Forum

o 2,5mln więcej na tramwaje

wysłane przez Piotr

z polskiego radia Szczecin "Szczecińscy radni mają dziś zmienić budżet miasta na ten rok" i dalej: "o 2,5 miliona więcej przewidziano na kupno nowych tramwajów."

Co to oznacza? dwa wagony więcej? Z przetargiem na 6 doczep, czy jako osobny? :). Ktoś coś wie?:)

wysłane przez Mario ?

Piotr napisał(a):

> Co to oznacza? dwa wagony więcej? Z przetargiem na 6 doczep, > czy jako osobny? :). Ktoś coś wie?:)

W Głosie Szczecińskim jest napisane, że te 2,5 mln mają być przeznaczone na TATRY. Już sam nie wiem, na co :-/ Ale chyba to drugie.

--- Najgorzej jest być nikim dla kogoś, kto jest dla Ciebie wszystkim...

wysłane przez Mario ?

Bella napisał(a):

> W Głosie Szczecińskim jest napisane, że te 2,5 mln mają być > przeznaczone na TATRY. Już sam nie wiem, na co :-/ Ale chyba to > drugie.

A dokładnie czytat jest taki "2,5 mln złotych mają kosztować sprowadzane z Berlina tramwaje"

--- Najgorzej jest być nikim dla kogoś, kto jest dla Ciebie wszystkim...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bella napisał(a):

> A dokładnie czytat jest taki "2,5 mln złotych mają kosztować > sprowadzane z Berlina tramwaje"

Czy mam to rozumieć,że dopiero teraz miasto oferuje te pieniądze na TATRY? A wydawało mi się że pieniądze już na ten cel były wcześniej. Widocznie się myliłem,lub ktoś wprowadził mnie w błąd. P.S. A ile kosztuje 1 tatra z berlina?

wysłane przez Piotr

Bella napisał(a):

> W Głosie Szczecińskim jest napisane, że te 2,5 mln mają być > przeznaczone na TATRY. Już sam nie wiem, na co :-/ Ale chyba to > drugie.

Pewnie jest tak jak piszesz, że na TATRY :). Zabawne jest, że przy zmianach do budżetu nikt nie pomyślał o remontach torowisk, ale co tam remont torowisk jak znalazła się kasa na podświetlenie Papieża :), oświetlenie kilku ulic i np 2mln na zadaszenie SDSu :). Czyli w tym roku na pewno nie ma co liczyć na pilny remont np. Niemierzyńskiej. Żenada :/

wysłane przez Pepe 90

Piotr napisał(a):

>Czyli w tym roku na pewno nie ma co liczyć na pilny remont > np. Niemierzyńskiej. Żenada :/

Słuchaj remont Niemierzyńskiej jak dobrze pójdzie będzie dopiero w 2009 roku, wiec duża żenada :(