Forum

Wyjątkowa służba...

zdjęcie
Wyjątkowa służba...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez mike_1994

Czy wagon numer 603 zawsze musi jeżdzić brudny? Nie rozumiem tego? Czy oni wogóle nie myją tych wagonów?

wysłane przez (gość)

Tak apropo mycia to czy SPAD myje swoje autobusy jakimś domestosem albo benzynką ekstrakcyjną? Wystarczy spojrzeć np. na reklamę Veka, która kiedyś była niebieska bo dzisiaj jest już biała, w SPPK czegoś takiego nie widziałem.

wysłane przez Pepe 235

LĄ napisał(a):

> w SPPK czegoś takiego nie widziałem.

Bo w SPPK nie ma reklam nalejanych na bokach folią(jeszcze). Ale faktycznie te reklamy nawet na tyłach pojazdów wglądają lepiej niż firm Szczecińskich. :)

wysłane przez Administracja 0

A co to ma wspólnego z myciem 102Na 603? :-/

wysłane przez MQ ?

LĄ napisał(a):

> Wystarczy spojrzeć np. > na reklamę Veka, która kiedyś była niebieska bo dzisiaj jest > już biała

Się wytarła od szczotek na myjni.

wysłane przez DamTram

mkubien napisał(a):

> Się wytarła od szczotek na myjni.

Ciekawe których szczotek i jakiej myjni? chyba nie tej co to podobno na pogodnie jest :P i nie działa od X lat :D

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Ciekawe których szczotek i jakiej myjni? chyba nie tej co to > podobno na pogodnie jest :P i nie działa od X lat :D

Przeczytaj ponownie poprzedni post ze zrozumieniem i sprawa sie szybko wyjasni o ktore szczotki chodzi ;/

wysłane przez DamTram

Bartek napisał(a):

> Przeczytaj ponownie poprzedni post ze zrozumieniem i sprawa sie > szybko wyjasni o ktore szczotki chodzi ;/

No przecież nie szczotki zerowe w GT6 :PP

wysłane przez MQ ?

DamTram napisał(a):

> Ciekawe których szczotek i jakiej myjni? chyba nie tej co to > podobno na pogodnie jest :P i nie działa od X lat :D

O rrrrany. A to SPAD myje swoje wozy na Pogodnie?

Swoją drogą, myjnia na Pogodnie działa.

wysłane przez TCT

mkubien napisał(a):

> Swoją drogą, myjnia na Pogodnie działa.

Nie neguję tego, ale dlaczego dyr.Turczyn gada co innego?

wysłane przez MQ ?

TCT napisał(a):

> Nie neguję tego, ale dlaczego dyr.Turczyn gada co innego?

Dobra, powinienem napisać tak: "widziałem, jak myjnia na Pogodnie działała w wakacje zeszłego roku". Co od tej pory z nią zrobili, nie wiem.

wysłane przez TCT

mkubien napisał(a):

> Dobra, powinienem napisać tak: "widziałem, jak myjnia na Pogodnie > działała w wakacje zeszłego roku". Co od tej pory z nią zrobili, nie > wiem.

Łee a łudziłem się że może jednak dałoby się porządnie myć te tramwaje nasze.

--- "Cukier krzepi! Wódka lepiej!" - Melchior Wańkowicz

wysłane przez DamTram

mkubien napisał(a):

> Swoją drogą, myjnia na Pogodnie działa.

1. To czemu wozy są brudne !!! 2. MZK mogło by myć wtedy sam tramwaje i tak są tylko od zewnątrz myte, ale dobrze, że chociaż tyle :D

--- Adresu mojes stronku już tu nie będzie... dlaczego? bo tak sobie zechcieli :D

wysłane przez MQ ?

DamTram napisał(a):

> 1. To czemu wozy są brudne !!!

Bo w MZK, zakładzie budżetowym, wszelkie działania nie muszą mieć wiele wspólnego z logiką.

wysłane przez DamTram

mkubien napisał(a):

> Bo w MZK, zakładzie budżetowym, wszelkie działania nie muszą mieć wiele > wspólnego z logiką.

Tyle to sam wiem... to jak z nauką historii - czegś co było i nie ma (zazwyczaj ) :PP

--- Adresu mojes stronku już tu nie będzie... dlaczego? bo tak sobie zechcieli :D

Picie Coli nic nie boli, lecz od niej się wszystko pie**oli