Forum

Co sie stało....?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Dzisiaj o godzinie 20:17 na Bramie Potrowej działo sie coś dziwnego, najpierw z przystanku 1,2,3,4 pojechała "szóstka"#1011+1012 w kierunku Gocławia, chwilę póżniej niezidentyfikowana "stodwójka" z tablicami lini 3 mknęła w dół przez wyszyńskiego.Czy ktoś wie czym były spowodowane te objazdy?

wysłane przez lhb178 19

Pan_Tograff napisał(a):

> Dzisiaj o godzinie 20:17 na Bramie Potrowej działo sie coś > dziwnego, najpierw z przystanku 1,2,3,4 pojechała > "szóstka"#1011+1012 w kierunku Gocławia, chwilę póżniej > niezidentyfikowana "stodwójka" z tablicami lini 3 mknęła w > dół przez wyszyńskiego.Czy ktoś wie czym były spowodowane te > objazdy?

O, byłeś w tym samym miejscu i porze co ja :) Ta 3 zrobiła skrót przez Dworcową. Na Pomorzanach zastałem zimny 1027+1028 bez pantografu na 1. wagonie, stojący na Smolańskiej (odcinek przed wjazdem na pętlę, gdzie jedzie jeszcze tylko 3/6/6bis). Pewnie nieźle sieć porwał, bo po 21 zabierali się za jego ściąganie (021), a za zatramwaju śmigało dąbskie Volvo.

wysłane przez DamTram (gość)

lhb178 napisał(a):

> O, byłeś w tym samym miejscu i porze co ja :) > Ta 3 zrobiła skrót przez Dworcową. > Na Pomorzanach zastałem zimny 1027+1028 bez pantografu > na 1. wagonie, stojący na Smolańskiej (odcinek przed wjazdem na > pętlę, gdzie jedzie jeszcze tylko 3/6/6bis). Pewnie nieźle sieć > porwał, bo po 21 zabierali się za jego ściąganie (021), a za > zatramwaju śmigało dąbskie Volvo.

Rano na GdaDskiej leprz zeczy sie dzialy

wysłane przez (użytkownik usunięty)

DamTram napisał(a):

> Rano na GdaDskiej leprz zeczy sie dzialy

To pachwal sie może tym co tam widziałes:P

wysłane przez DamTram (gość)

Pan_Tograff napisał(a):

> To pachwal sie może tym co tam widziałes:P

http://www.damtram.szczecin.pl/newsy.htm - drógi od góry

wysłane przez Kriz8 (gość)

> Na Pomorzanach zastałem zimny 1027+1028 bez pantografu > na 1. wagonie, stojący na Smolańskiej (odcinek przed wjazdem na > pętlę, gdzie jedzie jeszcze tylko 3/6/6bis). Pewnie nieźle sieć > porwał, bo po 21 zabierali się za jego ściąganie (021), a za > zatramwaju śmigało dąbskie Volvo.

To dość długo musiały te cyrki się dziać. Przed 18 dziewczę moje chciało z przystanku Narutowicza się dostać na Kołłątaja ale przez 30 minut nie było żadnego tramwaju, w drugą stronę jeździły tramy i dodatkowo widziała również w stronę Pomorzan zatramwaje. A około 18.50 na pl. Rodła od strony Grunwaldzkiego ładny koreczek się zrobił. Stały kolejno: 11, 1, 11, 5, 12, 3!, 11, 5, 12. Niestety nie dojrzałem czy ta 3 skręciła w stronę Lasku czy pognała prosto.