Forum
Administracja gratuluje nowym redaktorom
- Administracja gratuluje nowym redaktorom
wysłane przez LLUZNIAK
wysłane przez (użytkownik usunięty)
wysłane przez Piotr
wysłane przez
hubertdz
39
P.S. Doszły mnie słuchy, że sama Administracja do ostatniej chwili nie wiedziała o moim awansie. To prawda? :-P
wysłane przez konjo
> To prawda? :-P
Naturalnie, że nie. Te wszystkie plotki są zbiegiem okoliczności i tak naprawdę nigdy nic takiego nie miało miejsca. :)
So never mind the darkness.
wysłane przez
Mario
?
wysłane przez Michal105N
wysłane przez
hubertdz
39
> A zółty kolor co onacza??
Współpracownika Redakcji, a wątki na forum oznaczone tym kolorem przeznaczone są właśnie dla ww.