Forum

Najbardziej absurdalna linia w Szczecinie - już...

zdjęcie
Najbardziej absurdalna linia w Szczecinie - już nieistniejąca
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez mike_1994

Czy mógłby mi ktos powiedzieć dlaczego ta linia już nie kursuje oraz jaką miała trasę?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mike_1994 napisał(a):

> Czy mógłby mi ktos powiedzieć dlaczego ta linia już nie > kursuje oraz jaką miała trasę?

A na tablicy kierunkowej nie widać? Ja widze trase Nehringa pomnik - Ludgardy...

wysłane przez mike_1994

> A na tablicy kierunkowej nie widać? Ja widze trase Nehringa > pomnik - Ludgardy...

Sorry, ale ta tablica jest troche rozmazana i nie każdy mógłby ją odczytać, ale dzięki.
mike_1994 napisał(a):

> Czy mógłby mi ktos powiedzieć dlaczego ta linia już nie > kursuje

Ponieważ tamten rejon obecnie jest obsługiwany przez linię 58.

wysłane przez mike_1994

> Ponieważ tamten rejon obecnie jest obsługiwany przez linię 58.

Dzięki bardzo.

wysłane przez LLUZNIAK

mkubien napisał(a):

> Ponieważ tamten rejon obecnie jest obsługiwany przez linię 58.

...i chwała za to :>
mike_1994 napisał(a):

> Czy mógłby mi ktos powiedzieć dlaczego ta linia już nie > kursuje oraz jaką miała trasę?

Kiedy remontowali ulicę Zagórskiego i była ona nieprzejezdna, linia 58 jeździła częściowo zmienioną trasą (Szosą Polską). W celu umożliwienia pasażerom dotarcia do miasta tymczasowo wprowadzono linię zastępczą 72.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Kiedy remontowali ulicę Zagórskiego i była ona nieprzejezdna, > linia 58 jeździła częściowo zmienioną trasą (Szosą Polską). W > celu umożliwienia pasażerom dotarcia do miasta tymczasowo > wprowadzono linię zastępczą 72.

Ta linia kursowała tam również mniej więcej rok wcześniej, gdy 58 na Bukowie nawet nie było w planach :>