Forum

I znowu zerwana sieć

I znowu zerwana sieć

wysłane przez enka167 25

Tym razem zerwała sie sieć na pl. Rodła przy przystanku w kierunku stoczni. Niezłe zqamieszanie na mieście się przez to porobiło. Jak zwykle na za tramwaj zabrali ludziom MANa ze 107. Można było zobaczyć 1 na ul. Krzywoustego i 3 na al. Boh. Warszawy. Ruch wznowili ok 6:30. Teraz wszystko wolno wraca do normy.
Re: I znowu zerwana sieć

wysłane przez lhb178 17

enka167 napisał(a):

> Tym razem zerwała sie sieć na pl. Rodła przy przystanku w > kierunku stoczni. Niezłe zqamieszanie na mieście się przez to > porobiło. Jak zwykle na za tramwaj zabrali ludziom MANa ze > 107. Można było zobaczyć 1 na ul. Krzywoustego i 3 na al. > Boh. Warszawy. Ruch wznowili ok 6:30. Teraz wszystko wolno > wraca do normy.

Tylko dlaczego zatramwaje jechały aż na Pomorzany?

wysłane przez enka167 25

lhb178 napisał(a):

> Tylko dlaczego zatramwaje jechały aż na Pomorzany?

Sieć zerwała sie rano, przy pierwszych tramwajach. Nie jeździły żadne tramwaje przejeżdżające przez pl. Rodła. Na za tramwaj ściągnęli nie tylko tego MANa ze 107, ale jeszcze autobusy z innych linii. Samo zatrzymanie trwało dość długo. Cały pl. Rodła miał odłączone napięcie.

wysłane przez Mareczek 0

enka167 napisał(a):

> Na za tramwaj > ściągnęli nie tylko tego MANa ze 107, ale jeszcze autobusy z > innych linii.

No super, zabrali wszystkie brygady z 68 i jedna z 57, tak wiec:

a) kwitnalem na przystanku w skromnym mrozie jakies 10 minut, jak i reszta ok. 30 osob na przystanku b) 57 jadacy z Warszewa byl tak z lekka przepelniony ze ludki sie nie miescily juz na Bandurskiego c) wg relacji marznacych nie jechal tez 68 wczesniejszy (6:29) d) jadac 57 z przodu nie uswiadczylem nastepnego 68 (6:50) oraz 57, ktory powinien jechac minutke po 68 w kierunku Warszewa.

Gratuluje za zorganizowanie komunikacji zastepczej, ale mysle ze warto to robic z glowa i mysle tez o innych! W ramach promocji pojechal sobie A, a jakby jakas kanar przylazl to bym go tak z lekka zbluzgal.

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez 105ngs (gość)

mareczek napisał(a):

> No super, zabrali wszystkie brygady z 68 i jedna z 57

Ja widziałem jeszcze dwa Volva z 75 : 1582 i 1588.

wysłane przez enka167 25

105ngs napisał(a):

> Ja widziałem jeszcze dwa Volva z 75 : 1582 i 1588.

Bo 75 to jedna z etatowych linii do zabierania wozów na za tramwaj.

wysłane przez 105ngs (gość)

105ngs napisał(a):

> Ja widziałem jeszcze dwa Volva z 75 : 1582 i 1588.

Ups, poprawka :) 1582 zdjęli z 69.

wysłane przez t105n 49

mareczek napisał(a):

> No super, zabrali wszystkie brygady z 68 i jedna z 57

No to już wiem, dlaczego był taki okrutny tłok w 107 (przyjazd na Rodła 7:06). Wymiana pasażerów trwała tak długo, że już na Matejki zapiszczało do odjazdu z Rodła.

wysłane przez lhb178 17

enka167 napisał(a):

> > Tylko dlaczego zatramwaje jechały aż na Pomorzany? > > Sieć zerwała sie rano, przy pierwszych tramwajach. Nie jeździły > żadne tramwaje przejeżdżające przez pl. Rodła.

Z Pomorzan da się nie jechać na Rodła. Podstację wyłączali?

wysłane przez enka167 25

lhb178 napisał(a):

> Z Pomorzan da się nie jechać na Rodła. Podstację wyłączali?

A skąd ja mam wiedzieć? Czy ja w Nadzorze Ruchu pracuję?

wysłane przez Administracja 0

enka167 napisał(a):

> A skąd ja mam wiedzieć? Czy ja w Nadzorze Ruchu pracuję? > >

Entery się kłaniają. :)

wysłane przez lhb178 17

enka167 napisał(a):

> > Z Pomorzan da się nie jechać na Rodła. Podstację wyłączali? > > A skąd ja mam wiedzieć? Czy ja w Nadzorze Ruchu pracuję?

Ale masz do nich bliżej :>
I znowu zerwana sieć

wysłane przez bartek9139 (gość)

No ja również miałem okazję sobie postać 20 min na Kormoranów czekając na to co podjedzie, a podjechał 57 który jechał wg. planu czyli 15 min. później niż powinienem już dwano jechać. Tak więc z tego co słyszałem to dużo osób się spóźniło do pracy a ja licząc jeszcze, że dojade do szkoły eFką przeliczyłem się bo w kiosku już nie sprzedawali biletów ( kiosk na Komuny w kierunku Polic) a z automatu lepiej nie korzystać.