Forum

Wnętrze tylnej części ex-berlińskiego #2813

zdjęcie
Wnętrze tylnej części ex-berlińskiego #2813
Ładnie sie prezentuje w środku.Ciekawe tylko jak długo bedzie tak jeździł,bo pewnie zaraz zaborą sie za "upiekszanie wnetrza" panowie w szerokich spodniach

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Romanas napisał(a):

> Ładnie sie prezentuje w środku.Ciekawe tylko jak długo bedzie > tak jeździł,bo pewnie zaraz zaborą sie za "upiekszanie > wnetrza" panowie w szerokich spodniach

Ładnie to nie wygląda, chyba że chodziło Ci o to ze jest zadbany.Mimo że nie taki stary autobus a jednak nie zastosowali bardziej nowoczesnego obicia, ale co tu nażekać-najważniejsze żeby jezdził:)
Pan_Tograff napisał(a):

> Ładnie to nie wygląda, chyba że chodziło Ci o to ze jest > zadbany

Właśnie to miałem na mysli:)

.Mimo że nie taki stary autobus a jednak nie zastosowali > bardziej nowoczesnego obicia

Tutaj eż sie z Toba zgodze,mogliby dać chociaż obicia takie jak w Solarisie

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Kriz8 (gość)

> Ładnie sie prezentuje w środku.Ciekawe tylko jak długo bedzie > tak jeździł,bo pewnie zaraz zaborą sie za "upiekszanie > wnetrza" panowie w szerokich spodniach

plus prowincjonalne osiłki dołożą starań żeby nie było ładnie z tyłu. I wydaje mi się że dość szybko będą się niszczyły "koła fortuny" w przegubach. Osobiście bardzo mi się one nie podobają, mogliby dać normalne poręcze jak w pozostałych przegubowcach.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Kriz8 napisał(a):

> I wydaje mi się że dość szybko będą się niszczyły "koła > fortuny" w przegubach. Osobiście bardzo mi się one nie > podobają, mogliby dać normalne poręcze jak w pozostałych > przegubowcach.

Nie tylko tobie sie to nie podoba, ale wszystkie niemieckie przegubowce w podobnym wieku maja takie coś chociażby PKS-owskie mercedesy.Poprostu w niemczech ludzie są tak wychowani by nie niszczyć tego czym sie jezdzi, u nas wszystko co da sie wyrwać bedzie wyrwane, co da sie pomalować-pomalowane...:/