Forum

Oprogramowanie w MAN-ach NL-202

wysłane przez X

Mam pytanie,czy w najbliższym czasie SPAK i SPAD mają zamiar zainstalować w MAN-ach NL-202 nowe oprogramowanie,chodzi mi tu o to,aby na wyświetlaczu zamiast np.KOLLATAJA pojawiało sie KOŁŁĄTAJA.I jeszcze jedno czy te MAN-y mają zainstalowane"gadaczki"?

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez gregor

tablice świetlne w tych autobusach nie mają oprogramowania do czytania polskich znaków wiec jesteśmy skazani na różne kollataje i glebokie może w przyszłości wymienimy te tablice albo firma zaproponuje nowe sterowniki z możliwością kodowania po polsku

podobnie rzecz się ma do gadaczek gadają tylko auf deutch a nasze programy z przystankami nie są kompatybilne z oprogramowaniem zainstalowanych gadaczek

wysłane przez LLUZNIAK

> podobnie rzecz się ma do gadaczek > gadają tylko auf deutch > a nasze programy z przystankami nie są kompatybilne z > oprogramowaniem zainstalowanych gadaczek

Hmmm... W sumie gdybyście je włączyli i zostawili te niemieckie teksty to od razu jazda takim autobusem byłaby weselsza ;) Już słyszę te komentarze w 107/F'ce :) Tylko współczułbym Panu tych skarg...

wysłane przez lhb178 19

gregor napisał(a):

> podobnie rzecz się ma do gadaczek > gadają tylko auf deutch

Wykrywają, że nagrało się zapowiedź po polsku? :) :)

wysłane przez t105n  49

Romanas napisał(a):

> Mam pytanie,czy w najbliższym czasie SPAK i SPAD mają zamiar > zainstalować w MAN-ach NL-202 nowe oprogramowanie?

SPAD ma taki zamiar, ale termin jest bliżej nieokreślony. W planach jest także uruchomienie wewnętrznych wyświetlaczy.