Forum

Kolejny fatalny poranek w komunikacji

Kolejny fatalny poranek w komunikacji

wysłane przez enka167 25

Dzis znowu na miescie poważne wstrzymanie. Tym razem zablokowane zostało Krzekowo. Najprwdopodobniej przyczyną jest skład stopiątek z Pogodna. Nie byłoby w tym zatrzymaniu nic ciekawego gdyby nie fakt, że to już drugi dzień w tym tygodniu z tak poważną awarią, że zamiast tramwajów jeżdżą za tramwaje. Dziś jak zwykle ściągnęli MANa ze 107 (nr 763), widziałam też jakiegoś Jelcza.
enka167 napisał(a):

> Dzis znowu na miescie poważne wstrzymanie.

Prosimy o dodawanie informacji do newsroomu, ponieważ forum nie jest tradycyjnym kanałem dla wiadomości w Komisie.
enka167 napisał(a):

> Dzis znowu na miescie poważne wstrzymanie. Tym razem > zablokowane zostało Krzekowo.

Popoludniu tez nie bylo lepiej, zjazdowy sklad z 3 przez Powstancow (awaria drzwi), na Rodla widzialem kolejna zjazdowke z 3 (702+683). Pol sieci w sumie pod woda ;-)

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Wstrzymanie prawdopodobnie na Pomorzanch

wysłane przez Wojtek 24

Po godzinie 8 rano w strone Pomorzan tramwaj spóźnił sie 7 minut, ale zamiast wozów z Golecina przyjechała rezerwa z Pogodna. Natomiast ok. godziny 14:40 na przyjazd "szóstki" musiałem czekać, aż 20 minut w stronę Gocławia. Pradobodobnie stało sie coś na Pomorzanach, bo ruch od strony zajezdni Golęcin odbywał sie normalnie. Ale 11 też chyba gdzieś utkneła, ponieważ o 15 na petli Ludowa nie było żadnego pojazdu szynowego.
Wojtek napisał(a):

> Pradobodobnie stało sie coś na Pomorzanach, bo ruch od strony zajezdni > Golęcin odbywał sie normalnie. Ale 11 też chyba gdzieś > utkneła, ponieważ o 15 na petli Ludowa nie było żadnego > pojazdu szynowego.

O 15:20 także nie było lepiej, 3-ki nie było 30 min w stronę Lasku Arkońskiego, 2 też kursowały z 12 min opoźnieniem, a 12 za to jeżdziły stadami czyli 4 po kolei, potem 20 minut nic... Rano też nieciekawie np. linia 63 kurowała ulicą Orzeszkowej, zamiast Asnyka. :)
Re: Wstrzymanie prawdopodobnie na Pomorzanch

wysłane przez Damtram (gość)

A na Koluba działo się wczoraj to http://www.damtram.szczecin.pl/newsy.htm aa dzisiaj rano: ! #1049 11/13, #1043 11/6, #658 (prawdopodobnie 12/9) oraz #713 12/10!!!! ale tych solówek może być więcej to bardzo poważny kryzys KM w szczecinie
> http://www.damtram.szczecin.pl/newsy.htm

Podobno na Forum MKM-U Zabrania umieszczania sie adresów stron żewnętrznych,czyżbyś nie czytał regulaminu??:)

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Romanas napisał(a):

> Podobno na Forum MKM-U Zabrania umieszczania sie adresów stron > żewnętrznych,czyżbyś nie czytał regulaminu??:)

ale jeśli nie stanowią one integralnej części wypowiedzi. Czyżbyś nie czytał regulaminu :P

--- Wnioskuje o zamienienie czerwonej kartki przy moim nicku z "-1" na czerwony sztandar z "7 XI"!!

Штирлиц
Romanas napisał(a):

> > > http://www.damtram.szczecin.pl/newsy.htm > > > > Podobno na Forum MKM-U Zabrania umieszczania sie adresów stron > żewnętrznych,czyżbyś nie czytał regulaminu??:)

Doceniamy dbałość o nasz regulamin, ale prosimy też uważać na ilość enterów w wypowiedzi.

--- It's a critical solution.

So never mind the darkness.
> Doceniamy dbałość o nasz regulamin, ale prosimy też uważać na ilość > enterów w wypowiedzi.

Tnę te entery,jak ktos poradził kiedyś na tym forum dla pewności klawiszem "delete".U mnie ich nie ma a na forum są:/:/:/:/:/

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Romanas napisał(a):

> Tnę te entery,jak ktos poradził kiedyś na tym forum dla pewności > klawiszem "delete".U mnie ich nie ma a na forum są:/:/:/:/:/

Ale to nie chodziło na końcu, bo z tym jest ok. Chodziło o nie rozciąganie wypowiedzi dużą ilością enterów wewnętrz. Jedna, góra dwie linie starczą dla podkreślenia odrębności fragmentu tekstu.

--- It's a critical solution.

So never mind the darkness.
konjo napisał(a):

> Ale to nie chodziło na końcu, bo z tym jest ok. Chodziło o nie > rozciąganie wypowiedzi dużą ilością enterów wewnętrz. Jedna, góra dwie > linie starczą dla podkreślenia odrębności fragmentu tekstu

Uff,kamień spadł mi z serca:)Pozdrawiam:))

Re: Wstrzymanie prawdopodobnie na Pomorzanch

wysłane przez LLUZNIAK

> Uff,kamień spadł mi z serca:)Pozdrawiam:))

A znów robisz to samo :>
Damtram napisał(a):

> aa dzisiaj rano: ! #1049 11/13, #1043 11/6, #658 (prawdopodobnie > 12/9) oraz #713 12/10!!!! ale tych solówek może być więcej to > bardzo poważny kryzys KM w szczecinie

Ja też widziałem dwie solówki dziś rano na 12. Ale wydaje mi sie że to po wczorajszym dniu. Duża część sieci pod wodą, liczne wstrzymania, zalane przetwornice itp. Na dziś nie wyrobili sie z reanimacja wszystkich wozów.