Nowa linia tramwajowa i jej sześć przystanków. Tak ma to wyglądać. Tylko kiedy?

lop, Wyborcza.pl, 18.10.2018
Kategoria: Artykuł
[dodane 18.10.2018, g. 15:58 przez –– Karton_03]
strona główna »
wydarzenia »
zgłoś informację »

Na forum

–– PawelSzczecinFG2050 pisze:
Totalny bezsens. Po pierwsze dlatego, że powinni wykorzystać inne miejsce tzn 26 Kwietnia do końca (tak jak jeżdżą nocne), a po drugie pętle można zbudować na wysokości przystanku Taczaka... czytaj dalej »

–– konjo pisze:
Ten stary przebieg 26 kwietnia by kontynuuował linię szybkiego tramwaju, wykonanie byłoby szybsze i pewnie tańsze, a dodatkowo mając tramwaje dwukierunkowe (przy założeniu, że nie budujemy... czytaj dalej »

–– mkubien pisze:
Ty tak zupełnie na serio? Faktycznie, wywalenie kupy kasy na wybudowanie tramwaju, który nie rozwiąże żadnych problemów, to świetny pomysł. To nic, że od lat są problemy z 75 i że... czytaj dalej »

zobacz wszystkie 17 wypowiedzi »
dodaj własną opinię »

Nowa linia tramwajowa ma kursować od dworca Szczecin Główny do skrzyżowania ulic Witkiewicza z Derdowskiego. Od ul. 26 Kwietnia będzie poruszać się całkiem nowym torowiskiem. Wiadomo już, gdzie będą i jak mają wyglądać poszczególne przystanki.

Założenia koncepcji budowy torowiska tramwajowego w ciągu ulicy 26 Kwietnia według zamówionej przez magistrat "Analizy techniczno-eksploatacyjnych i organizacyjnych uwarunkowań wykorzystania tramwaju dwukierunkowego w systemie publicznego transportu zbiorowego na obszarze miasta Szczecin" przesłał do mediów ZDiTM.

Przeczytaj całość na stronie: Wyborcza.pl »

źródło: Wyborcza.pl
17 komentarzy | wersja do druku |

KOMIS wersja 6.3 | © 2001-2019 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)