Forum

Znów świąteczny 2 maja

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego informuje, że 2 maja wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursować według świątecznego rozkładu jazdy.

wysłane przez mmm

A wystarczyłoby żeby linie szczytowe nie jeżdziły: D, E, F, G, 61bis, Cbis 77bis, 4, 6bis. ZDITM zaoszczędzi i pasażerowie byliby zadowoleni.

wysłane przez Mareczek 5

mmm napisał(a):

> A wystarczyłoby żeby linie szczytowe nie jeżdziły: D, E, F, > G, 61bis, Cbis 77bis, 4, 6bis. ZDITM zaoszczędzi i > pasażerowie byliby zadowoleni.

Kto zadowolony, ten zadowolony, ale na Piastow bys mial fantastyczny takt - 4, 8, 4, 8,... Nie, dziekuje.

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez t105n  49

Ciekaw jestem, które zakłady pracy poza szkołami, uczelniami i może ZUS-em i Urzędem Statystycznym, rzeczywiście nie pracują 2 maja. Może ZDiTM przedstawiłby listę niepracujących w ten dzień dla uzasadnienia rozkładów świątecznych w dzień powszedni? Wprawdzie ja nie pracuję 2 maja, ale jakoś nie widzę, aby w ramach rekompensaty rozkłady powszednie obowiązywały w sobotę, 6 maja, gdy odpracowuję ten dzień.

wysłane przez mmm

t105n napisał(a):

> Wprawdzie ja nie pracuję 2 maja, ale jakoś nie widzę, aby w > ramach rekompensaty rozkłady powszednie obowiązywały w > sobotę, 6 maja, gdy odpracowuję ten dzień.

Ja pracuje, ale w mojej firmie połowa ludzi wzieła sobie urlopy łacznie z szefem. I znając zycie połowa z tych co zostanie przyjdzie sobie jak sie wyśpi, a potem wyjda na obiad i nie wrócą. Największym problem będzie szczyt poranny, bo potem to wiekszość linii i tak ma w miarę przyzwoitą częstotliwość.

wysłane przez t105n  49

mmm napisał(a):

> Największym problem będzie szczyt poranny, bo potem to > wiekszość linii i tak ma w miarę przyzwoitą częstotliwość.

Ano właśnie! Ktoś zapomniał, że np. "7" i "8" kursują co 20 minut, a nie co 6. Do tego przeładowany "107" co 20 minut, a nie co 8. Dobrze, że ja mam wolne też 14 sierpnia.
81?

wysłane przez mmm

Jaki rozkład 2 maja będzie obowiązywał na linii 81 sobotni czy niedzielny?

wysłane przez t105n (gość)

mmm napisał(a):

> Jaki rozkład 2 maja będzie obowiązywał na linii 81 sobotni > czy niedzielny?

To samo pytanie należy zadać co do linii 106.

wysłane przez lhb178 19

t105n napisał(a):

> > Jaki rozkład 2 maja będzie obowiązywał na linii 81 sobotni > > czy niedzielny? > > To samo pytanie należy zadać co do linii 106.

Rozkład sobotni.