Forum

Problemy z 81

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Dzień dobry i witam Wszystkich,

Próbuję od rana znaleźć w sieci odpowiedź na nurtujące mnie pytanie: co się stało ze (względną) punktualnością linii 81? W piątek 16-go poranne 81 (7:08 z pl. Zwycięstwa) przyjechało około 14 minut później, natomiast kurs z Przecławia 16:08 był spóżniony o 55 minut (?!). W poniedziałek 19-go sytuacja była podobna: o ile poranne spóźnienie dawało się jakoś przełknąć (10 minut) to popołudniem sytuacja (kurs 16:58 z Przecławia) powtórzyła się: 45 minut spóźnienia. Czyżby "nagły atak zimy" uczynił podjazd na ul. Wyszyńskiego niemożliwym?

wysłane przez m31 (gość)

(ciach)

Jedna z przyczyn jest przebudowa Krzywosustego.Za karzdym kursem autobusy stoja w korku na Piastów w ciągu dnia spuzniena sie nakładaja i wychodza takie potworki jak 55 min spuznienia .

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Jedna z przyczyn jest przebudowa Krzywosustego.Za karzdym > kursem autobusy stoja w korku na Piastów w ciągu dnia spuzniena > sie nakładaja i wychodza takie potworki jak 55 min spuznienia .

Od początku przebudowy ul. Krzywoustego zdarzają się spóźnienia zwłaszcza ze względu na korek na Piastów - zgadzam się - tylko do tej pory to było opóźnienie w popołudniowym szczycie około 5-15 minut. Zwłaszcza po godzinie 16.00 marsz z Przecławia do najbliższego 61 w takich warunkach pogodowych, mówiąc delikatnie, nie należy do przyjemności ;>

wysłane przez mmm

jacca napisał(a):

> natomiast kurs z Przecławia 16:08 był > spóżniony o 55 minut (?!). W poniedziałek 19-go sytuacja była > podobna: o ile poranne spóźnienie dawało się jakoś przełknąć > (10 minut) to popołudniem sytuacja (kurs 16:58 z Przecławia)

Czy aby na pewno, bo nie ma kursów z Przecławia W podanych przez Ciebie godzinach w rozkładzie jazdy.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Czy aby na pewno, bo nie ma kursów z Przecławia W podanych > przez Ciebie godzinach w rozkładzie jazdy.

Tak mi właśnie coś się nie zgadzało, przepraszam, chciałem być superdokładny :p i źle sprawdziłem rano w RJview przed wysłaniem posta (ale było jeszcze trochę zbyt rano :p). Przystanek Os. Zielone Pole, odpowiednio: 15:56 i 17:06 w kierunku Szczecina.