Forum

Wszystkich Świętych "od kuchni"

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej w czasie wzmożonych przewozów w okresie dnia Wszystkich Świętych, wymaga zaangażowania bardzo wielu osób. Ludzie ci to nie tylko motorniczowie i kierowcy, ale także osoby odpowiedzialne za zaplanowanie i zabezpieczenie przewozów.

wysłane przez Mareczek 5

Co do zaniku napięcia na Krzywoustego - dla ciekawskich powiem, ze był dwa zaniki napięcia, jedno po drugim. Pierwsze trwało ok. 5 sekund, po czym załączono napięcie na ok. 10 sekund i nastepnie nastąpił kolrjny zanik na ok. 20 sekund :-) W było to o godzinie 9.05, kiedy wlokłem się wyjazdowym trojakiem na Basen :-)

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez TCT

Bez względu na konsekwencyje napiszę co sądzę: Boże jaka propaganda sukcesu ;-) Jeszcze trochę i uwieżyłbym że ma mamy w Szczecinie NGTD12DD ;P

wysłane przez konjo  4

TCT napisał(a):

> Bez względu na konsekwencyje napiszę co sądzę:

??? A jakie niby mają być konsekwencje?

So never mind the darkness.

wysłane przez TCT

konjo napisał(a):

> ??? A jakie niby mają być konsekwencje?

No brzemienne w skutkach oburzenie Redakcji ;)

wysłane przez Phobos 17

> > ??? A jakie niby mają być konsekwencje? > > No brzemienne w skutkach oburzenie Redakcji ;)

Nie mamy zwyczaju karcic za poglady :)

A tak serio to nie wiem dlaczego wszyscy uwazaja ten artykul za propagande sukcesu. Serio. W 99% sa w nim tylko suche fakty bardzo ładnie złorzone w cołosć przez Maćka.

--- 1 październik 2004 - smutny lepszego początek

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez mmm

Phobos napisał(a):

> A tak serio to nie wiem dlaczego wszyscy uwazaja ten artykul za > propagande sukcesu. Serio. W 99% sa w nim tylko suche fakty bardzo > ładnie złorzone w cołosć przez Maćka.

Właśnie bo to jest opis sytacji od ludzi pracujących przy tym. Nie jest to tekst traktujący o odczuciach pasażerów tylko o cięzkiej kilkunastogodzinnej pracy ludzi w tym dniu. Szkoda że nie ma relacji ze SPAK-u. Ja ze swojej strony dodam, że niepodobało mi sie tradycyjnie rożne oznaczenia dodatków autobusowych. A na plus trojaki 2 listopada.

wysłane przez MQ ?

mmm napisał(a):

> Ja ze swojej strony dodam, że niepodobało mi sie tradycyjnie rożne > oznaczenia dodatków autobusowych.

Postaramy się coś z tym zrobić :-) Z dodatkami tramwajowymi też.

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez NEOfil (gość)

Według mnie KM była źle zorganizowana były wielkie dziury w kursowaniu tramwajów nawet kilkanaście minut, a późiej sypało się 5 dodatków pod rząd a następnie kilka "ósemek". Oczywiście ldzie nie rozumieją że wagon kolejny też jedzie w kierunku cmentarza i wszyscy się pchają do tego perwszego przy czym ten ostani można powiedzieć je jest pusty. Najciekawsza rzecz jaka mi się przydażyła to: "dlaczego na "sześć" nie ma dodatków", a także "kto wymyślił żeby były tylko 2 czy 3 dodatki" :] na coż wagony jeździły jak chciały! A i jeśli ktoś wie gsdzie się zapodział 5 trójsklad???????????

wysłane przez Phobos 17

> Według mnie KM była źle zorganizowana były wielkie dziury w > kursowaniu tramwajów nawet kilkanaście minut,

Ale dziury w kursowaniu nie byly spowodowane złym zorganizowaniem, a sytuacją na placu Kościuszki, co zresztą zostało ujęte w artykule.

> a późiej sypało > się 5 dodatków pod rząd a następnie kilka "ósemek".

Spędziłem na Gumieńcach nieco czasu i wyglądało to tak, że przyjechały trzy D8 w ciągu jednej minuty, Pracownicy NR wypuszczali te dodatki stopniowo w odstępach 3-4 minuty przy czym pierwszy odjechał bez jakiejkolwiek zwłoki. Można więc powiedzieć, że od czasu odjazdu pierwszego dodatku do czasu odjazdu ostatniego minęło 7 minut - ale co z tego, skoro po wykonaniu pełnego okrążenia wszystkie 3 dodatki przyjechały znów niemal jednocześnie...

> Oczywiście ldzie nie rozumieją że wagon kolejny też jedzie w > kierunku cmentarza i wszyscy się pchają do tego perwszego > przy czym ten ostani można powiedzieć je jest pusty.

I tu jest pies pogrzebany. I organizacja nie ma tu nic do rzeczy, bo ludzie zawsze chcą wsiąść do tego pierwszego, nawet jeśli za nim stoi już kolejny - zupełnie pusty.

> A i jeśli ktoś wie gsdzie się zapodział 5 > trójsklad???????????

Zjechał podobno już z samego rana.

--- 1 październik 2004 - smutny lepszego początek

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Kriz8 (gość)

> > A i jeśli ktoś wie gsdzie się zapodział 5 > > trójsklad??????????? > > Zjechał podobno już z samego rana.

o 10.48 skręcał z Bramy Portowej w stronę Potulickiej, bez pasażerów, bez otablicowania (763+778+777).

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Ale dziury w kursowaniu nie byly spowodowane złym > zorganizowaniem, a sytuacją na placu Kościuszki, > to fakt na koscuszki swiatła dla 7 8 9 sa kurde jakies długie i potrafił sie niezły ciag zrobic co nie mziena faktu ze jak juz jechały 8 i D8 to jechały stanie mozna powedziec zeczywiscie bez ładu bez składu mona np na gumiencach było troche przetrzymac jeden skład np 3 min ;) .Ale nei oszukujmy sie kro jechał tramem to wie jak ludzie sie pchaja na skład tak jest co roku jak jechałem D8 to na 1 szej bramie stał prawie 5 min wiec rozkład tak z 2 giej strony psu na bude był ;)

> Spędziłem na Gumieńcach nieco czasu

a widziałem widziałm cie :D

--- nie blokowac posta mam blogosłaiwnstwo PHOPOSA bo wspulnej imprezie :P

wysłane przez Phobos 17

> co nie mziena faktu ze jak juz > jechały 8 i D8 to jechały stanie mozna powedziec zeczywiscie bez > ładu bez składu mona np na gumiencach było troche przetrzymac > jeden skład np 3 min ;)

Tak jak napisalem - one byly tam przetrzymywane.

> nie blokowac posta mam blogosłaiwnstwo PHOPOSA bo wspulnej > imprezie :P

Przynajmniej usun te bledy ze stopki, ze szczegołnym uwzględnieniem tego "P" - to raz :P A dwa, to nie wiem czy moje blogosławieństwo coś da :-)

--- 1 październik 2004 - smutny lepszego początek

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Tak jak napisalem - one byly tam przetrzymywane. >

jakos nie zauwarzyłem ;)

> A dwa, to nie wiem czy moje blogosławieństwo coś da :-)

sie zobaczy :P

wysłane przez konjo  4

Phobos napisał(a):

> A dwa, to nie wiem czy moje blogosławieństwo coś da :-)

Ja nic nie słyszałem o żadnych błogosławieństwach, nie wiem jak Piotrek i Maciek. :)

So never mind the darkness.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Ja nic nie słyszałem o żadnych błogosławieństwach, nie wiem jak > Piotrek i Maciek. :)

przez nawet nie wiesz o co chodzi :>

wysłane przez konjo  4

m21 napisał(a):

> przez nawet nie wiesz o co chodzi :>

A napisałem gdzieś, że wiem? Napisałem, że NIC nie słyszałem.

So never mind the darkness.

wysłane przez Wojtek 24

NEOfil napisał(a):

> Według mnie KM była źle zorganizowana były wielkie dziury w > kursowaniu tramwajów nawet kilkanaście minut, a późiej sypało > się 5 dodatków pod rząd a następnie kilka "ósemek".

Tu masz racje. Ja wychodzac z cmentarza widzialem tramwaj, wiec na niego nie bieglem bo bylem pewny ze nastepny bedzie za 3 minuty, a jednak musialem czekac dluzej.

> Najciekawsza rzecz jaka mi się przydażyła to: "dlaczego na > "sześć" nie ma dodatków"

A po co na "szesc" dodatki??

--- Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi.

wysłane przez Mareczek 5

Wojtek napisał(a):

> > Najciekawsza rzecz jaka mi się przydażyła to: "dlaczego na > > "sześć" nie ma dodatków" > > A po co na "szesc" dodatki??

Ano 6 byly troche nabite z Goclawia do Wyszynskiego, potem juz luzno.

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Piotr

Mozna to uznac za zasmiecanie forum ;), ale artykul wedlug mnie swietnie napisany :))).