Forum

Wbrew pozorom na linii 55 Bis często kursują MANy i...

zdjęcie
Wbrew pozorom na linii 55 Bis często kursują MAN-y i Solarisy...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Odnosząc się do tytułu to nastąpił mały kryzys gdyż Mana lub Solarisa na 55Bis nie było od około 1,5 roku =)

P.S Przystanek widoczny po lewej stronie został przesunięty około 10m w kierunku ulicy Smoczej.

-- Obejrzy to 80% użytkowników KOMISu.
Bauersoon napisał(a):

> Odnosząc się do tytułu to nastąpił mały kryzys gdyż > Mana lub Solarisa na 55Bis nie było od około 1,5 roku =)

Chyba tam nigdy nie było MAN-a czy Solarisa, więc myślę, że ten opis to raczej ironia ze strony Jacka;-)

-- moderator@mkm.szczecin.pl

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Romanas napisał(a):

> Chyba tam nigdy nie było MAN-a czy Solarisa, więc myślę, > że ten opis to raczej ironia ze strony Jacka;-)

Zdarzały się. Ja mam fotkę 2203 z 22.06.2005, a później jeszcze przynajmniej raz widziałem tam MANa. Solniczki nigdy nie spotkałem, ale skoro były MANy, to pewnie i U12 mógł się pojawić. ;)

-- Generalnie chodzę w skarpetach i nie pokazuję stopek publicznie...
105ngs napisał(a):

> Zdarzały się. Ja mam fotkę 2203 z 22.06.2005, a później > jeszcze przynajmniej raz widziałem tam MANa. Solniczki nigdy nie > spotkałem, ale skoro były MANy, to pewnie i U12 mógł się > pojawić. ;)

Tak, też pamiętam jak Many jeździły ale U12 niestety nie było ani razu...Pamiętam jeszcze Gniota z listopada tamtego roku :)

P.S Jak da radę to mógłbyś tą fotkę wrzucić? :D

Bauersoon napisał(a):

> P.S Jak da radę to mógłbyś tą fotkę wrzucić? :D

Ależ oczywiście ! :D Już czeka w Sandboksie, teraz wszystko w rękach Mareczka. ;)
105ngs napisał(a):

> Ależ oczywiście ! :D > Już czeka w Sandboksie, teraz wszystko w rękach Mareczka. ;)

Wielki dzięki, taka fotka z Manem na 55Bis będzie unikalna jeśli nie jedyna bo słyszałem o likwidacji 55Bis... ;/

Nareszcie ;)

wysłane przez Bauer

Po ponad roku pojawił się wreszcie Man ;) Nieźle się rano zdziwiłem kiedy na Smoczej zamiast zawodzenia silnika L11 usłyszałem coś nowocześniejszego i nagle wyłonił się ryjek NL202/262 ;)