23:29, 23:39, 23:49, 23:59, 0:09, 0:19, 0:39, 0:59,
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:06, 23:16, 23:26, 23:36, 23:46, 23:56, 0:16, 0:36, 0:56.
  • linia 12:
    • odjazdy z Placu Rodła do Pomorzan: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:04,
    • odjazdy z Placu Rodła do Dworca Niebuszewo: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:01.
  • linia 16:
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:01, 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41,
    • odjazdy z Wyszyńskiego do Gocławia: 23:10, 23:25, 23:45, 0:05, 0:25, 0:45, 1:05.

Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:00 dla linii autobusowych:
  • 53 - Dworzec Morski - Pomorzany Dobrzyńska, co 15 minut; kursy z Dworca Morskiego: 23:15, 23:30, 23:45, 0:00, 0:15, 0:30, 0:45, 1:00.
  • 61 - Dworzec Główny - Podjuchy; kursy z Wyszyńskiego do Podjuch: 23:25, 23:45.
  • 68 - Plac Rodła - Przepiórki, co 30 minut; kursy z Placu Rodła: 23:45, 0:15, 0:45, 1:15.
  • 75 - Dworzec Główny - Krzekowo, co 10 minut; kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:25, 23:35, 23:45, 23:55, 0:05, 0:15, 0:25, 0:35, 0:45, 0:55, 1:05.
  • 81 - Dworzec Główny - Przecław, co 10 minut; kursy z Wyszyńskiego do Przecławia: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50, 1:00.
  • 102 - Gocław - Police Wyszyńskiego Polana, co 20-40 minut; kursy z Gocławia: 0:00, 0:40, 1:00.
  • 107 - Plac Rodła - Police Wyszyńskiego Polana, co 10 minut; kursy z Placu Rodła: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50, 1:00.
  • A - Plac Rodła - Osiedle Bukowe co 15 minut:
    • kursy z Placu Rodła: 23:23, 23:38, 23:53, 0:08, 0:23, 0:38, 0:53, 1:08,
    • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Bukowego: 23:29, 23:44, 23:59, 0:14, 0:29, 0:44, 0:59, 1:14.
  • B - Osiedle Słoneczne - Osiedle Arkońskie co 15 minut:
    • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Słonecznego: 23:21, 23:36, 23:51, 0:06, 0:21, 0:36, 0:51, 1:06, 1:21, 1:36,
    • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Arkońskiego: 23:17, 23:32, 23:47, 0:02, 0:17, 0:32, 0:47, 1:02, 1:17.
  • C - Plac Rodła - Osiedle Kasztanowe co 30 minut:
    • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00,
    • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Kasztanowego: 23:35, 0:05, 0:35, 1:05.
  • 887 - Plac Rodła (odjazd z peronu dla linii 101) - Podbórz - co 30 minut trasą: Plac Rodła - al. Wyzwolenia - Niemcewicza - Łucznicza - Duńska - Podbórz. Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych na trasie przejazdu; kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00.

Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:30 dla linii autobusowych:
  • 56 - Basen Górniczy - Dąbie Osiedle co 30 minut; kursy z Basenu Górniczego: 23:45, 0:15, 0:45, 1:15.
  • 96 - Basen Górniczy - Osiedle Kasztanowe co 30 minut; kursy z Basenu Górniczego: 23:35, 0:05, 0:35, 1:05.
  • 65 - Rondo Ułanów Podolskich - Osiedle Bukowe, co 20 minut; kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:38, 23:58, 0:18, 0:38, 0:58, 1:18.
  • 71 - Rondo Ułanów Podolskich - Osiedle Bukowe (przez ul. Łubinową), co 20 minut; kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:28, 23:48, 0:08, 0:28, 0:48, 1:08.
  • 73 - Basen Górniczy - rondo Ułanów Podolskich - Wielgowo Borsucza co 30 minut; kursy z Basenu Górniczego: 23:25, 23:55, 0:25, 0:55, 1:25.
  • 79 - Rondo Ułanów Podolskich - Jezierzyce co 30 minut; kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:40, 0:10, 0:40, 1:10.
  • 866 - Klucz Autostrada - rondo Ułanów Podolskich - Łubinowa - Chłopska - Nad Rudzianką - Gwarna - Dąbska - Kijewo, co 20 minut. Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych na trasie przejazdu:
    • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Klucza: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19,
    • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Kijewa: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19.

Po dojeździe autobusów do przystanków krańcowych powrót do Dworca Morskiego, Ronda Ułanów Podolskich lub Centrum odbywa się jako przejazd techniczny, bez obsługi pasażerów, najkrótszą możliwą trasą (z wyjątkiem linii 73, 866, A i B).

Linie nocne 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 531 i 532 obsługiwane będą taborem MEGA przegubowym.

Na obszarze ograniczonym stacjami Szczecin Główny, Szczecin Załom, Szczecin Zdunowo i Szczecin Podjuchy w pociągach REGIO honorowane będą bilety okresowe ZDiTM.

Czytaj także na stronie: ZDiTM »

źródło: ZDiTM
brak komentarzy | wersja do druku |

KOMIS wersja 6.3 | © 2001-2018 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)