Forum

ZDiTM-owi dziękujemy za dezorganizację

ZDiTM znów pokazał, że z cywilizowanym traktowaniem pasażerów ma spore problemy. Po raz kolejny klienci komunikacji miejskiej nie zostali poinformowani o tym, że nieprzejezdna będzie dziś ulica Jana z Kolna.

wysłane przez Zybi (gość)

Dopiero dzisiaj rano koło godziny 7:20 wieszano informacje, ze tramwaje linni 6 beda jeździc objazdem w godzinach 8 do 14. To powinno być zrobione wczoraj!!!!!!!!!!

wysłane przez NEOfil (gość)

Zybi napisał(a):

> Dopiero dzisiaj rano koło godziny 7:20 wieszano informacje, > ze tramwaje linni 6 beda jeździc objazdem w godzinach 8 do > 14. To powinno być zrobione wczoraj!!!!!!!!!!

To i tak nic jakie przez to były spóźnienia a ile wypadków i kolizji w okolicach matejki (pzu) i placu rodła, żołnierza :D
j.w

wysłane przez xxy (gość)

Drogi Maciusiu! Chyba się nie wyspałeś. Strasznie długo siedzisz przed monitorem. Należałoby trochę sobie odpuścić siedzenie przed komputerem, przejść się na spacer, poczytać trochę prasę pooglądać TV, a dowiedziałbyś się o zamkniętej ulicy Jana z Kolna, a po spacerze i lekturze pojść wcześniej spać. Komunikaty zostały przekazane mediom 3 dni temu. Jak widać okazało się, że jesteś niedoinformowany i w związku z niniejszym czepiasz się.

wysłane przez MQ ?

xxy napisał(a):

> Drogi Maciusiu! Chyba się nie wyspałeś. Strasznie długo > siedzisz przed monitorem. Należałoby trochę sobie odpuścić > siedzenie przed komputerem, przejść się na spacer, poczytać > trochę prasę pooglądać TV, a dowiedziałbyś się o zamkniętej > ulicy Jana z Kolna, a po spacerze i lekturze pojść wcześniej > spać. Komunikaty zostały przekazane mediom 3 dni temu. Jak > widać okazało się, że jesteś niedoinformowany i w związku z > niniejszym czepiasz się.

1. Czy mi się wydaje, czy nie ma w tym kraju obowiązku kupowania prasy? A internetowe wydania gazet jakoś nie są skore do informowania o zmianach w komunikacji.

2. Może się mylę, ale pierwszym źródłem informacji o zmianach w komunikacji w dzisiejszych czasach powinna być strona organizatora, czyli Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. A tym razem po raz kolejny informacji o zmianach na niej nie było. Może mi wmówisz, że to się nazywa prawidłowe informowanie pasażerów? Wybacz, ale do standardów europejskich w tej dziedzinie to jeszcze nam daleko.

3. Tak się głupio składa, że komunikat widziałem już wcześniej (chyba we wtorek). Fakt, że się nie przyjrzałem, bo uznałem, że info będzie w Internecie, i cały czas byłem przekonany, że zamknięcie będzie standardowo w weekend.

4. Widocznie ci wkurzeni pasażerowie, którzy od rana dzwonili do ZDiTM-u, również byli niedoinformowani. Wnioski wyciągnij sam.

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez xxy (gość)

mkubien napisał(a):

> xxy napisał(a):

> > Drogi Maciusiu! Chyba się nie wyspałeś. Strasznie długo > > siedzisz przed monitorem. Należałoby trochę sobie odpuścić > > siedzenie przed komputerem, przejść się na spacer, poczytać > > trochę prasę pooglądać TV, a dowiedziałbyś się o zamkniętej > > ulicy Jana z Kolna, a po spacerze i lekturze pojść wcześniej > > spać. Komunikaty zostały przekazane mediom 3 dni temu. Jak > > widać okazało się, że jesteś niedoinformowany i w związku z > > niniejszym czepiasz się. > > 1. Czy mi się wydaje, czy nie ma w tym kraju obowiązku > kupowania prasy? A internetowe wydania gazet jakoś nie są skore > do informowania o zmianach w komunikacji. > > 2. Może się mylę, ale pierwszym źródłem informacji o zmianach w > komunikacji w dzisiejszych czasach powinna być strona > organizatora, czyli Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. A tym > razem po raz kolejny informacji o zmianach na niej > nie było. Może mi wmówisz, że to się nazywa prawidłowe > informowanie pasażerów? Wybacz, ale do standardów europejskich > w tej dziedzinie to jeszcze nam daleko. > > 3. Tak się głupio składa, że komunikat widziałem już wcześniej > (chyba we wtorek). Fakt, że się nie przyjrzałem, bo uznałem, że > info będzie w Internecie, i cały czas byłem przekonany, że > zamknięcie będzie standardowo w weekend. > > 4. Widocznie ci wkurzeni pasażerowie, którzy od rana dzwonili > do ZDiTM-u, również byli niedoinformowani. Wnioski wyciągnij > sam. > > --- > MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

Pozwolisz Maćku, że dalej będę się upierał, że zawsze szuka się alternatywnych informacji na każdy temat a nie bazuje się tylko na internecie. Jak twierdzisz widziałeś ten komunikat już we wtorek i nie ogłosiłeś go na stronie "mkm", to poważny błąd z Twojej strony. Dobry dziennikarz zawsze ujawnia posiadane informacje pierwszy przed konkurencją. A tak na marginesie wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi, że masz dojścia w ZDiTM i robisz im taką negatywną reklamę poprzez swoje ataki na nich. Widzę, że Twoi znajomi z ZDiTM są bardzo cierpliwi, bo ja na ich miejscu gdyby ktoś taki jak Ty gryzł rękę, która jest Ci pomocna zerwałbym wszelkie kontakty. Tak w cywilizowanym świecie płaci się za nielojalność. W jednym się z Tobą zgadzam, że miasto nie powinno wydawać zezwoleń na blokowanie tak ważnej arterii komunikacyjnej miasta jakim są Wały Chrobrego.

wysłane przez Administracja 0

xxy napisał(a):

[ciach to wszystko]

Pozwolisz xxy, że dalej będziemy się upierać, że należy ciąć cytaty a w szczególności stopki... :>

wysłane przez xxy (gość)

Administracja napisał(a):

> xxy napisał(a):

> [ciach to wszystko] > > Pozwolisz xxy, że dalej będziemy się upierać, że należy ciąć cytaty > a w szczególności stopki... :>

Widzę, że administracja nie lubi jak inni wypowiadający się mają inne spojrzenie na sprawę. Wygłąda to tak: "kto nie z nami to jest przeciwko nam". Szczególne podejście. No cóż trzeba mieć do tego odpowiednią klasę. Administracja jest zadufana w sobie, arogancka i zamordystyczna. Więcej już nie będę z Wami dyskutował bo nie ma to wiekszego sensu. Ale będę się przygłądał Waszej działalności.

wysłane przez TCT

xxy napisał(a):

> Widzę, że administracja nie lubi jak inni wypowiadający się mają inne > spojrzenie na sprawę. Wygłąda to tak: "kto nie z nami to jest > przeciwko nam". Szczególne podejście. No cóż trzeba mieć do tego > odpowiednią klasę. > Administracja jest zadufana w sobie, arogancka i zamordystyczna. > Więcej już nie będę z Wami dyskutował bo nie ma to wiekszego sensu. > Ale będę się przygłądał Waszej działalności.

A ja myślę że Administracja egzekwuje regulamin który jest na samej górze na forum :> Zresztą przecie cięcie cytatów to jest jeden z punktów Netykiety któa obowiązuje nie tylko tu.

--- Pierdel,serdel,burdel - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski o polskim sejmie

wysłane przez ewa (gość)

No cóż trzeba mieć do tego > odpowiednią klasę. > Administracja jest zadufana w sobie, arogancka i zamordystyczna. > Więcej już nie będę z Wami dyskutował bo nie ma to wiekszego sensu. > Ale będę się przygłądał Waszej działalności.

No właśnie- odpowiednia klasa:)) A może to Ty jestes zadufany w sobie i przewrażliwiony, skoro tak odbierasz uwagę o cięciu cytatów?? Myślę że Aministacja z wielką ulgą pzyjmie wiadomość, że nie zamierzasz z nimi dyskutować;)

wysłane przez Jacek

xxy napisał(a):

> Administracja jest zadufana w sobie, arogancka i zamordystyczna.

Nie. Admisnistracja spełnia swoje obowiązki m.in. upominając poraz kolejny takich niedorozwiniętych ciulów, żeby cieli cytaty i stopki!

> Więcej już nie będę z Wami dyskutował bo nie ma to wiekszego sensu.

Bóg zapłać.

wysłane przez Administracja 0

Jacek napisał(a):

> Nie. Admisnistracja spełnia swoje obowiązki m.in. upominając poraz > kolejny takich niedorozwiniętych ciulów, żeby cieli cytaty i stopki!

Dziękujemy za głos w obronie, rozumiemy emocje ale przypominamy, że nie można obrażać innych na naszym forum.

wysłane przez Jacek

Administracja napisał(a):

> Dziękujemy za głos w obronie, rozumiemy emocje ale przypominamy, że nie > można obrażać innych na naszym forum.

Ok. Przepraszam. Zwracam honor panu xxy, jednakże nie zmienia to faktu, że zachował się bezczelnie.

PS. Żeby nie powstały zaraz dyskusje o moim podlizywaniu się do tak mi bliskich adminów. Po prostu nie lubię takiej postawy i odwracania kota ogonem.

wysłane przez konjo  4

xxy napisał(a):

> Widzę, że administracja nie lubi jak inni wypowiadający się mają inne > spojrzenie na sprawę. Wygłąda to tak: "kto nie z nami to jest > przeciwko nam". Szczególne podejście. No cóż trzeba mieć do tego > odpowiednią klasę.

Gdyby Administracja nie chciała dopuszczać głosów krytycznych to by najzwyczajniej w świecie skorzystała z opcji zamknięcia tudzież usunięcia tego wątku. Tymczasem dalej spokojnie możesz w nim pisać. Dziwne prawda?

> Administracja jest zadufana w sobie, arogancka i zamordystyczna.

I pewnie dlatego odwiedza nas i rejestruje się coraz więcej osób. Ciekawa zależność bym powiedział... Widziałeś taki napis pod okienkiem do wpisywania posta: "Korzystając z Forum Publicum oznajmiasz, że zapoznałeś się i akceptujesz warunki Regulaminu."? Zasady zostały jasno określone: dyskutujesz na temat, nie przekraczasz regulaminu, starasz się nie łamać netykiety i nie masz do czynienia z Administracją. Proste.

Moglibyśmy ten wątek zamknąć, za odbiegnięcie od tematu, tylko wtedy byś powiedział, że jesteśmy brzydcy bo nie dajemy się wypowiadać... Pisz do woli jeśli masz jakieś opinie, najlepiej na admin@mkm.szczecin.pl tam na prawdę się rozpatruje wszelkie skargi i wnioski.

> Więcej już nie będę z Wami dyskutował bo nie ma to wiekszego sensu.

Na prawdę nikogo nie zmuszamy do swojego towarzystwa.

> Ale będę się przygłądał Waszej działalności.

Mamy zacząć się bać?

ps. Zadufana w sobie, arogancka i zamordystyczna Administracja dziękuje użytkownikom za głosy w obronie przestrzegania regulaminu.

--- All we need is just a little patience.

So never mind the darkness.

wysłane przez MQ ?

xxy napisał(a):

> Pozwolisz Maćku, że dalej będę się upierał, że zawsze szuka się > alternatywnych informacji na każdy temat a nie bazuje się tylko > na internecie.

A ja się upieram, że jeśli ktoś jest przyzwyczajony do korzystania ze strony internetowej ZDiTM, co w dzisiejszych czasach chyba nie jest dziwne, bo Internet to medium najszybsze i najwygodniejsze, nie traci czasu na poszukiwanie komunikatów, których ZDiTM przypadkiem zapomniał zamieścić na stronie, w innych źródłach. Gdyby to chciał robić, to codziennie musiałby kupować trzy szczecińskie dzienniki i do tego odwiedzać telegazetę TVP3, a to już chyba lekka przesada.

> Jak twierdzisz widziałeś ten komunikat już we > wtorek i nie ogłosiłeś go na stronie "mkm", to poważny > błąd z Twojej strony. Dobry dziennikarz zawsze ujawnia > posiadane informacje pierwszy przed konkurencją.

I miałem pewnie napisać "Będą zamknięte Wały Chrobrego, ale nie wiem kiedy, bo nie zwróciłem uwagi"? Komunikat leżał na czyimś biurku, a nie mam zwyczaju grzebać w cudzych papierach. Swoją drogą publikowanie komunikatów na KOMISie nie jest naszym obowiązkiem, jest to tylko i wyłącznie nasza dobra wola. Natomiast bezdyskusyjnie jest to obowiązek Zarządu Dróg, z którego ten znów się nie wywiązał.

> A tak na > marginesie wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi, że masz dojścia w > ZDiTM i robisz im taką negatywną reklamę poprzez swoje ataki na > nich. Widzę, że Twoi znajomi z ZDiTM są bardzo cierpliwi, > bo ja na ich miejscu gdyby ktoś taki jak Ty gryzł rękę, która > jest Ci pomocna zerwałbym wszelkie kontakty. Tak w cywilizowanym > świecie płaci się za nielojalność.

Czy według Ciebie będę lojalnym, gdy będę pisał, że jest ok, podczas, gdy wcale nie jest ok? Wybacz, nie w moim stylu jest podlizywanie się. Jeśli coś moim zdaniem funkcjonuje źle, to nie waham się o tym powiedzieć. Widać też, że chyba za mało śledzisz forum, bo byś wiedział, że jednocześnie bronię również wielu pomysłów ZDiTM-u, które uważam za słuszne. Odnosząc się jeszcze do przedostatniego zdania - tak się składa, że z tych "kontaktów" obie strony czerpią korzyści.

> W jednym się z Tobą > zgadzam, że miasto nie powinno wydawać zezwoleń na blokowanie > tak ważnej arterii komunikacyjnej miasta jakim są Wały Chrobrego.

Cieszę się, że chociaż tutaj jesteśmy zgodni.

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez xxy (gość)

Przepraszam wszystkich za moje winy zawinione i niezawinione. Biję się w piersi.

wysłane przez mmm

Bywało gorzej. Jak pamiętam kiedyś ZDiTM raczył poinformować media o zamknięciu Jana z Kolna chyba godzinę przed faktem (próbowałem znaleść o tym wątek na forum ale okazuje sie że nie jest on dostępny). Teraz ogłoszneia jednak były.Po stronie intenetowej ZDItM to nie należy sie wiele spodziewać. A internetowe wydania gazet nie musza spełniać tej funkcji. W papierowych wydaniach info było. Oprócz braku informacji, ważne jest też to że zamkniecia Wałów nie powinny odbywć sie w dni powszednie.

wysłane przez konjo  4

mmm napisał(a):

> Bywało gorzej. Jak pamiętam kiedyś ZDiTM raczył poinformować > media o zamknięciu Jana z Kolna chyba godzinę przed faktem > (próbowałem znaleść o tym wątek na forum ale okazuje sie że nie > jest on dostępny).

Starsze wątki archiwizujemy co jednocześnie oznacza niedostępność dla użytkowników. Musimy czasem posprzątać forum, ze względu na spadek szybkości działania.

--- All we need is just a little patience.

So never mind the darkness.

wysłane przez kajetansz 65

że się wtrącę. Może i gazety podały, ale, że będzie po drugiej stronie TW.

Штирлиц