Zmiany na linii 122

nie za ZDiTM, 16.04.2019
Kategoria: Komunikacja miejska
[dodane 16.04.2019, g. 22:45 przez –– mkubien]
strona główna »
wydarzenia »
zgłoś informację »

Na forum
Dyskusja na temat tej informacji jeszcze się nie rozpoczęła. Możesz być pierwszym, który napisze do niej komentarz! Wejdź na forum.

W związku z rozpoczynającym się remontem ulicy Szkolnej w Bezrzeczu 23 kwietnia wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 122.

Ulica Szkolna zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Autobusy linii 122 kursować będą na jednokierunkowej trasie okrężnej Kościno - Dołuje - ulica Folwarczna - Redlica - Wąwelnica - Dołuje - Kościno według specjalnego rozkładu jazdy z dotychczasową częstotliwością. Wybrane kursy w dni powszednie realizowane będą z dłuższym postojem na przystanku "Wąwelnica". Przystanek "Dołuje" w kierunku Redlicy zlokalizowany będzie w ciągu drogi krajowej nr 10 (przystanek wspólny z linią 108 w kierunku Gumieniec), dotychczasowy przystanek "Dołuje" zlokalizowany przy ulicy Daniela nie będzie obsługiwany.

Na trasie Stolec - Bezrzecze Koralowa uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa 822, kursująca wyłącznie w dni powszednie w okresie nauki w szkołach. Linia realizować będzie dotychczasowe kursy szkolne linii 122.

brak komentarzy | wersja do druku |

KOMIS wersja 6.3 | © 2001-2019 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)