Forum

Niskopodłogowy przegub na 56

zdjęcie
Niskopodłogowy przegub na 56
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez m31 (gość)

Nie no super pomyka na 56 a na A to chyba nigdy nie zawitaja

wysłane przez konjo  4

m31 napisał(a):

> Nie no super pomyka na 56 a na A to chyba nigdy nie zawitaja

A jakby zawitał to zaraz by było: czemu 3 drzwiowy? :) A tak swoją drogą ta "mandaryna" jest dość przyjemna, lepiej się jedzie niż 2302.

--- I never wanna leave this place.

So never mind the darkness.

wysłane przez m31 (gość)

konjo napisał(a):

> > A jakby zawitał to zaraz by było: czemu 3 drzwiowy?

Moaze byc i 3 dzwiowy nie awsze sa kursy takie ze bus jest pelny wiec luz moze byc 3 .Ale z tego co wiem to sa 2-a 4-ro dzwiowe wiecchyba mozliwe jest na A niskopodlogowe cudo co :>

wysłane przez konjo  4

m31 napisał(a):

> Ale z tego co wiem to sa 2-a 4-ro dzwiowe > wiecchyba mozliwe jest na A niskopodlogowe cudo co :>

Narazie jeździły na B, D, E z pośpiesznych, więc musisz zmienić rejon polowania.

--- I never wanna leave this place.

So never mind the darkness.

wysłane przez m31 (gość)

konjo napisał(a):

> Narazie jeździły na B, D, E z pośpiesznych, więc musisz zmienić > rejon polowania.

Ja nie poluje ja porotu mieszkam na kolo trasy A a polowac bede w poniedzialek jak wruce :) Narazie zwiedzam KM w poznaniu i musze stwierdzic ze jest troche przereklamowana :)

wysłane przez marcin (gość)

By mogły pojeżdzić troche na 61 lub 81 .. :P

wysłane przez techno

> By mogły pojeżdzić troche na 61 lub 81 .. :P

jakiś czas temu widziałem jednego na 61 albo 81. Było to w dzień powszedni... Niestety nie dojrzałem jaka linia czy numer boczny, bo mój tramwaj zgrabnie śmignął przez Piastów:) Było to około godziny 16.

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]
marcin napisał(a):

> By mogły pojeżdzić troche na 61 lub 81 .. :P

Komu odpowiadałeś na post?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Komu odpowiadałeś na post? Tak sobie napisałem bo mieszkam przy lini 61 i 81
marcinek napisał(a):

> Tak sobie napisałem bo mieszkam przy lini 61 i 81

To było pytanie retoryczne... Rozchodzi się o to dlaczego wprowadzając nową wypowiedź nie dodałeś jej tylko skorzystałeś z funkcji odpowiedz. W ten sposób ktoś dostaje na e-mail coś co nie jest związane z jego postem.

wysłane przez torwid (gość)

m31 napisał(a):

> Ale z tego co wiem to sa 2-a 4-ro dzwiowe > wiecchyba mozliwe jest na A niskopodlogowe cudo co :>

Ty czytasz czasem siebie? Bo jesli tak i udowodnisz, że w dodatku roizumiesz ten bełkot, to jesteś geniuszem. Ja wiem, że w szkołach uczą teraz inaczej niż jeszcze 5 czy 10 lat temu, ale język polski az tak się nie zmienił. Jeśli przerastają Cię znaki interpnunkcyjne, to skup się chociaż na liczebnikach, bo twory w stylu "4-ro", "2-a", albo pojawiające się gdzie indziej "2-jka", "4-ka" oznaczają, ze nie powinienes byc dalej, niż w 3 klasie szkoły podstawowej. Sorry, ale chyba zacznę molestować Adminów w kwestii baczniejszego przyglądania się poprawności wypowiedzi nie tylko pod kątem merytorycznym.

wysłane przez M31 (gość)

torwid napisał(a):

ciach

Bujaj sie skoro kondziu sie nie przyczepil to nie jest az tak zle .

wysłane przez konjo  4

M31 napisał(a):

> Bujaj sie skoro kondziu sie nie przyczepil to nie jest az tak zle .

Kondziu to się tu nie logował od 19.02 :)

So never mind the darkness.

wysłane przez mmm

> Bujaj sie skoro kondziu sie nie przyczepil to nie jest az tak zle .

Prosze o interwencje admina

wysłane przez Administracja 0

M31 napisał(a):

> Bujaj sie skoro kondziu sie nie przyczepil to nie jest az tak zle .

Proszę poprawić czytelność tekstu i nie rozwijać dyskusji w kierunku OT. Proszę zadbać o swoje wypowiedzi i nie obrażać innego uczestnika forum. Urlop 12 godzin dla przemyśleń, dlaczego dwóch użytkowników prosi nas o interwencje.

wysłane przez lhb178 19

m31 napisał(a):

> Moaze byc i 3 dzwiowy nie awsze sa kursy takie ze bus jest pelny > wiec luz moze byc 3 .

A jak się ludzie w 3-drzwiowcu nie zmieszczą, to na kim będą psy wieszać?

wysłane przez LLUZNIAK

> A jak się ludzie w 3-drzwiowcu nie zmieszczą, to na kim będą psy > wieszać?

Ludzie w 3-drzwiowcu tak samo się zmieszczą jak i w 4-drzwiowcu (z tą różnicą, że więcej osób będzie siedziało), conajwyżej dłużej będzie stał na przystankach...

--- I wish I were...

wysłane przez lhb178 19

LLUZNIAK napisał(a):

> > A jak się ludzie w 3-drzwiowcu nie zmieszczą, to na kim będą psy > > wieszać? > > Ludzie w 3-drzwiowcu tak samo się zmieszczą jak i w 4-drzwiowcu (z tą > różnicą, że więcej osób będzie siedziało)

Nieprawda. Na 1 m^2 zmieścisz więcej osób stojących.

wysłane przez LLUZNIAK

> Nieprawda. Na 1 m^2 zmieścisz więcej osób stojących.

Według moich danych różnica jest 6'ciu osób pojemności :>

wysłane przez lhb178 19

LLUZNIAK napisał(a):

> > Nieprawda. Na 1 m^2 zmieścisz więcej osób stojących. > > Według moich danych różnica jest 6'ciu osób pojemności :>

Według danych z tabliczek w autobusach dąbskie Volva są większe od klonowickich :>

wysłane przez LLUZNIAK

lhb178 napisał(a):

> Według danych z tabliczek w autobusach dąbskie Volva są większe od > klonowickich :>

Cóż ;-) Bywa :D

wysłane przez (użytkownik usunięty)

CZY KTOŚ WIE KIEDY BĘDZIE JEŹDIŁ NA 61 LUB 81 ?? ALBO WOGULE NA JAKIEJŚ INNEJ LINI !??

wysłane przez Kriz8

marcinek napisał(a):

> CZY KTOŚ WIE KIEDY BĘDZIE JEŹDIŁ NA 61 LUB 81 ?? ALBO WOGULE NA > JAKIEJŚ INNEJ LINI !??

Drogi Marcinku, wyłącz CapsLooka i poszukaj jakiegoś słownika. I jeszcze po trzecie, poczytaj czasem to co inni napisali, bo i na 61 a tym bardziej na innych liniach jeżdżą te autobusy...

Pokemony atakują...
marcinek napisał(a):

> CZY KTOŚ WIE KIEDY BĘDZIE JEŹDIŁ NA 61 LUB 81 ?? ALBO WOGULE NA > JAKIEJŚ INNEJ LINI !??

1. Nie krzycz, nie jesteśmy w lesie. 2. Przestań korzystać z funkcji odpowiedz kiedy dodajesz nowe wypowiedzi nie związane z tematem. 3. Zadzwoń do dyspozytora SPA Dąbie, na stronie jest numer na centralę być może uzyskasz odpowiedź gdzie i kiedy zostaną skierowane NG272.