Forum

Zerwanie sieci na Ku Słońcu

zdjęcie

wysłane przez Mareczek 0

No to już wiem czemu nie jeździ 68/2 oraz dlaczego widziałem Volvo z tablicami 75 i filmem "8 - za tramwaj".

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Organiazacja...

wysłane przez torwid (gość)

Utknięcie 3 składów oznacza, ze przez kilkanaście (kilkadziesiąt?) minut nikt nie był w stanie uprzedzić motorniczcyh na pl. Kościuszki, by nie skręcali w Siklorskiego? Rozumiem brak bezpośredniej łączności, ale to chyba lekkie przegięcie...
Re: Organiazacja...

wysłane przez MQ 0

torwid napisał(a):

> Utknięcie 3 składów oznacza, ze przez kilkanaście > (kilkadziesiąt?)

3 składy to raptem 12 minut.

wysłane przez m31 (gość)

mkubien napisał(a):

> > 3 składy to raptem 12 minut.

A nie czasem 24 min .1 szy skład utyka 12 min puzniej 2 gi moze jeszcze skrecic na Kościuszki ale 3 ci (znowu 12 min) juz by mógł jechac prosto albo przez rodła .

wysłane przez MQ 0

m31 napisał(a):

> A nie czasem 24 min .

W godzinach szczytu?

wysłane przez m31 (gość)

mkubien napisał(a):

> > W godzinach szczytu?

Nie wiedziałem ze to juz szczy był ;) sorx

wysłane przez Krashan Bhamaradżanga (gość)

m31 napisał(a):

> Nie wiedziałem ze to juz szczy był ;) sorx

Przeciętny MKM co wie jakie brygady obsługuje TW3 to odrazu wie, że to było w szczycie. Bo dwa pod rząd składy golęcińskie to brygady 8/2(szczytowa) i 8/3...

wysłane przez m31 (gość)

Krashan Bhamaradżanga napisał(a):

> Przeciętny MKM co wie jakie brygady obsługuje TW3 to odrazu wie, że to > było w szczycie. Bo dwa pod rząd składy golęcińskie to brygady > 8/2(szczytowa) i 8/3...

No zabi mnie ze sie rąbnołem . Dam ci nóz bedzie ci latwiej .A tak na marginesie to nie raz miedzy szczytami widziałem golecińskie slłady jeden po 2 gim wiec miałem prawo sie pomylic .

wysłane przez Krashan Bhamaradżanga (gość)

m31 napisał(a):

> A tak namarginesie to nie raz miedzy szczytami widziałem golecińskie > slłady jeden po 2 gim wiec miałem prawo sie pomylic .

Chyba w dni świąteczne...

wysłane przez Mareczek 0

m31 napisał(a):

> mkubien napisał(a):

> > > > 3 składy to raptem 12 minut. > > A nie czasem 24 min .1 szy skład utyka 12 min puzniej 2 gi moze > jeszcze skrecic na Kościuszki ale 3 ci (znowu 12 min) juz by > mógł jechac prosto albo przez rodła .

Zatrzymanie bylo po 14, wiec wystarczy 12 minut, a pewnie bylo nieco szybciej, tylko ostatni sklad juz skrecil na Pl. Kosciuszki i po ptokach. Z reszta nie wiem czemu placzecie, w Warszawie jak cos sie pier**li, to korki tramwajowe maja do 5 kilometrow, a Ci narzekaja ze im 3 sklady utnkely :/

--- Mareczek

wysłane przez Titanic1912

mareczek napisał(a):

>Z reszta nie wiem czemu placzecie, w Warszawie jak cos > sie pier**li, to korki tramwajowe maja do 5 kilometrow, a Ci > narzekaja ze im 3 sklady utnkely :/

Wiesz najlepiej by było jak by nikt motorowych nie uprzedził i wszystkie kolejno wagony by utkneły...ciekawe co wtedy by pisano na organizacje:P

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez torwid (gość)

mkubien napisał(a):

> 3 składy to raptem 12 minut.

No wystarczy, by wykonać kilka telefonów. Zwłaszcza, że o ile się dobrze orientuję, większość motorniczych i tak najpierw dzwoni do swojego dyspozytora, a nie ZDiTM. Skierowanie kolejnych składów na objazd powinno być sprawą chwili, a nie 10 min.

wysłane przez Mareczek 0

torwid napisał(a):

> No wystarczy, by wykonać kilka telefonów. Zwłaszcza, że o ile się > dobrze orientuję, większość motorniczych i tak najpierw dzwoni do > swojego dyspozytora, a nie ZDiTM. Skierowanie kolejnych składów > na objazd powinno być sprawą chwili, a nie 10 min.

Aby znalazly sie 3 sklady wystarczy zaledwie 7 minut tak jakby nie patrzec. W chwili zatrzymania, po jednej minucie na Pl. Kościuszki skręca już kolejny skład, a zanim przekaze sie wszystkim informacje co i jak i zanim ZDiTM podzwoni/podojezdza w odpowiednie miejsca, mija kolejne 6 minut i kolejna brygada skreca na Gumience - mamy juz 3 sklady.

--- Mareczek