Forum

73 tymczasowo zmienioną trasą

Z powodu awarii wodociągu, od dziś od godz. 10 do odwołania autobusy linii 73 kursują tymczasowo zmienioną trasą przez ul. Żuka (z pominięciem ul. Przylesie i Przytorze). Nieobsługiwane będą przystanki: "Przylesie", "Ośrodek", "Leśniczówka", "Stary Szlak", "Drwali" i "Lutyków". W zamian autobusy będą się zatrzymywać na przystanku "Zdunowo las" dla linii 534.

wysłane przez Mareczek 3

To jeszcze "Zdunowo Las" nie zlikwidowali? :-) Myslalem ze po probie podpowiedzenia* ZDiTmowi przez Wir-Mar, ze przystanek jest niepotrzebny, zostal jednak oficjalnie zlikwidowany, a tu prosze.

* - dzialanie to polegalo za zlikwidowaniu przystanku przez Wir-Mar po zmianie trasy 73, mimo ze ZDiTM w ogole go nie zlikwidowal. Po jakims czasie slupki wrocily :D

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Błażej 3

Stare dobre czasy, szybszego dojazdu do szpitala linią zwykłą. Można byłoby to w sumie utrzymać, nie zabierając mieszkańcom Sławociesza całkowicie linii, a nawet nie zwiększając im czasu dojazdu od strony miasta, w sposób taki, że w stronę szpitala autobus jechałby ul Zuka, a wracał ul Przytorza i Przylesia (takie kółeczko ala linii 8 na Gumieńcach) Jeszcze jakby tak przerzucili linię 73 na most Pionierów, to ze wspólnie zaoszczędzonych minut, dzięki krótszej trasie, można byłoby zwiększyć częstotliwość do 20 min w szczycie i 30 min poza nim.

--- 70 - Heyki - Cukrowa 72 - Basen Górniczy - Śmierdnica
Błażej napisał(a):

> Można byłoby to w sumie utrzymać, nie zabierając mieszkańcom > Sławociesza całkowicie linii, a nawet nie zwiększając im > czasu dojazdu od strony miasta, w sposób taki, że w stronę > szpitala autobus jechałby ul Zuka, a wracał ul Przytorza i > Przylesia

A jak widzisz dojazd z Przylesia do szpitala? Z przesiadką przy dawnym Unikonie?

> Jeszcze jakby tak przerzucili linię 73 na most Pionierów, to > ze wspólnie zaoszczędzonych minut, dzięki krótszej trasie, > można byłoby zwiększyć częstotliwość do 20 min w szczycie i > 30 min poza nim.

oraz likwidację dojazdu ze Zdrojów, do portu (przystanek "Św.Anny"). No chyba, że też zakładasz przesiadkę na Basenie G.