Forum

To chyba najgorsza reklama pod względem...

zdjęcie
To chyba najgorsza reklama pod względem widoczności z punktu widzenia pasażera
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Mario ?

Masz rację Przyjacielu, jest ochydna :-)
Bella napisał(a):

> Masz rację Przyjacielu, jest ochydna :-)

A według mnie to jednak reklama ARDO na składzie 768+767 jest nie do przebicia, nic przez nią nie widac. 780''+779'' ma chociaż jeszcze siateczkę, a 768 to czysta mgła, żadnego widoku :/

wysłane przez DamTram

man751 napisał(a):

> A według mnie to jednak reklama ARDO na składzie 768+767 jest > nie do przebicia, nic przez nią nie widac. 780''+779'' ma > chociaż jeszcze siateczkę, a 768 to czysta mgła, żadnego widoku > :/

Też prawda... nie ma reklamy idealnej na tramwaju w Szczecinie
man751 napisał(a):

> A według mnie to jednak reklama ARDO na składzie 768+767 jest > nie do przebicia,

A nio, masz rację. Wczoraj wracałem nim i myślałem, że zaraz oślepnę. Nie da się patrzec przez okno. Więc patrzyłem tylko, to co się dzieje w środku. Przyznam, że nie było źle, bo były młode studencki. :-)

--- Moja pierwsza jazda tramwajem była nauka jazdy LXXV
Bella napisał(a):

> > Nie da się patrzec przez okno. Więc patrzyłem tylko, to > co się dzieje w środku.

Tylko okna są po to aby wpadało przez nie światło dzienne,i służą również do podziwiania świata Przyznam, że nie było źle, bo były młode > studencki. :-)

Niestety nie tylko młode studentki korzystają z komunikacji miejskiej,czasami zdarzy sie jakis pijaczek,szczególnie widoczne po 10-tym:P

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Chyba nie jechales z reklama targowiska Tobruk na ktoryms tam volvo ze spaku. Poki co nie przesadzaj ;)

p. bartek
Bartek napisał(a):

> Chyba nie jechales z reklama targowiska Tobruk na ktoryms tam > volvo ze spaku. Poki co nie przesadzaj ;)

Masz na myśli #1554. To prawda, zielona prawie nieprzezroczysta folia była koszmarem!
t105n napisał(a):

> Bartek napisał(a):

> > Chyba nie jechales z reklama targowiska Tobruk na ktoryms tam > > volvo ze spaku. Poki co nie przesadzaj ;)

> Masz na myśli #1554. To prawda, zielona prawie nieprzezroczysta > folia była koszmarem!

Tylko ona jeszce nie miała tej siateczki wiec zgadazam sie ze Tobruk to była najgorsza reklama.A reklama Roibos i Gellwe nie są chyba takie złe??