Forum

Od środy "Struga MZK"

Przypominamy, że w środę, 1 marca, na północnej jezdni wspomagającej ul. Struga uruchomiony zostanie przystanek "Struga MZK nż" dla linii 65, 66, 71, 73, 77, 77 Bis i 79 w kierunku Basenu Górniczego.

wysłane przez novy (gość)

Ja to bym wolał ten przystanek ale w drugą stronę, tak jak było kiedyś.

wysłane przez Błażej 3

novy napisał(a):

> Ja to bym wolał ten przystanek ale w drugą stronę, tak jak > było kiedyś.

Przecie w drugą stronę też jest gotowy i zatrzymuje się na nim 65. Reszta dopiero jak przerzucą z głównej na wspomagającą Struga.

--- 70 - Heyki - Cukrowa 72 - Basen Górniczy - Śmierdnica

wysłane przez novy (gość)

Ciekawe jest to, że jechałem trzy krotnie 65 i ani razu nie wjechał na wspomagającą jezdnię. To chyba kwestia przyzwyczajenia kierowców. Moim skromnym zdaniem nie ma potrzeby aby 65 "pchał" się tam.

wysłane przez Mareczek 5

novy napisał(a):

> Ciekawe jest to, że jechałem trzy krotnie 65 i ani razu nie > wjechał na wspomagającą jezdnię. To chyba kwestia > przyzwyczajenia kierowców. Moim skromnym zdaniem nie ma > potrzeby aby 65 "pchał" się tam.

Trafiles tym postem w 10tke. Idziemy sobie z Mackiem na wspomniany przystanek, po czym patrzymy, skreca Ikarus z Jasnej w Struga na 65 - tylko nie w ta Struga! Panu pomachalismy i czekalismy kolejne 8 minut na nastepny autobus (71). Kolejna akcja bylo wyhaczenie numerka wspomnianego Ikarusa (2091), a potem Maciek przeprowadzil standardowe dzialania ;-)

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids