Forum

Niebieskie Volvo na B

zdjęcie
Niebieskie Volvo na B
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

jedna z ładniejszych reklam ostanich lat na busach (gdzieniegdzie i na tramach ) ktos sie aprawde postarał w agencji reklamowej ;)

wysłane przez konjo  4

m21 napisał(a):

> jedna z ładniejszych reklam ostanich lat na busach > (gdzieniegdzie i na tramach ) ktos sie aprawde postarał w > agencji reklamowej ;)

No fakt, że powierzchnie okien wykorzystali oszczędniej. Mi tam się z całopojazdowych podoba Osiedle Różane.

--- All we need is just a little patience.

So never mind the darkness.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> > No fakt, że powierzchnie okien wykorzystali oszczędniej. Mi tam > się z całopojazdowych podoba Osiedle Różane. >

tez fajna reklama :) > ---

wysłane przez Administracja 0

m21 napisał(a):

> > No fakt, że powierzchnie okien wykorzystali oszczędniej. Mi tam > > się z całopojazdowych podoba Osiedle Różane.

> tez fajna reklama :)

Delimiter i wolne linie proszę ciąć...

wysłane przez ... (gość)

Fajna reklama ale wole reklamę z busów: PRZEGUBOWE: 1561-podajże CEKOL i 1553-teź jest fajna,zaś nienawidze reklam położonych tylko na lewym boku pojazdu NIEPRZEGUBOWE: 1414-góradże cement i fajna była...TIKURILLA.

wysłane przez Jacek

... napisał(a):

[ciach wszystko]

Moje ulubione reklamy na przegubach to Multimedia, Cekol i Optima. A z solówek najbardziej podoba mi się Diverse.

wysłane przez Ikarus 280 (gość)

Bardoz Fajan ta reklama choc nie jechałem nim jeszce.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ładną reklame ma tez VOLVO 1553, COOL BIKE ZONE.Szkoda tylko że jest zaniedbana i niszczeje:/

wysłane przez m31 (gość)

Pan_Tograff napisał(a):

> Ładną reklame ma tez VOLVO 1553, COOL BIKE ZONE.Szkoda tylko > że jest zaniedbana i niszczeje:/

To prawda szkoda ze o nią nie dbaja :( .Swoja drogą to było chyba 1 sze volvo w reklamie .