Forum

Szczecin kolorowy

Niektóre reklamy na szczecińskich tramwajach do tego stopnia spodobały się miejskim urzędnikom, że dyrekcja MZK postanowiła iść za ciosem. Dziś jako pierwsi ujawniamy szczegóły nowej koncepcji malowania zakładowego.

wysłane przez Wojtek 24

Zdaje mi się, że Administratorzy zrobili Nam wielki kawał! Przecież dzisiaj jest PRIMA APRILIS. :)

wysłane przez DamTram

Wojtek napisał(a):

> Zdaje mi się, że Administratorzy zrobili Nam wielki kawał! > Przecież dzisiaj jest PRIMA APRILIS. :)

Może i kawał, ale MZK szczecin do tego mogłoby być zdolne :PP zresztą wygrało malowanie te z 1041+1042

--- http://damtram.szczecin.pl

wysłane przez konjo  4

DamTram napisał(a):

> zresztą wygrało malowanie te z 1041+1042

Chyba zostało wybrane, bo nie przypominam sobie konsultacji społecznych i głosowania, które miało być na stronie MZK...

--- I can't understand what all the fightin's for.

So never mind the darkness.

wysłane przez kajetansz 65

Wojtek napisał(a):

> Zdaje mi się, że Administratorzy zrobili Nam wielki kawał! > Przecież dzisiaj jest PRIMA APRILIS. :)

Patrząc na to co się dzieje w Szczecinie to 1.4. trudno rozróżnić co jest prima aprilisem, a co nie.

Штирлиц

wysłane przez Michal105N

Pewno ze to kawał ale z kąd wytrzasneli zdenko a pozatym z tymi solówkami cos sie im nie udało:/

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Pewno ze to kawał ale z kąd wytrzasneli zdenko a pozatym z > tymi solówkami cos sie im nie udało:/

Zdjecie to jest z prezentacji 105Ng/s w CW, widac jeszcze folie na krzeslach. Co trzeba przyznac, ze ktos sie ladnie napracowal ze zmiana kolorystyki, no ale z drugiej strony slaba jakosc w tym przypadku to chyba nie przypadek ;)

p. bartek

wysłane przez DamTram

Bartek napisał(a):

> Zdjecie to jest z prezentacji 105Ng/s w CW, widac jeszcze folie > na krzeslach. Co trzeba przyznac, ze ktos sie ladnie napracowal > ze zmiana kolorystyki, no ale z drugiej strony slaba jakosc w > tym przypadku to chyba nie przypadek ;)

Foty z WNT tak wtchodzą poprostu bo jest tam ciemno :P

--- http://damtram.szczecin.pl

wysłane przez Phobos 17

[ciach]

Jako że do północy zostało 27 minut... :-) Zdjęcie to oczywiście retusz i widać to po tym, że nie zabawiłem się w to, aby zniwelować szumy widoczne przy lewych światłach. Jeśli chodzi o pochodzenie zdjęcia to prawie masz racje - zdjęcie wykonane zostało niedługo przed prezentacją pod koniec 2000 roku. Jeśli natomiast chodzi o prace to nie zgadłeś - nzająć możliwości programó takich jak Photoshop nie trzeba nad tym długo siedzieć :-) Jakoś zdjęcia została celowo zmniejszona aby sprawić wrażenie, że niby zostało ono wykonane telefonem komórkowym - i akurat to mi nie wyszło :-)

--- "God does not play dice" - A. Einstein

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.