Forum

Uszkodzony obecnie wagon 1049 wraz z doczepą na...

zdjęcie
Uszkodzony obecnie wagon 1049 wraz z doczepą na linii 5
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Ehhh... Czy to jakiś pech ma Golęcin? Zawsze coś. Najpiew 1059+1060 naprawiali, teraz się zajmują 1049+1050. Współczuję zajezdni Golęcin :>

wysłane przez Pepe 235

Także składu 1051+1052 już dobre 2 miesiące nie widac na mieście, też się rozsypał, ale nie z powodu wypadku. Może i golęcin ma pecha, albo słabszych mechaników i motorowych. :(

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Widziałem jak techniczny go wlukł prawdopodobnie do CW.Był zaczepiony tyłem.Wagon nie miał szyby i prawy bok rozwalony.Był to chyba 1049 albo doczepa.

wysłane przez Pepe 235

ManNg313 napisał(a):

> Widziałem jak techniczny go wlukł prawdopodobnie do CW. Wagon nie miał szyby i prawy bok rozwalony. >Był to chyba 1049 albo doczepa. Jeśli już go wlukł to do WNT, CW już raczej nie ma. A był to na pewno 1049, bo drugi wagon ze składu nie został naruszony w wypadku z 30.11.2005.
man751 napisał(a):

> > Widziałem jak techniczny go wlukł prawdopodobnie do CW. Wagon > nie miał szyby i prawy bok rozwalony. > >Był to chyba 1049 albo doczepa. > Jeśli już go wlukł to do WNT, CW już raczej nie ma. A był to na > pewno 1049, bo drugi wagon ze składu nie został naruszony w > wypadku z 30.11.2005.

Prosimy rozdzielać cytat i odpowiedź wolną linią.