Forum

No cóż, małe bum

zdjęcie
No cóż, małe bum

wysłane przez Dlugi (gość)

To nie było "małe bum" - kierowca samochodu zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Był spoza miasta i jadąc Wojska Polskiego od strony Głębokiego chciał skręcić w Niedziałkowskiego.

wysłane przez konjo  4

Dlugi napisał(a):

> Był spoza miasta i jadąc Wojska Polskiego od strony Głębokiego chciał > skręcić w Niedziałkowskiego.

Sądząc po rejestracji był z Gorzowa, a tam istnieje sieć tramwajowa wobec tego kierowca powinien szczególnie uważać na to, że szyny nie są tylko dla ozdoby i coś może po nich jechać. Żeby nie było, że w jakiś sposób pije do tego zdarzenia lub odnoszę jakąś satysfakcję. Przepisy drogowe są jednolite w całym kraju.

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez mmm

konjo napisał(a):

> Sądząc po rejestracji był z Gorzowa, a tam istnieje sieć > tramwajowa wobec tego kierowca powinien szczególnie uważać na > to, że szyny nie są tylko dla ozdoby

Są jeszcze znaki, które zabraniają zwracania w tym miejscu.

wysłane przez konjo  4

mmm napisał(a):

> Są jeszcze znaki, które zabraniają zwracania w tym miejscu.

Tak myślałem, ale nie byłem pewny, a nie chciało mi się jechać sprawdzać osobiście. :)

So never mind the darkness.

wysłane przez MC (gość)

mmm napisał(a):

> Są jeszcze znaki, które zabraniają zwracania w tym miejscu.

1)nie zwracania tylko zawracania. 2)Znak zakazu zawracania nie zabrania skrętu w lewo. Znak zakaz skrętu w lewo zabrania skrętu w lewo i zawracania.

wysłane przez torwid (gość)

MC napisał(a):

Znak zakaz > skrętu w lewo zabrania skrętu w lewo i zawracania.

I taki tam stoi.

wysłane przez MC (gość)

torwid napisał(a):

> I taki tam stoi.

Kolega napisał, że zawracania to napisałem, że zawracania nie działa na to :] a skoro stoi ten no to skręcić nie może.

wysłane przez Luke_Police  163

Dlugi napisał(a):

> To nie było "małe bum" - kierowca samochodu zmarł na skutek > odniesionych obrażeń. Był spoza miasta i jadąc Wojska > Polskiego od strony Głębokiego chciał skręcić w > Niedziałkowskiego.

To nie był jedyny wypadek na tej ulicy. Sam kiedyś uczestniczyłem w podobnym wypadku przy skrzyżowaniu z Zaleskiego. Tam kierowca chcąc skręcić lub zawrócić wjechał samochodem prosto pod pędzący tramwaj linii 1 (w którym jechałem). Siła bezwładności pędzącego tramwaju zepchnęła go za skrzyżowanie. Na szczęście nikt nie ucierpiał, facet wyszedł bez szwanku, ale auto to nadawało się do kasacji.

Cóż... przepisy są dla ludzi, a jak się ich nie przestrzega to czasem kończy się to tragicznie.

Technik serwisu :)
Bum

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Walnąć w Dżojstika to nie Trudność ale motorniczy którey prowadził Dżojstika ma potem poważne kłopotu z Kierownikiem Zajezdni Pogodno bo tam przecierz tylko osoby z Układami Prowadzą Dżojstiki a co to będzie jak przyjdą nowe Stare Tatry ;];];;];]

wysłane przez leks 17

Patryk915 napisał(a):

ma potem poważne kłopotu z > Kierownikiem Zajezdni Pogodno bo tam przecierz tylko osoby z > Układami Prowadzą Dżojstiki

Co ma walnięcie w josticka do układów z kierownikiem? Niebardzo rozumiem...

-- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez Mareczek 5

lex napisał(a):

> Co ma walnięcie w josticka do układów z kierownikiem?

Efekt amnestii dla maturzystów, a przynajmniej taki będzie ;(

EOT

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Administracja 0

Prosimy pisać z sensem. Prosimy o stosowanie poprawnej pisowni i stosowania wielkich liter tylko tam, gdzie jest to potrzebne. Prosimy o nie nadużywanie emotków.