Forum

Co z tymi diodami?

wysłane przez novy (gość)

Po mieście od jakiegoś czasu jeździ kilka tramów z uszkodzonymi wyświetlaczami zewnętrznymi, nie będę tu podawał konkretów, ponieważ to stronka miłośników ,więc wszyscy są zorientowani o których wozach mówię. Uważam, że zwłaszcza teraz w słoneczne dni jest to sporym utrudnieniem dla pasażerów. Ciekawi mnie to czy są to na tyle poważne usterki, że nie można ich od dłuższego czasu usunąć, czy jest to poprostu odzwierciedleniem ogólnej kondycji MZK...

wysłane przez Pepe 90

novy napisał(a):

> Po mieście od jakiegoś czasu jeździ kilka tramów z > uszkodzonymi wyświetlaczami zewnętrznymi Uważam, że zwłaszcza > teraz w słoneczne dni jest to sporym utrudnieniem dla > pasażerów.

To prawda, słusznie że ktoś zwrócił na to uwagę. Jak widzę wagon 1020, a szczególnie 705 z przodu to mnie krew zalewa :( Sądze że te usterki są poważne w przeciwnym razie usunięto by je przynajmniej na pogodnie , a na wymianę wyświetlaczy nie ma niestety kaski :(

wysłane przez Mario ?

man751 napisał(a):

> To prawda, słusznie że ktoś zwrócił na to uwagę. Jak widzę > wagon 1020, a szczególnie 705 z przodu to mnie krew zalewa :( > Sądze że te usterki są poważne w przeciwnym razie usunięto by > je przynajmniej na pogodnie , a na wymianę wyświetlaczy nie ma > niestety kaski :(

Dużo gorzej jest z golęcińską bulwa 1053+1054, ponieważ 1053 ma uszkodzony wyświetlacz boczny i mały wyświetlacz w tyłu 1054.

Ps. Błagam, nie porównywajmy się z Golęcinem a Pogodnem, bo to staję się już nudne.. :-/

--- Najgorzej jest być nikim dla kogoś, kto jest dla Ciebie wszystkim...

wysłane przez ortografff (gość)

Bella napisał(a):

> Ps. Błagam, nie porównywajmy się z Golęcinem a Pogodnem,

A ty zmierz się ze słownikiem języka polskiego...

> bo to > staję się już nudne.. :-/

I to jeszcze jak.....