Forum

Solówka w nowych barwach od tyłu

zdjęcie
Solówka w nowych barwach od tyłu
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez torwid 64

Są juź nowsze barwy... :(

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez TCT

torwid napisał(a):

> Są juź nowsze barwy... :(

Kyrie elejson, jakie znowu?

wysłane przez torwid (gość)

TCT napisał(a):

> Kyrie elejson, jakie znowu?

Zerknij na ostatnią stronę "Kuriera", albo poczekaj, aź któryś z Adminów będzie miał czas wrzucic prasówkę. W kaźdym razie jest to coś dla ludzi o mocnych nerwach...
torwid napisał(a):

> Zerknij na ostatnią stronę "Kuriera", albo poczekaj, aź któryś > z Adminów będzie miał czas wrzucic prasówkę.

No dobra prasówka wrzucona, zdjęcie również, zapraszamy do podziwiania kolejnego pomysłu MZK.

--- I never wanna leave this place.

So never mind the darkness.

konjo napisał(a):

> No dobra prasówka wrzucona, zdjęcie również, zapraszamy do > podziwiania...

Ten ostratni wyraz to źart jakiś był? :)
torwid napisał(a):

> Ten ostratni wyraz to źart jakiś był? :)

No śliczne to malowanie nie jest. Ale podobał mi się artykuł w końcu ktoś napisał w stanowczym tonie jak wygląda stan tramwajów.

--- I never wanna leave this place.

So never mind the darkness.

konjo napisał(a):

Ale podobał mi się artykuł w końcu > ktoś napisał w stanowczym tonie jak wygląda stan tramwajów.

Przekazać autorowi? :) A źeby nie było OT: odrzuciło mnie na widok tego wagonu. To juź wolę 752.

wysłane przez piotrek

torwid napisał(a):

> Przekazać autorowi? :)

Tak poprosimy ;-) Dziś w pracy jak go czytałem to też "uśmiechnąłem się", że w końcu jest napisane dosłownie, że jest źle.

wysłane przez OLSEN (gość)

Nie chodzi tutaj przypadkiem o skład wagonów 1041+1042,który jest prawie taki sam jak 752 z tą jednak różnicą że ma czerwony fartuch i troszeczkę przyciemniony odcień czerwonego ?

OLSEN napisał(a):

> Nie chodzi tutaj przypadkiem o skład wagonów 1041+1042,który > jest prawie taki sam jak 752 z tą jednak różnicą że ma > czerwony fartuch i troszeczkę przyciemniony odcień czerwonego > ?

Na razie tylko 1042, 1041 dopiero zaczęli. A jedyne co się zgadza, z 752 to kremowy na górze i czerwień na dole. Czerwień jest na 99 proc. ta sama, do samego dołu, a na fartuchu dla odmiany są "śliczne" niebieskie paski. Zdjęcie w "Kurierze" jest w niźeszej jakości, niź to, które pewnie będzie na Komisie, ale i tak wszystko widać.