Forum

Volvo na pętli Cukrowa

zdjęcie
Volvo na pętli "Cukrowa"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Michal105N 11

Typowa pętla na obrzeżach miasta.Zwróccie uwagę gdzie znajduje sie pierwsze koło!

Klwisz c+Alt=zepszuty

wysłane przez MQ 0

Michal105N napisał(a):

> Zwróccie uwagę gdzie znajduje sie pierwsze koło!

Trzeba jeszcze wspomnieć, że te wertepy widoczne przed autobusem robią za peron linii 61BIS.

wysłane przez piotrek

Michal105N napisał(a):

> Typowa pętla na obrzeżach miasta.

Ja Ci dam obrzeża :P Toć to centrum jest ;-)

wysłane przez Mareczek 1

piotrek napisał(a):

> Ja Ci dam obrzeża :P Toć to centrum jest ;-)

Chyba centrum ulicy Cukrowej :D

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez mike_1994

> Ja Ci dam obrzeża :P Toć to centrum jest ;-)

Ta chyba centrum końca

wysłane przez Jacek

mike_1994 napisał(a):

> > Ja Ci dam obrzeża :P Toć to centrum jest ;-) > > Ta chyba centrum końca

Hmm... ja bym powiedział obrzeża lub przedmieścia - w linii prostej pętla na Cukrowej znajduje sie zaledwie jakiś kilometr od granic administracyjnych Szczecina ;)

--- Po prostu Volvo :)

wysłane przez Błażej 3

Jacek napisał(a):

> Hmm... ja bym powiedział obrzeża lub przedmieścia - w linii prostej > pętla na Cukrowej znajduje sie zaledwie jakiś kilometr od granic > administracyjnych Szczecina ;)

Czyli jednym słowem zadu...

--- 70 - Heyki - Cukrowa 72 - Basen Górniczy - Śmierdnica

wysłane przez piotrek

Błażej napisał(a):

> Czyli jednym słowem zadu...

1. Kampus uniwersytecki 2. 4 linie dzienne 3. 2 linie nocne 4. Stacja kolejowa

wysłane przez Pepe 90

piotrek napisał(a):

> 1. Kampus uniwersytecki > 2. 4 linie dzienne > 3. 2 linie nocne > 4. Stacja kolejowa

5. Parę supermarketów i cukrownia... :))

wysłane przez torwid (gość)

piotrek napisał(a):

> 4. Stacja kolejowa

No bez brawury - zdaje się, że nawet kasy tam nie ma ;) A tak w ogóle to stacja graniczna, więc bliżej do zadu..., niz do centrum miasta ;). W dodatku nie wiem, jak teraz, ale jeszcze parę lat temu pociągi się tam zatrzymywały jedynie po to, by wysadzać/zabierać pograbiczników i celników. Zwykły pasażer nie bardzo mógł tam zstąpić na peron, o ile nie przyłapano go na przemycie lub jeździe bez ważnych dokumentów.

wysłane przez X

torwid napisał(a):

> > W dodatku nie wiem, jak teraz, ale jeszcze parę lat temu pociągi się > tam zatrzymywały jedynie po to, by wysadzać/zabierać pograbiczników i > celników. Zwykły pasażer nie bardzo mógł tam zstąpić na peron, o ile > nie przyłapano go na przemycie lub jeździe bez ważnych dokumentów.

I dalej taka sytuacja panuje na stacji Szczecin Gumieńce.Ta stacja nie jest stacją do wsiadania/wysiadania niestety:P

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez torwid 64

Romanas napisał(a):

> I dalej taka sytuacja panuje na stacji Szczecin Gumieńce.Ta stacja nie > jest stacją do wsiadania/wysiadania niestety:P

Tak mi się wydawało, ale nie byłem pewien. Natomiast chciałbym w takim razie wiedzieć, jak to się ma do zapewnień naszych urzędasów, którzy się chwalili, że dzięki wzajemnemu uznaniu biletów DB i ZDiTM efektem ubocznym jest możliwość dojazdu w okolice Cukrowej niemieckimi pociągami, o ile jesteśmy posiadaczami imiennego biletu okresowego wystawiuonego przez ZDiTM ;)

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez MQ 0

torwid napisał(a):

> Natomiast chciałbym w takim > razie wiedzieć, jak to się ma do zapewnień naszych urzędasów, którzy > się chwalili, że dzięki wzajemnemu uznaniu biletów DB i ZDiTM efektem > ubocznym jest możliwość dojazdu w okolice Cukrowej niemieckimi > pociągami, o ile jesteśmy posiadaczami imiennego biletu okresowego > wystawiuonego przez ZDiTM ;)

Cały czas informacji o tym nie ma na stronie ZDiTM :D Za to wydarzył się inny cud - po kilkunastu chyba tygodniach od uchwalenia odpowiednich przepisów przez Radę Miasta, pojawiły się linki do uchwał wprowadzających możliwość bezpłatnego korzystania z naszej sieci na biletach Deutsche Bahn.

--- Jak widzę nazwisko "Mariusz Rabenda", dostaję wysypki.

wysłane przez piotrek

torwid napisał(a):

> No bez brawury - zdaje się, że nawet kasy tam nie ma ;) A tak w ogóle > to stacja graniczna, więc bliżej do zadu..., niz do centrum miasta ;).

Dobra dobra :P Ale za to mamy ładne ściezki rowerowe w okolicach tej stacji ;-)

--- http://www.rogacki.szczecin.pl