Forum

Wszystkich Świętych 2005

Tegoroczna obsługa wzmożonych przewozów w okresie dnia Wszystkich Świętych zasadniczo nie różniła się od zeszłorocznej.

wysłane przez asd (gość)

Wg mnie w tym roku wszystko przebieglo bardzo sprawnie, i co mnie ucieszylo zauwazylem ze wiekszosc osob odwiedzajacych Cmentarz Centralny zrezygnowala z samochodu i korzystali z Komunkacji Miejskiej.

wysłane przez konjo  4

asd napisał(a):

> wiekszosc osob odwiedzajacych Cmentarz Centralny zrezygnowala z samochodu i > korzystali z Komunkacji Miejskiej.

Może skorzystali z parkingów pod marketami, bo miały być udostępnione. Park & Ride prawdziwe. :)

--- Nobody understands, quite why we're here.

So never mind the darkness.

wysłane przez torwid (gość)

Do ciekawostek taborowych 1 listopada należą polickie MAN-y NG313 759 i 760 oraz dąbski Solaris Urbino 12 2552, kursujące na linii D67...

..i Jelcz M11 #346 ;)

wysłane przez piotrek

torwid napisał(a):

> ..i Jelcz M11 #346 ;)

A co z nim? na fotce wygląda całkiem nieźle ;-)

wysłane przez torwid (gość)

piotrek napisał(a):

> > ..i Jelcz M11 #346 ;) > > A co z nim? na fotce wygląda całkiem nieźle ;-)

Chyba nic z nim. Ale miałem przyjemność widzieć go w sznurze 4 67/D67 i po prostu śmiesznie wyglądał między Volvo i Ikarami. W dodatku w przegubach ludzie stali, a w nim na Poniatowskiego w kierunku cmentarza były jeszcze miejsca siedzące :)

wysłane przez piotrek

torwid napisał(a):

> Chyba nic z nim. Ale miałem przyjemność widzieć go w sznurze 4 > 67/D67 i po prostu śmiesznie wyglądał między Volvo i Ikarami.

To fakt :) Jak się galeria zwolni to pokaze go, ale jako pojedyńczy autobus..

--- http://www.rogacki.szczecin.pl

wysłane przez lhb178 19

piotrek napisał(a):

> > ..i Jelcz M11 #346 ;) > > A co z nim? na fotce wygląda całkiem nieźle ;-)

To on zdaje się jeździł z 533 na filmie...