Forum

Przenieśli kasy

Z budynku "grzybka" na Bramie Portowej w Szczecinie zniknęły kasy biletowe komunikacji miejskiej.

wysłane przez Phobos 17

W zeszłym tygodniu miałem okazje kupować w nowej kasie znaczek i nasuwa mi się tylko jeden komentarz - super :-) Gdyby jeszcze zawiesić schemat sieci w miejscu do tego przewidzialnym, to naprawde można poczuć się jak w jakimś biurze informacji komunikacyjnej ;-)

--- "Najbardziej gorzkie łzy przelejesz na łożu śmierci nad słowami, których nie wypowiedziałeś i czynami, których nie dokonałeś" - Langri

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez torwid (gość)

Phobos napisał(a):

> W zeszłym tygodniu miałem okazje kupować w nowej kasie > znaczek i nasuwa mi się tylko jeden komentarz - super :-) > Gdyby jeszcze zawiesić schemat sieci w miejscu do tego > przewidzialnym, to naprawde można poczuć się jak w jakimś > biurze informacji komunikacyjnej ;-)

Aaa, tam zaraz... Ty to byś od razu rewolucję wprowadzał i może jeszcze standardy jakości, za które ISO przyznają :D Nie ma co za bardzo szaleć - w końcu na razie umowa na to miejsce jest tylko do końca roku ;)