Forum

MEGA KOREK...

wysłane przez techno

Czy ktoś z Was wie, co się dzieje na mieście, że cała Trasa Zamkowa na nitce wyjazdowej jest zablokowana? Policja nie wpuszcza od strony Centrum na Most Długi? A 75, 61, 81 jeżdżą na Dworzec Główny przez Dworcową i potem stoją na Kolumba i Nabrzeżu w kierunku Wyszyńskiego... Po prostu wszędzie korki... Aż nie mogłem uwieżyć, że są tak wielkie, a widziałem tą sytuację najpierw z pociągu wjeżdżając do Szczecina Głównego a potem z okien 6...

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

wysłane przez Kriz8 (gość)

techno napisał(a):

> Czy ktoś z Was wie, co się dzieje na mieście,

na Gdańskiej, na wysokości przystanku Parnica zdefektował TIR, podobno wysypały się bloki kamienne o wadze 15 i 18 ton, ciężarówka zablokowała tylko środkowy pas. Podobno były problemy z odpowiedniej mocy dźwigiem który by to uprzątnął. A stoi całe miasto, najszybszy objazd na prawobrzeże to autostrada A6. Pospieszne niektóre mają po półtorej godziny opóźnienia. Np. o 18.23 przyjechał z centrum E, a ostatni rozkładowy E jest na Jasnej Osiedle o 16.48 ;-), i wcale nie jest powiedziane że to był ostatni E ;-).

wysłane przez asd (gość)

Nawet nie da sie juz przejechac przez autostrade poznanska lub przez A6, przed rondem hakena tez byla stluczka i wszyscy co chcieli uciec ta droga stoja teraz w ogromnych korkach. Paraliz. Co najlepsze wogule w miescie nie widac drogowki ktora by kierowala jakos ruchem.

wysłane przez techno

> Nawet nie da sie juz przejechac przez autostrade poznanska lub > przez A6, przed rondem hakena tez byla stluczka i wszyscy co > chcieli uciec ta droga stoja teraz w ogromnych korkach. Paraliz. > Co najlepsze wogule w miescie nie widac drogowki ktora by > kierowala jakos ruchem.

Właśnie dostałem info od kumpeli, która od ok 50 minut stoi na Autostradzie Poznańskiej... nieźle... po prostu mega korek:]

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

wysłane przez piotrek

techno napisał(a):

> Właśnie dostałem info od kumpeli, która od ok 50 minut stoi na > Autostradzie Poznańskiej... nieźle... po prostu mega korek:]

Dlatego pewnie Krakowska i Europejska też były zapchane..

--- http://www.rogacki.szczecin.pl

wysłane przez Robert 5

asd napisał(a):

> Nawet nie da sie juz przejechac przez autostrade poznanska lub > przez A6, przed rondem hakena tez byla stluczka i wszyscy co > chcieli uciec ta droga stoja teraz w ogromnych korkach. Paraliz. > Co najlepsze wogule w miescie nie widac drogowki ktora by > kierowala jakos ruchem.

A powiedz: jak miałaby dotrzeć na miejsce? Helikopterami chyba. ;-D

wysłane przez (użytkownik usunięty)

asd napisał(a):

> Co najlepsze wogule w miescie nie widac drogowki ktora by > kierowala jakos ruchem.

Jak to nie było?! Było pełno na Wyszyńskiego, Br. Portowej, pod wiaduktem na rogu Nowej/Kolumba no i byli na miejscu zdarzenia :)

--- O jaką stopkę wam chodzi?? :>

wysłane przez Robert 5

Maciek napisał(a):

> > Jak to nie było?! Było pełno na Wyszyńskiego, Br. Portowej, pod > wiaduktem na rogu Nowej/Kolumba no i byli na miejscu zdarzenia :)

Odpowiadaj pod właściwymi postami, bo odpowiedziałeś właśnie komuś innemu niż mi, a zrobiłeś to pod moim postem. A co do Policji, to radio podawało po południu, że kierują wahadłowo ruchem.

wysłane przez konjo 4

Robert napisał(a):

> A powiedz: jak miałaby dotrzeć na miejsce? Helikopterami chyba. ;-D

Cóż można się postarać dojechać motorem, trochę węższy od służbowego Focusa.

So never mind the darkness.

wysłane przez SHP (gość)

Robert napisał(a):

> > Co najlepsze wogule w miescie nie widac drogowki ktora by > > kierowala jakos ruchem. > > A powiedz: jak miałaby dotrzeć na miejsce? Helikopterami chyba. ;-D

Jak to czym - motorami albo rowerami, tak jak w cywilizowanych krajach :-) Miałem jechać dzisiaj autobusem z prawobrzeża do centrum, ale stwierdziłem, że pomęczę się bicyklem. Opłaciło się :-) Czas przejazdu Mickiewicza - Dąbska - 50 minut tempem spacerowym..

Pozdro Tomek

wysłane przez Robert 5

SHP napisał(a):

> > Jak to czym - motorami albo rowerami, tak jak w cywilizowanych > krajach :-)

No i przypuszczam, że chyba tak właśnie zrobili (a w centrum od biedy mogli też pieszo/tramwajem :D).

> Miałem jechać dzisiaj autobusem z prawobrzeża do centrum, > ale stwierdziłem, że pomęczę się bicyklem. Opłaciło się :-) Czas > przejazdu Mickiewicza - Dąbska - 50 minut tempem spacerowym..

A o tym przeczytałem już na innym forum. ;-) Gdyby w Szczecinie na głównych ciągach były drogi dla rowerów, żadne korki samochodowe nie miałyby wtedy znaczenia dla ruchu rowerowego...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Kriz8 napisał(a):

> na Gdańskiej, na wysokości przystanku Parnica zdefektował TIR, > podobno wysypały się bloki kamienne o wadze 15 i 18 ton,

Właśnie to jest ciekawostką że z niego NIC nie wyleciało. Coś wypłynęło to fakt ale żaden z tych bloczków nie spadł z niego bo tuż za nim stał radiowóz.

> ciężarówka zablokowała tylko środkowy pas. Podobno były > problemy z odpowiedniej mocy dźwigiem który by to uprzątnął. A

E tam pewnie jak zwykle chodziło o kase - kto za ten dźwig zapłaci.

> Pospieszne niektóre mają po półtorej godziny opóźnienia.

Na kursie na prawą stronę średnio tak pół godziny do tyłu dochodziło a dodatkowo jeszcze (ja znam sytuacje z 15-15:30 i poźniej z 17:30-18) później były korki na Wyszyńskiego również w kierunku Bramy (tak od Skrzyżowania z Sołtysią)

> 18.23 przyjechał z centrum E, a ostatni rozkładowy E jest na > Jasnej Osiedle o 16.48 ;-), i wcale nie jest powiedziane że to > był ostatni E ;-).

O 17:25 byłem w okolicach jasnej - jechałem do centrum na pospieszny czekałem na pętli od 17:10 i wcześniej już długo zadnego nie było bo dużo luda czekało. Wybrałem się jednak 65.pierwszy napotkany pospieszny to było E przy SPADzie. pierwsze A widziałem dopiero przy Baltonie (mozliwe że jakiś wóz przeoczyłem) a zaraz za nim jechał następny juz :)

--- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez Robert 5

techno napisał(a):

> Czy ktoś z Was wie, co się dzieje na mieście, że cała Trasa > Zamkowa na nitce wyjazdowej jest zablokowana? Policja nie > wpuszcza od strony Centrum na Most Długi? A 75, 61, 81 jeżdżą > na Dworzec Główny przez Dworcową i potem stoją na Kolumba i > Nabrzeżu w kierunku Wyszyńskiego... Po prostu wszędzie > korki... Aż nie mogłem uwieżyć, że są tak wielkie, a > widziałem tą sytuację najpierw z pociągu wjeżdżając do > Szczecina Głównego a potem z okien 6...

Ciesz się, że 6 dałeś radę jechać. ;-P

Sytuacja z około godziny 17-17.30: - od pl. Rodła (a nawet wcześniej) w kierunku Bramy Portowej wszystkie pasy ruchu zastawione autami (torowiska przejezdne, często jednak blokowane przez samochody) - na Nabrzeżu Wieleckim od Wałów Chrobrego w kierunku Wyszyńskiego oba pasy ruchu zastawione autami - na Trasie Zamkowej od węzła z Nabrzeżem Wieleckim poprzez most przez Odrę w kierunku prawobrzeża wszystkie cztery pasy ruchu na jezdni wylotowej zastawione autami - dosłownie jeden wielki parking - Kolumba stoi (wraz z ulicami dojazdowymi, np. Dąbrowskiego i Piekary w dół) - Powstańców Wielkopolskich w kierunku południowym stoi - Mieszka I stoi od Milczańskiej w kierunku południowym (Milczańska też zastawiona samochodami) - Piastów tradycyjnie stoi na dojeździe od strony pn. do pl. Kościuszki, ale tym razem korek jest już niemalże od Jagiellońskiej

Reasumując - główne ulice w Szczecinie wyglądały, tak jakby zostały przystrojone białymi i czerwonymi światełkami na święta... ;-)

wysłane przez TCT

Robert napisał(a):

> Reasumując - główne ulice w Szczecinie wyglądały, tak jakby > zostały przystrojone białymi i czerwonymi światełkami na > święta... ;-)

Czyli dzień pieszego pasażera :D

--- Pierdel,serdel,burdel - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski o polskim sejmie

wysłane przez torwid (gość)

Robert napisał(a):

> Sytuacja z około godziny 17-17.30: > - od pl. Rodła (a nawet wcześniej) w kierunku Bramy Portowej > wszystkie pasy ruchu zastawione autami (torowiska przejezdne, > często jednak blokowane przez samochody)

Ok. 15.50 byłem na Rodła, na 3 w kierunku Lasu czekałem do ok. 16.30. Musiało być też coś na tramach, bo 2 też nie jeździły. Zanim się ruszyło, od strony Bramy Portowej nadjechało 720+701 z tablicami "2", ale nikogo już nie zabierało. Potem był sznur 2 i 3, a na Giedroyciu 720+701 jechało już z powrotem w kierunku centrum, nadal bez ludzi. W tym czasie korek samochodów w al. Wyzwolenia (kierunek Brama Portowa) kończył się za skrzyżowaniem z Rayskiego, mniej więcej na wysokości przystanków tramwajowych.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ja z Basenu Górniczego na Niebuszewo jechałem ponad 2 godziny!!! A tego TIRa podnosi jakiś dźwig, który zatarasował drugi pas ruchu, tylko po co tam na miejscu stał Nadzór Ruchu ?A gściu z Nadzoru siedział sobie w samochodzie.

--- O jaką stopkę wam chodzi?? :>

wysłane przez MQ ?

Maciek napisał(a):

> tylko po co tam na miejscu stał Nadzór Ruchu > ?A gściu z Nadzoru siedział sobie w samochodzie.

Pewnie dlatego, że i tak niewiele można zdziałać ;-)

wysłane przez techno

> Pewnie dlatego, że i tak niewiele można zdziałać ;-)

Przy dwóch przeprawach pomiędzy Lewo- i Prawobrzeżem to takie sytuacje mogą się powtórzyć...

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ciekawe o której to się rozładuje ;) Ciekawy widok to linia 75 na ul. Nowej (tam gdzie "trójka" jedzie na dół obok Poczty)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Maciek napisał(a):

> Ciekawe o której to się rozładuje ;) Ciekawy widok to linia 75 na i jeszcze 61, 81 i 70 :)

wysłane przez Jacek

Maciek napisał(a):

> (...) ul. Nowej (tam gdzie "trójka" jedzie na dół obok Poczty)

Czyli w górę już "trójka" nie jedzie? Ciekawe.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Jacek napisał(a):

> Czyli w górę już "trójka" nie jedzie? Ciekawe.

Jedzie, tylko dodatkowo te autobusy tamtędy jeżdżą.

wysłane przez Administracja 0

Maciek napisał(a):

> Ciekawe o której to się rozładuje ;) Ciekawy widok to linia 75 na > ul. Nowej (tam gdzie "trójka" jedzie na dół obok Poczty)

Maciek jeżeli nie odpowiadasz na czyjś post to używaj dodaj komentarz, bo ktoś dostaje odpowiedź nie związaną z tym co napisał. Zresztą w tym wątku zostałeś już poprawiony przez Roberta. Nowa myśl=dodaj, odpisanie na czyjąś myśl=odpowiedz.

wysłane przez Aga (gość)

Maciek napisał(a):

> Ciekawe o której to się rozładuje ;) Ciekawy widok to linia 75 na > ul. Nowej (tam gdzie "trójka" jedzie na dół obok Poczty)

Gdańska od godz.19.45 jest rozładowana...można smialo jezdzic:)

wysłane przez adamdi

slyszalem w radiu ze na wojska polskiego przy schronisku tramwaj mial kolizje z samochodem ale jak tam dojechalem to tylko zamiatali szklo:( wiec moze ktos wiec cos wiecej jak wygladal samochod lub tram po tym zdarzeniu??? moze ktos jakies fotki cykął???? przez te korki pozno tam dojechalem:(((

wysłane przez Wojtek 24

Wczorajsze wydarzenie jest opisane w Głosie Szczecinskim, www.glosszczecin.pl

wysłane przez Wojtek 24

Wojtek napisał(a):

> Wczorajsze wydarzenie jest opisane w Głosie Szczecinskim, > www.glosszczecin.pl

Pawidlowy link www.glosszczecinski.pl