Forum

Helmut jako "eLka" wraca z Krzekowa

zdjęcie
Helmut jako "eLka" wraca z Krzekowa
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez m21 (gość)

Taka ciekawoostke zapodam ze w czwartek jedna L-ka bedzie kursowac w godzinach wieczornych jak ktos chce sfocic L-ke w ciemnosciach to zapraszam ;) w czwartek na miasto :)

wysłane przez Bartek (gość)

Może i ja bym mógł spróbować ale tak orientacyjnie jakimi ulicami ona będzie przejeżdżac to bym wiedział gdzie się ustawić bo co, stane na Krzekowie i się nie doczekam tej eLi i mniej więcej o której godzinie?

wysłane przez m21 (gość)

Bartek napisał(a):

> Może i ja bym mógł spróbować ale tak orientacyjnie jakimi > ulicami ona będzie przejeżdżac to bym wiedział gdzie się > ustawić bo co, stane na Krzekowie i się nie doczekam tej eLi i > mniej więcej o której godzinie?

Wiesz ja moge sie umowic z pania instruktor ze bede kursowac ostani i ustalic z nia ze np z pomorzan jedziemy do lasku po 20 . Ale musze wiedziec czy ktos bedzie na miescie bo posiwece w tym momencie swoj serial :P
> Wiesz ja moge sie umowic z pania instruktor ze bede kursowac > ostani i ustalic z nia ze np z pomorzan jedziemy do lasku po 20 . > Ale musze wiedziec czy ktos bedzie na miescie bo posiwece w tym > momencie swoj serial :P

Jakbyś mógł w piątek po 20 to licz na mnie na Krzekowie:)

wysłane przez Bartek (gość)

No to chyba jednak na mnie nie możesz liczyć tego dnia więc sobie akurat pooglądasz swój serial.

wysłane przez m21 (gość)

Bartek napisał(a):

> No to chyba jednak na mnie nie możesz liczyć tego dnia więc sobie > akurat pooglądasz swój serial.

;) jeli cos bede wiedziec o L kach noca to dam wam znac :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Wiesz ja moge sie umowic z pania instruktor ze bede kursowac > ostani i ustalic z nia ze np z pomorzan jedziemy do lasku po 20 . > Ale musze wiedziec czy ktos bedzie na miescie bo posiwece w tym > momencie swoj serial :P

Gotowe na wszystko? ;)
Bartek napisał(a):

> > Gotowe na wszystko? ;)

Skad wiedziales :>

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> > Gotowe na wszystko? ;) > > Skad wiedziales :>

Sam sciagma z emula bo rzadko mam czas zeby obejrzec, a serialek dobry. Poza tym off topic.

wysłane przez M21 1

Juz wiem jak bede jutro kursowac po zmroku chetnych i zaintersowanych foceniem zapraszm na gg :)