Forum

Głosowanie rozpoczęte!

Można już oddawać głosy w Plebiscycie 2005. Przypomnijmy, że dzięki niemu użytkownicy oraz goście Serwisu KOMIS mogą wybrać, co ich zdaniem było najważniejsze w świecie szczecińskiej komunikacji w roku 2005.

wysłane przez kajetansz 65

http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,3093877.html

zobaczcie sobie to. Zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie. Co roku inny front.

Штирлиц

wysłane przez Andrzej (gość)

Mam pytanie. Kto (imiennie) był inicjatorem zwężenia jezdni Krzywoustego ?

wysłane przez Phobos 17

> Mam pytanie. > Kto (imiennie) był inicjatorem zwężenia jezdni Krzywoustego > ?

Projektant chyba. Uwielbiony przez wszystkich pan Kraśniański. Autor takich dzieł jak Rondo Giedroycia, Europejska...

--- Z racji mojego pożądania możesz mnie nazywać tramwajem

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez MQ ?

Phobos napisał(a):

> Projektant chyba. Uwielbiony przez wszystkich pan Kraśniański. > Autor takich dzieł jak Rondo Giedroycia, Europejska...

... Rondo Siwka, projekt przebudowy Autostrady Poznańskiej też chyba.

No, ale z symulacji mu wyszło, że Krzywoustego nie będzie się korkować ;-) Rondo Giedroycia też.

--- Bykom stop! http://www.bykom-stop.avx.pl/

wysłane przez Phobos 17

> No, ale z symulacji mu wyszło, że Krzywoustego nie będzie się > korkować ;-) > Rondo Giedroycia też.

A efekt jest taki, ze pewien dziennikarz pewnej gazety jest teraz nominowany to zaszczytnego tytulu Negatywnej osoby roku 2005 za pomysly jak mozna jeszcze bardziej pogorszyc sytuacje...

--- Z racji mojego pożądania możesz mnie nazywać tramwajem

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Andrzej (gość)

Jeżeli autorem takiego, a nie innego układu Ronda Giedroycia (korkującego) , Ronda Siwka (zbyt wąskiego) , Europejskiej (z latarniami stojącymi przed barierami energochłonnymi, zamiast za nimi) , a teraz na koniec zwężenia Krzywoustego jest TA SAMA OSOBA, to proponuje nominować TEGO PANA (projektanta) , jako osobę najbardziej negatywną i szkodliwą dla komunikacji mieskiej w roku 2005.

wysłane przez konjo  4

Andrzej napisał(a):

> to proponuje nominować TEGO PANA (projektanta) , > jako osobę najbardziej negatywną i szkodliwą dla komunikacji > mieskiej w roku 2005.

No tak, tylko, że na to był czas do końca roku, a teraz trwa miesięczne głosowanie...

--- This fire is burnin' and it's out of control.

So never mind the darkness.

wysłane przez Phobos 17

> to proponuje nominować TEGO PANA (projektanta) , > jako osobę najbardziej negatywną i szkodliwą dla komunikacji > mieskiej w roku 2005.

Moze za 5 lat przy okazji Plebiscytu 2010 damy panu Kraśniańskiemu specjale wyróźnienie za dziesięciolecie porażek jako projektanta ;-)

--- Z racji mojego pożądania możesz mnie nazywać tramwajem

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Wojtek 24

A poznamy wczesniej jakies wyniki wstepne, np. po 1 tygodniu glosowania??

wysłane przez konjo  4

Wojtek napisał(a):

> A poznamy wczesniej jakies wyniki wstepne, np. po 1 tygodniu > glosowania??

Po pierwsze - po co inni głosujący mają się sugerować wynikami. Po drugie - jeśli bilans głosów jest taki, że w pewnej kategorii - raczej na pewno wygra jakaś opcja, to co to będzie za plebiscyt?

--- This fire is burnin' and it's out of control.

So never mind the darkness.