Forum

Dąbskie wzocnienie linii 67

zdjęcie
Dąbskie wzmocnienie linii 67
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez vilq (gość)

musze przyznac po tym zdjeciu stwierdzam ze klonowickie ikary sa ladniejsze

wysłane przez Jacek

vilq napisał(a):

> musze przyznac po tym zdjeciu stwierdzam ze klonowickie > ikary sa ladniejsze

Mi akurat 2090 podoba się najbardziej z wszystkich szczecińsko-polickch Ikarusów :) Ale ogólnie nie lubię tych autobusów.

wysłane przez konjo  4

vilq napisał(a):

> musze przyznac po tym zdjeciu stwierdzam ze klonowickie > ikary sa ladniejsze

To chyba tylko te po NG, bo niektóre to strach wsiadać.

So never mind the darkness.

wysłane przez piotrek

konjo napisał(a):

> To chyba tylko te po NG, bo niektóre to strach wsiadać.

Jak dziś zobaczyłem ikara 701 na 107 to sie przeraziłem. Lewa burta jest przerdzewiała - wolałbym poczekać na następny autobus.

--- http://www.rogacki.szczecin.pl

wysłane przez konjo  4

piotrek napisał(a):

> Jak dziś zobaczyłem ikara 701 na 107 to sie przeraziłem.

Na 107 przy takim zatrzęsieniu MANów to bym do takiego rzęcha po prostu nie wsiadł... poczekałbym sobie chwilkę i przewiózł się NG31x :) Kiedyś jak jeździło więcej Volviaków zdarzało mi się przepuszczać Ikary na E, teraz to już trudno Volvo spotkać...

--- Nobody understands, quite why we're here.

So never mind the darkness.

wysłane przez Jacek

konjo napisał(a):

> Kiedyś jak jeździło więcej Volviaków zdarzało mi się przepuszczać > Ikary na E, teraz to już trudno Volvo spotkać...

Rzeczywiście. Na D i E dawno nie widziałem Volvo. Trochę SPAD że tak powiem podzielił sobie linie na te obsługiwane przez Ikarusy i Volvo - a to trochę głupio trzeba przyznać bo pasażerowie m.in. 54, 56, 65, 71 czy 73 nie muszą już nawet mieć nadzieji, że pojadą tym nowszym... Tylko pozazdrościć Poznaniowi, który już wkrótce wywali te rupiecie z wszystkich linii dziennych...

wysłane przez X (gość)

vilq napisał(a):

> musze przyznac po tym zdjeciu stwierdzam ze klonowickie > ikary sa ladniejsze

A ja stwierdzam,że mimo wszystko bardziej podobają mi sie Dąbskie ikarusy,chociażby ze względu na wnętrze,bo w klonowickich jak jade,to jak patrze na te wypaczone i odrapane płyty pilśniowe po bokach,to czasem odechciewa mi sie jeżdzić tymi autobusami