Forum

\"Helmut\" zawitał na Gumieńce

zdjęcie
"Helmut" zawitał na Gumieńce
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez m21 (gość)

fajne było to malowanie :)

wysłane przez konjo  4

m21 napisał(a):

> fajne było to malowanie :)

E ja tam wole miejskie bez udziwnień. Nie podoba mi się np. to co jest na jednej dąbskiej 120-ce takie jakby odwrócone, z przewagą czerwonego. :(

--- Nobody understands, quite why we're here.

So never mind the darkness.

wysłane przez MQ ?

konjo napisał(a):

> E ja tam wole miejskie bez udziwnień.

No właśnie to był jedyny helmut w poprawnym miejskim malowaniu :-P Potem się zaczęły białe drzwi i za mała ilość pasków.

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez konjo  4

mkubien napisał(a):

> No właśnie to był jedyny helmut w poprawnym miejskim malowaniu > :-P

No nie do końca bo o ile dobrze widze to przód też ma granatowo-czerwone pasy, a klasyczne miejski ma dziób wyłącznie czerwony.

--- Nobody understands, quite why we're here.

So never mind the darkness.

wysłane przez MQ ?

konjo napisał(a):

> No nie do końca bo o ile dobrze widze to przód też ma > granatowo-czerwone pasy, a klasyczne miejski ma dziób wyłącznie > czerwony.

No fakt, skupiłem się na paskach bocznych.

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

wysłane przez Wojtek 24

mkubien napisał(a):

> No właśnie to był jedyny helmut w poprawnym miejskim malowaniu > Potem się zaczęły białe drzwi i za mała ilość pasków.

Paski na drzwiach utrzymaly sie jeszcze na wagonach 1023 + 1024.

--- Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi.

wysłane przez konjo  4

Wojtek napisał(a):

> Paski na drzwiach utrzymaly sie jeszcze na wagonach 1023 + 1024. > > >

To się odnosi też do mnie, bo post wyżej to samą wtopkę zrobiłem, musimy pamiętać o enterach na końcu.

--- Nobody understands, quite why we're here.

So never mind the darkness.

wysłane przez MQ ?

Wojtek napisał(a):

> Paski na drzwiach utrzymaly sie jeszcze na wagonach 1023 + 1024.

Ale to jakby nie helmuty ;-)

wysłane przez t105n  49

konjo napisał(a):

> E ja tam wole miejskie bez udziwnień. Nie podoba mi się np. to > co jest na jednej dąbskiej 120-ce takie jakby odwrócone, z > przewagą czerwonego. :(

Jeśli dobrze pamiętam to kilka dąbskich 120-tek ma 4 czerwone paski, na pewno #2747 i #2746. Z kolei jeden z Ikarusów (chyba #2193) ma czerwone paski tak cieniutkie, że dolny granatowy pasek jest szerokosci wszystkich pozostałych. Helmut na fotce jest pierwszych GT6, który otrzymał malowanie miejskie, a na Gumieńce dojechał z okazji 55-lecia KM w polskim Szczecinie.

wysłane przez Piotr

m21 napisał(a):

> fajne było to malowanie :)

Popieram :), rowniez uwazam, ze takie paski byly lepsze od obecnych :). Zreszta jak dla mnie caly tramwaj moze byc bez bialego :>. Nie mowie, ze caly w paski ;).