Forum

1041+1042 z kolejną propozycją malowania w...

zdjęcie
1041+1042 z kolejną propozycją malowania w pierwszy dzień kursowania
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Jacek

Chyba jednak wolę biały zamiast czerwonego...

wysłane przez kajetansz 65

ohyda, a nie malowanie. Zamiast dawac nowe "nie brudzace sie" propozycje malowan, niech te MZK wezmie szmate, wode z mydlem i zacznie czyscic.

Штирлиц

wysłane przez OLSEN (gość)

Moim zdaniem skłąd 1041+1042 w tych barwach prezentuje się bardzo dobrze,w przeciwieństwie do propozycji z wagonów #603 i # 688 które są całkowicie nie trafione i nie mają zupełnie nic doczynienia z naszym miastam.Barwy na składzie przedstawionym na zdjęciu są połączeniem historii z nawiązaniem do barw miasta.Jest to propozycja dla zwolenników barwy kremowo czerwonej jak i pasków.Bardzo cieszy ten herb na przodzie wozu. Jest to bardzo miły akcent,mam nadzieję że jak już wreszcie wybiorą najbardziej odpowiednie barwy to herb na stałe zagości na przodach naszych tramwajów.

wysłane przez DamTram (gość)

Ten 1041 to wogłule dziwnie jeździ wczoraj rano na 11 popołudniu na bisie, dzisiaj rano na 5 a popoludniu na 6
DamTram napisał(a):

> Ten 1041 to wogłule dziwnie jeździ wczoraj rano na 11 > popołudniu na bisie, dzisiaj rano na 5 a popoludniu na 6

Czy ja mam tylko takie wrażenie, czy ten post nie ma nic wspólnego z wypowiedzią przedmówcy?

wysłane przez LLUZNIAK

> Ten 1041 to wogłule dziwnie jeździ wczoraj rano na 11 > popołudniu na bisie, dzisiaj rano na 5 a popoludniu na 6

Wiem - to rola administracji, ale nie mogę wytrzymać jak patrze na ten post. 1. w ogóle, a nie jakieś wogłule 2. po południu 3. Postaraj się przestrzegać zasad interpunkcji, ponieważ trudno to zrozumieć (szczegónie "dziwnie jeździ wczoraj rano na...").

--- I wish I were...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Ten 1041 to wogłule dziwnie jeździ wczoraj rano na 11 > popołudniu na bisie, dzisiaj rano na 5 a popoludniu na 6

Ze wzgledow estetycznych najlepiej by bylo jakby stal na zajezdni 24h ;)

wysłane przez gosc (gość)

Bartek napisał(a):

> Ze wzgledow estetycznych najlepiej by bylo jakby stal na zajezdni > 24h ;)

według mnie niech jeździ i niech ludzie widzą na co nasza kasa idzie- zamiast na donowe taboru.... co prawda o gustach się nie dyskutuje ale jakbym miał wybierać któreś malowanie to bym wybrał właśnie TE

wysłane przez DamTram (gość)

Bartek napisał(a):

> Ze wzgledow estetycznych najlepiej by bylo jakby stal na zajezdni > 24h ;)

Tak nie wiem czy by dalo to coś :( nie jest zbyt piękny i nie będzie ale najlepiej wygląda z proponowanych wersji ;). Może jak się pobrudzi i porysuje to będzie ładnieszy :PP

wysłane przez t105n (gość)

OLSEN napisał(a):

> w przeciwieństwie do propozycji z wagonów #603 i # 688 (...)

Chyba się machnąłeś i chodziło Ci o wagon #698 ;-) #688 nadal jest w barwach miejskich.

wysłane przez m31 (gość)

A ja tak od siebiepowiem ze w koncu pomalowano sklad a nie 1 den wagon tak jak w przypadku malowania niebieskiego .Moim zdaniem paski sa trche nie trafione 9Powiece ze sie czepaiam) ale wole jednak jak juz to malowanie kremowo czerwone .A tak z innej beczki wszycy pisza ze to powrot do starych barw a przez my 105 mielismy cale czerwone z tego co pamietam (Czy sie znow pomyliem :>) jezli sie pomylilem to porosze jakies zdj z przed okresu czerwonych zdow :P

ps

Sorki ze bez polskich znakow ale moj komp takowych niestety nie posiada :P