Forum

35 lat wagonów 102Na w Szczecinie

Z okazji 35 lat eksploatacji wagonów tramwajowych typu 102Na w Szczecinie, Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej zaprasza na przejazd specjalny wagonem tego typu, który odbędzie się w nocy z 13 na 14 maja.

wysłane przez Szkoda, że to nie ostatni przejazd (gość)

Szkoda, że ten planowany przejazd nie jest jednocześnie uroczystym zakończeniem eksploatacji wagonów 102Na w Szczecinie.. Ładny by był koniec...
> Szkoda, że ten planowany przejazd nie jest jednocześnie > uroczystym zakończeniem eksploatacji wagonów 102Na w > Szczecinie.. Ładny by był koniec...

Aż tak pięknie to nie ma. Pewnie jakiegoś szarego zwykłego dnia zadecydują, że każda po każdej, dzień po dniu będą jechały na tyły Pogodna. Każdy koniec smutny ;( Czy uroczysty, czy na tyłach zajezdni. Wszystko, co wyprodukowane poniżej 1995 roku jest najpiękniejsze (na swój sposób)! Będzie mi brakowało buczących przetwornic i trzaskających drzwi ''stodwójek'' ;(

--- Kiedy będą jakieś następne święta i dostane zieloną kartkę?? :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

luki663719 napisał(a):

>Będzie mi brakowało > buczących przetwornic i trzaskających drzwi ''stodwójek'' > ;(

Wszystko ma kiedyś swój początek i koniec.One już wystarczająco się napracowały przez te 35 latek:) Żal zawsze jest,ale szybko przyzwyczaimy się do ich braku.

wysłane przez mmm

dyrdus napisał(a):

> Wszystko ma kiedyś swój początek i koniec.One już wystarczająco > się napracowały przez te 35 latek:) Aczkolwiek nie wszystkie w Szczecinie. W tym ten (611), który ma odbyc przejazd specjalny. Od razu zaznaczam że sie nie czepiam, taka ciekawostka.

wysłane przez Lukasy

A ja z innej beczki:

Dziękuję za wspaniałą imprezę organizatorom, było naprawdę ciekawie. Miła atmosfera, fajni ludzie...super :) No i jeszcze skomunikowanie ze 103 na Głębokim, które umożliwiło mi szybkie dotarcie do domu :p

P.S. Tak, wyspałem się już :P

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Pepe 234

Lukasy napisał(a):

> Dziękuję za wspaniałą imprezę organizatorom, było naprawdę > ciekawie. Miła atmosfera, fajni ludzie...super :) No i jeszcze > skomunikowanie ze 103 na Głębokim, które umożliwiło mi szybkie > dotarcie do domu :p

To prawda było ciekawie i zdecydowanie za krótko. Te 7 godzin imprezy minęły jakby to było 20 minut :P No i 611 dotrwał do końca :) Ogólnie impreza na 6. Ja też się wyspałem :)

wysłane przez Lukasy

man751 napisał(a):

> To prawda było ciekawie i zdecydowanie za krótko. Te 7 godzin > imprezy minęły jakby to było 20 minut :P

No i co ja Ci poradzę, że noc taka krótka? :P

> No i 611 dotrwał do końca :)

Ooo tak :> A na początku ludzie chcieli obstawiać, czy w ogóle z zajezdni wyjedzie :D

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Jacek

man751 napisał(a):

> To prawda było ciekawie i zdecydowanie za krótko.

Tja.. ja już zasypiałem po Gocławiu. Tak to jest jak się o 5 rano wstaje dnia poprzedniego.

> Ogólnie impreza na 6.

Zgadza sie.

> Ja też się wyspałem :)

A ja wstałem po 15 i nadal chce mi sie spać :P

--- Po prostu Volvo :)

wysłane przez Wojtek 24

A będzie jakaś relacja z imprezy??

wysłane przez Jacek

Wojtek napisał(a):

> A będzie jakaś relacja z imprezy??

Daj się Phobosowi wyspać :P Liczę na to, że On coś ciekawego napisze ;>

wysłane przez Pepe 234

Jacek napisał(a):

> Daj się Phobosowi wyspać :P Liczę na to, że On coś ciekawego > napisze ;>

Jacek, a wczoraj mówiłeś, że relacja musi byc z Twojej ręki. Mogło by już coś byc ;)

wysłane przez Phobos 17

> Daj się Phobosowi wyspać :P Liczę na to, że On coś ciekawego > napisze ;>

Niestety nie dam rady, bo ledwie wstałem i musze sie zbierać do pracy :-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Jacek

Phobos napisał(a):

> Niestety nie dam rady, bo ledwie wstałem i musze sie zbierać do > pracy :-)

Dobra. Postaram się coś wystukać.