Forum

69 bis

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Nie wiem czy ktoś pamięta jak parę lat temu 1 kwietnia w Kurierze Szczecińskim ukazała się informacja o planowanym stworzeniu nowej linii, której głównym celem byłby dowóz pasażerów do Urzędu Miejskiego.Planowana trasa miała przebiegać przez os.Książąt Pomorskich (ul.Czcibora, Przyjaciół Żołnierza i inne okoliczne osiedlowe ulice). W artykule zamieszczono także zdjęcie Autosana H6 z pełnym otablicowaniem jadącego przez ul.Czcibora. Dzień później ukazało się sprostowanie że informacja ta była prima aprilisowym żartem.

wysłane przez Michal105N 11

wocash napisał(a):

> Nie wiem czy ktoś pamięta jak parę lat temu 1 kwietnia w > Kurierze Szczecińskim ukazała się informacja o planowanym > stworzeniu nowej linii, której głównym celem byłby dowóz > pasażerów do Urzędu Miejskiego.Planowana trasa miała > przebiegać przez os.Książąt Pomorskich (ul.Czcibora, > Przyjaciół Żołnierza i inne okoliczne osiedlowe ulice). W > artykule zamieszczono także zdjęcie Autosana H6 z pełnym > otablicowaniem jadącego przez ul.Czcibora. Dzień później > ukazało się sprostowanie że informacja ta była prima > aprilisowym żartem.

A co z tym wspólnego ma linia 69bis która nie istnieje??O ile pamiętam na KOMISIE na forum była chyba nawet taka sonda bo ludzie ze Studziennej narzekali ze mają tylko pośpiecha i muszą płacic drozej.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Michal105N napisał(a):

> A co z tym wspólnego ma linia 69bis która nie istnieje??O ile > pamiętam na KOMISIE na forum była chyba nawet taka sonda bo > ludzie ze Studziennej narzekali ze mają tylko pośpiecha i muszą > płacic drozej. To ma wspólnego że ta linia miała otrzymać właśnie numer 69BIS, poprostu zapomniałem o tym napisać w swoim poście. Teraz ja mógłbym zadać pytanie: Co z tym wspólnego mają ludzie ze Studziennej??. Nie trzeba sie odrazu denerwować :>

wysłane przez Phobos 17

A ja powrótrże pytanie - no i? Post beż żadnego pytania, poprostu taki zawieszony w próżni... :-/

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez torwid (gość)

Phobos napisał(a):

> A ja powrótrże pytanie - no i? > Post beż żadnego pytania, poprostu taki zawieszony w próżni... > :-/

...w dodatku prawdą jest jedynie, ze na focie był H6 wyjeżdżający z parkingu przy ul. Ks. Warcisława I, ale nie miał tablicy 69Bis.