Forum

Modernizacje 2005/06

Trwa modernizacja czterech wagonów 105Na w hali Wydziału Napraw Taboru MZK Szczecin. Ze względu na procedury przetargowe i terminy dostaw podzespołów, odnowione tramwaje na linie wyjadą prawdopodobnie dopiero w II kwartale przyszłego roku.

wysłane przez Phobos 17

I to chyba już wszystkie inwestycjew KM, jakie w budżecie miasta zaplanowano na ten rok... imponujące :-/

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Phobos napisał(a):

> I to chyba już wszystkie inwestycjew KM, jakie w budżecie > miasta zaplanowano na ten rok... imponujące :-/

No ale przeca jeszcze mogą nam malowanie zmienić!! Nie zauważasz tego? JA tam już widzę oczami wyobraźni przepiękne nowe barwy miejskie (obojętnie które z tych nowych) na Ikarusach i Volvo cut mjut i ożeszki.

--- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez LLUZNIAK

> No ale przeca jeszcze mogą nam malowanie zmienić!! Nie > zauważasz tego? JA tam już widzę oczami wyobraźni przepiękne > nowe barwy miejskie (obojętnie które z tych nowych) na > Ikarusach i Volvo cut mjut i ożeszki.

Ale przecież zmiana barw ma być zmianą barw zakładowych, a nie miejskich! Nie rozumiem więc co barwy zakładowe MZK mają do ikarusów czy volvo należączych do SPAK'u i SPAD'u?!

wysłane przez Jacek

LLUZNIAK napisał(a):

> co barwy zakładowe MZK mają do > ikarusów czy volvo należączych do SPAK'u i SPAD'u?!

Kto wie czy i oba SPA nie zapragną nowych kolorów...

wysłane przez LLUZNIAK

> Kto wie czy i oba SPA nie zapragną nowych kolorów...

No SPAK raczej nie - skoro do tej pory nie przemalował berlińczyków to wątpie żeby miał kase na większe kolorowanie. A nawet jeśli to wątpie, żeby przyjęli takie same schematy jak MZK :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

LLUZNIAK napisał(a):

> Ale przecież zmiana barw ma być zmianą barw zakładowych, a nie > miejskich! Nie rozumiem więc co barwy zakładowe MZK mają do > ikarusów czy volvo należączych do SPAK'u i SPAD'u?!

OK ale ja sobie nie bardzo wyobrażam że autobusy jeżdżą normalnie a tramwaje w jakichś pedlaskich kolorach, albo zrobione na wiek XIX

--- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez LLUZNIAK

> OK ale ja sobie nie bardzo wyobrażam że autobusy jeżdżą normalnie a > tramwaje w jakichś pedlaskich kolorach, albo zrobione na wiek XIX

Przyzwyczaiłbyś się. Tak samo jak się zapewne przyzwyczaiłeś do barw SPPK :> (no chyba, że tak nie jest ;) )

wysłane przez Phobos 17

> Przyzwyczaiłbyś się. Tak samo jak się zapewne przyzwyczaiłeś do barw > SPPK :> (no chyba, że tak nie jest ;) )

Malowanie SPPK nie jest ani pedalskie, ani XIX-wieczne :-P

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez LLUZNIAK

> Malowanie SPPK nie jest ani pedalskie, ani XIX-wieczne :-P

No tu się zgadzam ;) Choć z tą "XIX wiecznością" można by coś pokombinować :> :p

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mam takie pytanie,czy drzwi będą otwierane do środka(1023+1024,736+737) czy na zewnątrz(757+758 itd.)

wysłane przez Kriz8 (gość)

> Mam takie pytanie,czy drzwi będą otwierane do > środka(1023+1024,736+737) czy na zewnątrz(757+758 itd.)

w artykule napisali że zostaną pudła czterodrzwiowe, więc drzwi otwierane do środka, (a 3-drzwiowe to m.in. 759+758 i 757+755 ;)