Forum

Tatry jadą!

Dwa berlińskie wagony Tatra KT4Dt (nr tab. 7023 i 7046) znajdują się już w Polsce. Ok. godz. 21 przyjechały na przejście graniczne w Kołbaskowie, a ok. godz. 23 znalazły się w zajezdni Pogodno. Zdjęcia wagonów dostępne w Galerii.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Fantastycznie...

wysłane przez luki663719 17

> Fantastycznie...

Wczoraj miały być...

wysłane przez Pepe 235

luki663719 napisał(a):

> Wczoraj miały być...

Ale są dziś i z tego należy się cieszyc :)

wysłane przez DamTram

man751 napisał(a):

> Ale są dziś i z tego należy się cieszyc :)

A czy nie zaszybko mialy byc o 4.00

wysłane przez MQ ?

DamTram napisał(a):

> A czy nie zaszybko mialy byc o 4.00

To co, mają teraz stanąć w miejscu, bo DamTramowi za szybko? :>

wysłane przez piotrek

Dziś na mieście pełno bezwykopowej renowacji kanalizacji ;) Ciekawe czy gdzieś nie utnką ;-)

Swoją droga jak to mogłem przeoczyć - tak nie daleko byłem :-|

wysłane przez MQ ?

piotrek napisał(a):

> Dziś na mieście pełno bezwykopowej renowacji kanalizacji ;) > Ciekawe czy gdzieś nie utnką ;-)

Bez obaw, zbliżają się do Pogodna :-)

wysłane przez leks (gość)

Cały czas sie lampie w okno i jak beda to powiem :).

wysłane przez Mareczek 5

I tym oto wydarzeniem otwieramy kolejny rozdział w historii szczecińskiej komunikacji tramwajowej.

PS. Paweł, tak dobrze w życiu jeszcze chyba Ci się nie układało! :>

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez techno

> I tym oto wydarzeniem otwieramy kolejny rozdział w historii > szczecińskiej komunikacji tramwajowej. > > PS. Paweł, tak dobrze w życiu jeszcze chyba Ci się nie > układało! :>

Do mnie pijesz? :] Jeżeli tak, to miło mi:) Co prawda jeszcze jednemu człowieczkowi trzeba wytłumaczyć jego błędy, ale muszę przyznać - idzie nowe:D

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

wysłane przez kajetansz (gość)

Eskortowałem je od granicy. Potrwierdzam. Już są.

wysłane przez Robert 5

stirlitz napisał(a):

> Eskortowałem je od granicy. Potrwierdzam. Już są.

Nadmorski Szczecin wita Tatry ;-D

wysłane przez Mareczek 5

Heh, nawet dobrze nie włączyłem kompa i już dwa zdjęcia na prsz.

www.mleczarz.iscnet.pl/helmut1.jpg www.mleczarz.iscnet.pl/helmut2.jpg

PS. Prosze nie zwracac uwagi na nazwe zdjecia ;-) Zdjecia by Killer

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez kajetansz 65

Mareczek napisał(a):

> PS. Prosze nie zwracac uwagi na nazwe zdjecia ;-) Zdjecia by > Killer

Hehe. Wreszcie Killera zobaczyłem :-)

Штирлиц

wysłane przez torwid  67

Wozy dojechały niezwykle sprawnie. Być może ok. godz. 9 pojadą w kierunku Głębokiego. Większość dnia spędzą jednak na terenie zajezdni, gdzie trzeba poćwiczyć parę elementów i wszystko dokładnie przejrzeć. Pierwsze jazdy z pasażerami odbędą w sobotę na linii 8 w godzinach popołudniowych. Kolejne - w poniedziałek. System informacji pasażerskiej powinien działać, wgrano linie 7, 8 i 9. Oprócz wyświetlaczy ma być również informacja głosowa. Dobranoc ;)

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez enka167 25

torwid napisał(a):

> Wozy dojechały niezwykle sprawnie.

A teraz trwa ich rozładunek na Zajezdni Pogodno. Wychodziło to sprawnie i szybko, mam nadzieję, że będzie tak do końca. Fajny widok :-)

wysłane przez toss83 (gość)

Życzę więc Tatrom powodzenia na Bohaterów Warszawy.

wysłane przez torwid  67

Wozy dojechały niezwykle sprawnie. Być może ok. godz. 9 pojadą w kierunku Głębokiego. Większość dnia spędzą jednak na terenie zajezdni, gdzie trzeba poćwiczyć parę elementów i wszystko dokładnie przejrzeć. Pierwsze jazdy z pasażerami odbędą w sobotę na linii 8 w godzinach popołudniowych. Kolejne - w poniedziałek. System informacji pasażerskiej powinien działać, wgrano linie 7, 8 i 9. Oprócz wyświetlaczy ma być również informacja głosowa. Dobranoc ;)

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez torwid  67

Sorki za zdublowanie posta, ale pokazało, że nie mozna wyświetlić strony, a jak się udało wysłać, to było już 2 razy. Zdaje się, że ktoś już zgłaszał podobny problem..?

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez t105n  49

torwid napisał(a):

> Sorki za zdublowanie posta, ale pokazało, że nie mozna > wyświetlić strony, a jak się udało wysłać, to było już 2 > razy. Zdaje się, że ktoś już zgłaszał podobny problem..?

Zgadza się - to byłem ja.

wysłane przez leks (gość)

Cały czas trwa rozładunek - prawdopodobnie jednej Tatry. Samych wagonów z okna nie widze, ale jeden - niebieski :P tir i kilku osobowa ekipa w pomarańczowych strojach cały czas tam stoi i się kręci. Teraz zauwazylem drugiego tira :D. Ale nie widze nigdzie wagonow :( .

wysłane przez leks (gość)

Sorry, że dwa posty, ale tir'y juz odjechały z placu zajezdni a zółto szara tatra w malowaniu prawdopodbnie BVG jexdzi po zajezdni !!!

wysłane przez torwid  67

lex napisał(a):

> Sorry, że dwa posty, ale tir'y juz odjechały z placu > zajezdni a zółto szara tatra w malowaniu prawdopodbnie BVG > jexdzi po zajezdni !!!

To patrz dalej i daj znać, jak wokół zajezdni zacznie krążyć skład. Taka próba też jest w planie ;)

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

torwid napisał(a):

> To patrz dalej i daj znać, jak wokół zajezdni zacznie krążyć > skład. Taka próba też jest w planie ;)

To planują składy TATR? Masz na myśli takie jak jeżdżż po BERLINIE? Taka alternatywa miała by rację bytu jako tabor liniowy na liniach 8 i 7. Tam są najlepsze tory,i eksplaatacja na tych liniach była by najlepsza moim zdaniem.

wysłane przez Filip_Police

Kiedy mają wyjechać te tramwaje? Ponieważ miały przyjechać niby jutro 13, a przyjechały dzisiaj.

wysłane przez leks (gość)

Nie nie nie szczepili ich !! Źle sie wyraziłem ;) . Narazie nie widze tych Tatr wydaje mi się, ze wyjechaly na miasto - ale zapewne z napisem ,,Jazda próbna" bo napewno nie na linie. Mogą tez stać na wjeździe zajezdni. Wydaje mi sie, że jeśli dobrze pójdzie to jutro na jakiś czas MZK Pogodno wypuści jeden wagon na "ósemke", ale jezeli nie bedzie wiekszych problemow. Znajac zycie pewno będą chcieli te Tatre troche pomeczyc :D . Wkoncu cos nowego !!! Mam nadzieje ze do Szczecina dotrą 23 wagony, ale wolałbym np. 10 wagonów niskopodłogowych i nowych, ale dobre i to i bardzo się z tego ciesze. Gdyby te wagony nie mialy remontu przez Siemensa to byłby złom, ale porownywalem zdjecia Tatr przed remontem i po i faktycznie Siemens duzo zmienil a szczegolnie we wnetrzu :) .

wysłane przez (użytkownik usunięty)

lex napisał(a):

> Wkoncu cos nowego !!! Mam nadzieje ze do Szczecina dotrą 23 > wagony, ale wolałbym np. 10 wagonów niskopodłogowych i > nowych, ale dobre i to i bardzo się z tego ciesze. Gdyby te > wagony nie mialy remontu przez Siemensa to byłby złom, ale > porownywalem zdjecia Tatr przed remontem i po i faktycznie > Siemens duzo zmienil a szczegolnie we wnetrzu :) .

Dla nas to i tak prawie jak nówki sztuki.W porównaniu z naszymi to TATRY to rarytasik.Uważm ze zakup to świetna rzecz!Jeszcze powinni zdecydować się na zakup pojedynczych wagonów T6A2 też berlin takie posiada:).

wysłane przez PientaL

lex napisał(a):

> Nie nie nie szczepili ich !!

A na co je mieli szczepić? Na ptasią grypę, czy gruźlicę? :D

wysłane przez Administracja 0

Jest taki magiczny link: "Odpowiedz na ten post". Proszę z niego korzystać.

http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1125149924.forum - punkt 10.

wysłane przez leks (gość)

Sorry ze drugi raz pod rząd, ale ktoś przede mną pisze, że powinny przyjechać ,,jutro 13" a przypominam, że przyjechały praktycznie trzynastego gdyz dzis jest ten dzien ;) .

wysłane przez Administracja 0

lex napisał(a):

> Sorry ze drugi raz pod rząd

Zgodnie z sugestią naszego gościa: proszę się skupić na formie i nie mnożyć ilości postów poprzez odpowiadanie na swoje własne wypowiedzi.

wysłane przez leks (gość)

Ja bym wolał zeby tak dużo używanych nie kupowali, bo potem spoczną na laurach i przez 10 lat znów nic nie kupią. Myśle, że jak na Ku słońcu zostanie wymienione torowisko to kupią kilka wagonów na te linie tylko najpierw powinni jeszcze poprawic torowisko na Bohaterow Waw'y bo tamtędy tramwaj będzie jechał na linie a torowisko jest tam fatalne.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

lex napisał(a):

> Ja bym wolał zeby tak dużo używanych nie kupowali, bo potem > spoczną na laurach i przez 10 lat znów nic nie kupią. Myśle, > że jak na Ku słońcu zostanie wymienione torowisko to kupią > kilka wagonów na te linie tylko najpierw powinni jeszcze > poprawic torowisko na Bohaterow Waw'y bo tamtędy tramwaj > będzie jechał na linie a torowisko jest tam fatalne.

Może się tego doczekamy:)

wysłane przez 105ngs (gość)

Przepraszam, że się wtrącam, ale czy ktoś może trochę ostudzić to dziecięce podniecenie pana Lexa ? Bo czytanie 10 postów o jednakowym tytule informujących, że człowiek ów widzi tiry z Tatrami na Pogodnie staje się już trochę męczące ... Możecie mnie zlinczować, że się czepiam dobrego człowieka, który usiłuje coś ważnego przekazać, ale po prostu mnie to drażni :)

Dziękuję, to tyle ode mnie. Aha, jak zobaczę za oknem jakieś 53 albo 704 to też napiszę ;>