Forum

San H-100 - widok z boku

zdjęcie
San H-100 - widok z boku
San H-100 - widok z boku

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Super !! :)
Lampy obrysowe

wysłane przez Michał_Warszawa (gość)

Jestem pełen podziwu dla Kolegów ze Szczecina. San H-100 jest pojazdem coraz rzadszym. Z dróg znikł już niemal całkowicie, z przydomowych ogródków w zapyziałych wsiach też znika. Na szczęście dzięki Szczecińskiemu Towarzystwu Miłośników Komunikacji Miejskiej i Klubowi Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie na polskie szosy powrócą dwa Sany H-100.A i jeden San H-100.B, zaś MPK Kraków remontuje Sana H-01.A. Mam tylko do Was wielką prośbę. Dopóki autobus jest w trakcie remontu, wywalcie z dachu nieoryginalne obrysówki, zainstalujcie w ich miejsce oryginalne lampy obrysowe (macie je przecież pod przednim zderzakiem), zaś pod zderzakiem zainstalujcie lampy okrągłe. Serdeczne Pozdrowienia z Warszawy Michał Koziński
Re: Lampy obrysowe

wysłane przez MAN756 21

Michał_Warszawa napisał(a):

> Dopóki autobus jest w > trakcie remontu, wywalcie z dachu nieoryginalne obrysówki, > zainstalujcie w ich miejsce oryginalne lampy obrysowe (macie > je przecież pod przednim zderzakiem), zaś pod zderzakiem > zainstalujcie lampy okrągłe.

Spokojna głowa te zdjęcie jest troszkę nieaktualne :)Te lampy z dołu zostały już przeniesione na dach, z tyłu także zamontowali orginalne czerwone obrysówki.Niestety na dole nie mamy okrągłych lamp przeciwmgielnych, no i brakuje nam klamki z zamkiem w drzwiach od strony kierowcy.