Blog o Szczecinie - ciekawe miejsca, hotele i wydarzenia w Szczecinie

 Nie do końca na żądanie

ToT, 24Kurier, 12.09.2018
Kategoria: Artykuł
[dodane 12.09.2018, g. 08:56 przez –– mkubien]
strona główna »
wydarzenia »
zgłoś informację »

Na forum

–– mamol pisze:
Skorzystałem z obu linii na telefon, czyli 98 i 99 i mam kilka uwag. Otóż linia 98 kursuje według rozkładu jazdy, czyli z ul. Maczka odjeżdża prawie według planu. W moim przypadku musiałem... czytaj dalej »

–– t105n pisze:
Bus na telefon jeżdżący według rozkładu - mamy ewenement na skalę krajową! A tak na poważnie, to uważam, że lepszy jest stały rozkład i stała trasa, bo to pozwala lepiej zaplanować... czytaj dalej »

–– mamol pisze:
Korzystając ponownie z linii 99 zauważyłem nowy mikrobus Mercedes-Benz 511 CDI o numerze 10413 i numerze rejestracyjnym ZS 511JS. Nie ma go jeszcze w bazie danych. Czy ktoś ma bliższe dane ba... czytaj dalej »

zobacz wszystkie 4 wypowiedzi »
dodaj własną opinię »

Od 2016 r. mieszkańcy Podjuch mogą korzystać z tzw. Transportu na żądanie. To busy, które kursują określoną trasą i zatrzymują się tylko na wyznaczonych przystankach. Od września br. z podobnej formy wsparcia regularnej komunikacji mogą korzystać także mieszkańcy Gumieniec, Osowa, Warszewa i pasażerowie dojeżdżający na Głębokie. Ale kursy nie są już na żądanie, bo ZDiTM wyznaczył "sztywny" rozkład jazdy.

- Transport na żądanie cieszy się w Podjuchach dużym zainteresowaniem - przyznaje Hanna Pieczyńska, rzecznik miasta ds. dróg i transportu miejskiego. - Zmiany wprowadziliśmy, ponieważ pasażerowie zamawiali kursy na bardzo różne godziny, chwila po chwili, traktując ten sposób komunikacji jak taksówkę.

Przeczytaj całość na stronie: 24Kurier »

źródło: 24Kurier
4 komentarze | wersja do druku |

KOMIS wersja 6.3 | © 2001-2019 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)