Forum

Ćwiczenia pod dworcem

W powodu ćwiczeń straży pożarnej, jutro w godz. 9:45-12:00 zamknięta dla ruchu będzie jezdnia ulicy Kolumba przed dworcem głównym. Autobusy linii 61, 70, 75 i 81 będą kursować na zmienionych trasach.

wysłane przez yo (gość)

By mogli lepiej poćwiczyć tam robienie elewacji...

wysłane przez X

yo napisał(a):

> By mogli lepiej poćwiczyć tam robienie elewacji...

A co robienie elewacji ma wspólnego z komunikacją miejską??

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez yo (gość)

Romanas napisał(a):

> A co robienie elewacji ma wspólnego z komunikacją miejską??

Nasunęła mi się tylko taka dygresja. Ten dworzec po prostu straszy, ale sorki, że nie na temat...

wysłane przez leks 17

yo napisał(a):

> Nasunęła mi się tylko taka dygresja. Ten dworzec po prostu > straszy, ale sorki, że nie na temat...

--> Hehe rozbawiłeś mnie :D :D. Ale tak serio to dworzec powinni poddać remontowi generalnemu albo wyburzyć budynek i zbudować od nowa, a dworzec główny tymczasowo można by przenieść na inną stacje. Budynek się sypie. A jeszcze budynek to pół biedy - dochodzą jeszcze awantury bezdomnych itd.

wysłane przez Lukasy

lex napisał(a):

> Ale tak serio to dworzec powinni poddać remontowi generalnemu > albo wyburzyć budynek i zbudować od nowa,

Wyburzyć i zbudować od nowa? Masz poczucie humoru... Jak na remont nie mogą znaleźć się pieniądze, to jak znajdą się na budowę od podstaw? To nierealne...

> a dworzec główny tymczasowo można by przenieść na inną stacje.

Na przykład na którą?

> Budynek się sypie. A jeszcze budynek to pół biedy - dochodzą > jeszcze awantury bezdomnych itd.

Budynek budynkiem, a bezdomni bezdomnymi. To są dwie oddzielne sytuacje. Nie wierzę, że po remoncie zniknęliby bezdomni. Dokąd oni by poszli? Na Dąbie? Aha, i jeszcze rozwiń 'itd.' bo nie wiem, co miałeś na myśli poza bezdomnymi.

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez 105ngs

Lukasy napisał(a):

> Wyburzyć i zbudować od nowa? Masz poczucie humoru... Jak na remont > nie mogą znaleźć się pieniądze, to jak znajdą się na budowę od > podstaw? To nierealne...

Pewnie, że nierealne, ale tak naprawdę to to by się przydało. A przynajmniej właśnie remont generalny. Ale oczywiście Polska to nie Anglia albo Francja.