Forum

Admin wybrany

Przez nieco ponad miesiąc przyjmowaliśmy zgłoszenia użytkowników, którzy chcieli zostać Administratorem Serwisu KOMIS. Dziś dokonaliśmy wyboru. Nowym Administratorem został Marek Pawlukowicz, na forum ukrywający się pod nickiem "Mareczek". Życzymy mu, aby nie stracił nerwów przy upominaniu niesfornych użytkowników ;-)

wysłane przez Mareczek 5

Ja również dziękuje administracji za wybór mnie na to zaszczytne stanowisko. Na razie musze oswoić się z nowymi możliwościami tego serwisu (a trochę ich jest), a jak nabiorę doświedczenia, to pomęczę innych :>

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Piotr

mareczek napisał(a):

> Ja również dziękuje administracji za wybór mnie na to > zaszczytne stanowisko. Na razie musze oswoić się z nowymi > możliwościami tego serwisu (a trochę ich jest), a jak nabiorę > doświedczenia, to pomęczę innych :>

Gratulacje :) i z niecierpliwością czekamy na pierwsze upomnienia :D :>.

wysłane przez konjo  4

mareczek napisał(a):

> Ja również dziękuje administracji za wybór mnie na to > zaszczytne stanowisko.

Jeszcze raz gratuluje objęcia stanowiska. Życze miłej lektury, a trochę zdążyliśmy napisać :) i szybkiego oswojenia się z nowymi funkcjami. Ps. Administracja musie teraz wyedytować tekst redakcyjny, bo konjo nie jest już "najmłodszy stażem". ;)

--- It's a critical solution.

So never mind the darkness.

wysłane przez Pepe 235

mareczek napisał(a):

> Ja również dziękuje administracji za wybór mnie na to > zaszczytne stanowisko.

Gratulację Mareczek!! :))

wysłane przez Mario  ?

mareczek napisał(a):

> Ja również dziękuje administracji za wybór mnie na to > zaszczytne stanowisko. Na razie musze oswoić się z nowymi > możliwościami tego serwisu (a trochę ich jest), a jak nabiorę > doświedczenia, to pomęczę innych :>

Gratuluje Marku. Życzę Ci powodzenia.

--- Teraz polubiłem 105N 1039''+1040''', pomimo wieku...

wysłane przez kajetansz (gość)

Marek, uważaj, zaraz napiszę słowo na "d". :-P

wysłane przez Mareczek 5

stirlitz napisał(a):

> Marek, uważaj, zaraz napiszę słowo na "d". :-P

Z duza checia nacisne przycisk "zablokuj IP" albo "usun post" :> To pierwsze lepsze, bo bedziesz w mojej ulubionej zakladce administratorskiej (pewnie nie tylko mojej :>)

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez kajetansz (gość)

mareczek napisał(a):

> bedziesz w mojej ulubionej > zakladce administratorskiej (pewnie nie tylko mojej :>)

czuję się zaszczycony tak szlachetnym wyborem. :-P