Forum

Pytanko

wysłane przez M21 1

Mam pytanko który z miłosników tak planuje kiedys pracowac w MZK badz któej spółce komunikacyjnej czyli tak naprawde ma zamiar zajac sie tworzeniem KM a nie tylko wysuwanie postulatów . No i kto juz tam pracuje. ??

wysłane przez Filip_Police 7

M21 napisał(a):

> Mam pytanko który z miłosników tak planuje kiedys pracowac w > MZK badz któej spółce komunikacyjnej czyli tak naprawde ma > zamiar zajac sie tworzeniem KM a nie tylko wysuwanie > postulatów . No i kto juz tam pracuje. ??

No ja może w przyszłości zostałbym pracownikiem albo ZDiTM albo jakiejś spółki autobusowej bo na pewno nie w MZK. Niech ktoś inny się trudzi ... :)

--- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez yo (gość)

M21 napisał(a):

> Mam pytanko który z miłosników tak planuje kiedys pracowac w > MZK badz któej spółce komunikacyjnej czyli tak naprawde ma > zamiar zajac sie tworzeniem KM a nie tylko wysuwanie > postulatów ??

To chyba normalne, że użykownicy stawiają jakieś postulaty. A jeżeli chleb jest nie dość słony, to nie muszę się zatrudniać w piekarni...

wysłane przez M21 1

yo napisał(a):

> To chyba normalne, że użykownicy stawiają jakieś postulaty. A > jeżeli chleb jest nie dość słony, to nie muszę się zatrudniać w > piekarni...

No ale niech te postulatu beda z sensem bo jak czasami wasz czytam to normalnie płacze ze smiechu .

wysłane przez konjo 4

M21 napisał(a):

> No ale niech te postulatu beda z sensem bo jak czasami wasz > czytam to normalnie płacze ze smiechu .

No widzisz, na coś się przydajemy w tym smutnym kraju. :>

--- A permanent vacation.

So never mind the darkness.

wysłane przez M21 1

konjo napisał(a):

> > No widzisz, na coś się przydajemy w tym smutnym kraju. :> > No nie mówie ze wszyscy ale paru napewno :)

wysłane przez Michal105N 11

M21 napisał(a):

> Mam pytanko który z miłosników tak planuje kiedys pracowac w > MZK badz któej spółce komunikacyjnej czyli tak naprawde ma > zamiar zajac sie tworzeniem KM a nie tylko wysuwanie > postulatów . No i kto juz tam pracuje. ??

Ja chciabym zostac motorniczym

--- 4-Pomorzany-Dworcowa 2-Dworzec Niebuszewo-Potulicka

wysłane przez Piotr

M21 napisał(a):

Po pierwsze to wy jesteście dla nas, a nie na odwrót. Nawet jako (a właściwie przede wszystkim) pasażer mam prawo wymagać, aby KM była dla mnie bezpieczna, porządna etc. Ja stawiam wymagania, bo ja za to płace-podatki, bilety. Nie płace za to, że jedna osoba spawa, a dwie patrzą. Gdybyście tam w MZK zrobili sobie porządek (np. personalny) i przestali pracować jak za PRLu to nam wszystkim żyłoby się lepiej.

wysłane przez M21 1

Piotr napisał(a):

[Ciach]

No to sie zatrudnij i zacznij dziłac a nie tylko biadolic :) . Od mówienia jeszcze nikt swiata nie zmienił .

wysłane przez Piotr

M21 napisał(a):

> No to sie zatrudnij i zacznij dziłac a nie tylko biadolic :) . Od > mówienia jeszcze nikt swiata nie zmienił .

A to tam nie ma odpowiednich osób? Był jakiś konkurs na stanowiska? Uwierz od mówienia i pisania wiele się zmienia...KM to tylko jedno z wielu moich zainteresowań :). Ja po prostu kupuję bilety, a ostatnio nawet płacę podatki, więc i mam wymagania :).

wysłane przez M21 1

Piotr napisał(a):

[CIACH] No i jeszcze jedno co z takim agresorem odrazu ?? Ja sie tylko pytam kto ma zamiar tam pracowac bo wiesz jak bys tam troche posiedziałto bys zobaczył jak to naprawde jest w MZK . Jak trzeba wrecz błagac miasto o pienadze . Jak sie faworyzuje jedna zajezdnie a 2 ga sie wrecz tepi (takie sie ma wrazenie).

wysłane przez Piotr

M21 napisał(a):

> No i jeszcze jedno co z takim agresorem odrazu ?? Ja sie tylko > pytam kto ma zamiar tam pracowac bo wiesz jak bys tam troche > posiedziałto bys zobaczył jak to naprawde jest w MZK . Jak trzeba > wrecz błagac miasto o pienadze . Jak sie faworyzuje jedna > zajezdnie a 2 ga sie wrecz tepi (takie sie ma wrazenie).

Ale o tym, że jest zbyt dużo pracowników to cisza...Jakby się pozwalniało tych co to patrzą jak inni pracują to już byłoby więcej kasy.

wysłane przez M21 1

Piotr napisał(a):

> > Ale o tym, że jest zbyt dużo pracowników to cisza...Jakby się > pozwalniało tych co to patrzą jak inni pracują to już byłoby więcej > kasy.

Np.Kogo na golecinie brakuje motorniczych . Jakos nie zauwazyłem zeby ludzie siedzieli tam i nic nie robili . Byłes kiedys na zajezdi w dzien pracy ??

wysłane przez Piotr

M21 napisał(a):

> Np.Kogo na golecinie brakuje motorniczych . Jakos nie zauwazyłem zeby > ludzie siedzieli tam i nic nie robili . Byłes kiedys na zajezdi w > dzien pracy ??

Pochodz po mieście i zobacz jak się pracuje...Nie tylko ja zauważyłem, że kibicowanie jest teraz w modzie?;). Od całkiem niedawna pracujesz w MZK, a zachowujesz się tak jabyś tam był od zawsze :).

wysłane przez M21 1

Piotr napisał(a):

> > Pochodz po mieście i zobacz jak się pracuje...Nie tylko ja zauważyłem, > że kibicowanie jest teraz w modzie?;). Od całkiem niedawna pracujesz w > MZK, a zachowujesz się tak jabyś tam był od zawsze :).

Hmmm ale to nie tylko w MZK tak jest :).Ze jedn pracuje a 11 stoi . Nie mówie ze racuje tam od zawsze ale mówie o dziedzinie która akórat troche poznałem :) .I wiem ze na zajezdniach mówia podobnie do pasazerów . Golecin ma złomy i ti jest nie zaprzeczalny fakt . Sam nazekam na to czym musze robic kursy ale wiem tez ze zdobyc na co kolwiek pienadze to jest naprawde nie lada sztuka :) . I uwierzcie mi na zajezdniach chcieli by miec idealne wozy , ale przez pasazerów któzy demoluja tramwaje przez polityke miasta jezdzimy tym co mamy a nie tym co chcieli bysmy miec . :)

wysłane przez Phobos 17

> Golecin ma złomy i ti jest nie zaprzeczalny fakt . Sam > nazekam na to czym musze robic kursy ale wiem tez ze zdobyc na co > kolwiek pienadze to jest naprawde nie lada sztuka :)

Pytanie - a myślisz, że Pogodno dostaje więcej za wzkm niż Golęcin? A skoro nie ;-) to Golęcin jest sam sobie winien tego, w jakim stanie są ich wozy.

> I uwierzcie mi > na zajezdniach chcieli by miec idealne wozy

...ale na jednej z nich są zbyt leniwi, żeby o nie zadbać.

> ale przez pasazerów któzy > demoluja tramwaje

Ach ci wredni pasażerowie. Wsadźmy ich do tych berlińskich autobusów i niech sobie jeżdżą, a my w tramwajach będziemy sobie jeździli tramwajami-widmo :->

> przez polityke miasta jezdzimy tym co mamy a nie tym > co chcieli bysmy miec . :)

Porównaj sobie jedną z golęcińskich fabrycznych stopiątek (roczniki 1991 i 1992) oraz o 10 lat starsze pierwsze 105Na z Pogodna (rocznik 1981). I nie mam tu na myśli wyglądu czy porysowanych szyb, bo wiadomo, że tutaj Golęcin zawsze będzie "przodował". Chodzi o to, jak sie te wagony telepią (dosłownie) po mieście. Czy ta różnica to też wina polityki miasta, czy może komuś na pewnej zajezdni nie chce się robić?

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Titanic1912

Phobos napisał(a):

> Porównaj sobie jedną z golęcińskich fabrycznych stopiątek (roczniki > 1991 i 1992) oraz o 10 lat starsze pierwsze 105Na z Pogodna (rocznik > 1981). I nie mam tu na myśli wyglądu czy porysowanych szyb, bo wiadomo, > że tutaj Golęcin zawsze będzie "przodował". Chodzi o to, jak sie te > wagony telepią (dosłownie) po mieście. Czy ta różnica to też wina > polityki miasta, czy może komuś na pewnej zajezdni nie chce się robić?

Zapraszam do drugiego wagonu składu 1047+1048 to można przeszyć szok jak działa wagon po niedawnym remoncie...

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Phobos 17

> Zapraszam do drugiego wagonu składu 1047+1048 to można przeszyć szok > jak działa wagon po niedawnym remoncie...

Nie miałem przyjemności dlatego zapytam - szok pozytywny czy negatywny?

Wersja 1 - pozytywny: No to chyba nic dziwnego, skoro niedawno był remont.

Wersja 2: negatywny: Więc skoro był remont, a jest tak źle to chyba o czymś świadczy...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez M21 1

Piotr napisał(a):

[Ciach]

A i jeszcze jedno (sorki ze tak duzo wadków do 1 dnej odpowiedzi) mam wrazenie ze co by MZK (i spółki) nie zrobiło to bedzie zle .Wiecznie jestes duzo osób anty cos anty nowe malowanie anty remonty anty uzywki (to juz sie tyczy autobósów w zeszłym roku do dzis pamietam jak sie zucalo pełno ludzi ze to szajz jest a teraz nagle wszyscy pokochali je) Prawda jest taka ze nasz KM jest dosc biedna i nic sie nie zmieni dopuki ludzie nie zaczna płacic za bilety ( ni oszukujmy sie duzo ludzi nie płaci) i nie zmini sie podejscie radnych do KM w szczecinie .A biadolenie na forum ze jest zle nic nie zmini . Jak sie tak nie podoba to do roboty i zacznij cos robic :) Pozdrawiam :) .

wysłane przez Phobos 17

> A biadolenie na forum > ze jest zle nic nie zmini . Jak sie tak nie podoba to do roboty i > zacznij cos robic :) Pozdrawiam :) .

Zaobserwowałem pewien paradoks :-] Narzekasz, że my narzekamy. No to weź się do roboty, skończ studia ekonomiczne, zostań dyrektorem w MZK i to wszystko napraw ;-)

wysłane przez M21 1

Phobos napisał(a):

> > Zaobserwowałem pewien paradoks :-] Narzekasz, że my narzekamy. No > to weź się do roboty, skończ studia ekonomiczne, zostań dyrektorem > w MZK i to wszystko napraw ;-)

Hmm mnie studiowanie i dyrektowanie nie kreci . To wy biadolicie wiecznnie ze jest zle a nic nie robicie . Ja wiem ze sie pomły troche sytuacja poroawia chociaz by w infrastruktórze wiec wierze ze bedzie lepiej :) . >

wysłane przez yo (gość)

M21 napisał(a):

> To wy biadolicie > wiecznnie ze jest zle a nic nie robicie .

A co mamy robić? Spawać tory? Najlepiej to chyba myć tramwaje ;-)

wysłane przez M21 1

yo napisał(a):

> > A co mamy robić? Spawać tory? Najlepiej to chyba myć tramwaje ;-)

Hmmm na poczatek nie robic burdelu w nich :) a co do torów daj na to pienadze z miejsca wyremontuja :) .

wysłane przez yo (gość)

M21 napisał(a):

> Hmmm na poczatek nie robic burdelu w nich :) a co do torów daj na to > pienadze z miejsca wyremontuja :) .

Co miesiąc daję 36,50

wysłane przez M21 1

yo napisał(a):

> Co miesiąc daję 36,50

Powiedz mi wiesz ile wynosi rachunek za sam prąd?? :>

wysłane przez yo (gość)

M21 napisał(a):

> Powiedz mi wiesz ile wynosi rachunek za sam prąd?? :>

No dobrze, ale wiesz, że ja nie ustalam cen, ani też nie jestem sam- pół szczecina składa się na rachunki za prąd ;). Poza tym zdaj sobie sprawę, że nie chcemy bóg wie czego, ale pewnego standardu, nawet w skali Polski (vide Poznań, czy Kraków). Wiemy jak tam się jeździ i zazdrościmy- przynajmniej ja. Bo niby w czym jesteśmy gorsi?

wysłane przez Phobos 17

> Hmmm na poczatek nie robic burdelu w nich :)

A przyłapałeś kiedyś kogoś z tu zgromadzonych na tym, że zrobił burdel w tramwaju? Wogóle to może faktycznie jeżdzij sobie po mieście z zamkniętymi drzwiami, żeby żaden pasażer ci tramwaju nie ubrudził. I poucinaj ręce tym, którzy (wredni) na przystankach łamią gałęzie drzew żeby nimi zdrapać lakier z poszycia, bo przecież to wszystko wina pasażerów, a nie żywopłotów na przykład...

> a co do torów daj na to > pienadze z miejsca wyremontuja :) .

Ależ ja daje! Płace za sieciówke! Uwierz mi, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby dostał w kasie biletowej znaczek za darmo... Ba! Mało tego - ja nawet podatki płace! Tylko, że MZK jest zbyt zajęte trwonieniem pieniędzy chociażby na utrzymanie całej armii "szynowych kibiców", żeby remontować tory :-/

wysłane przez M21 1

Phobos napisał(a):

[Ciach]

A powiedz mi ty naprawde myslisz ze wszytkie podatki ida na MZK ?? .Ja zapałciłem 5000 za kurs i jakos nie nazekam ze jezdze na wozie który na spadkach nie trzyma :) . A mógł bym płace wymagam porostu mam swiadomosc jaka jest sytuacja .

wysłane przez Phobos 17

> A powiedz mi ty naprawde myslisz ze wszytkie podatki ida na MZK ??

Nie. Ja nawet nie wiem ile procent przychodu MZK idzie na wynagrodzenia pracowników. Ale jestem przekonany, że o wiele za dużo.

> .Ja > zapałciłem 5000 za kurs i jakos nie nazekam ze jezdze na wozie który na > spadkach nie trzyma :)

A pare postów wyżej czytamy: "Sam nazekam na to czym musze robic kursy"

wysłane przez mmm

> > A co mamy robić? Spawać tory? Najlepiej to chyba myć tramwaje ;-) Ja moge pilnowac spawającego jako trzeci czy czwarty przyglądający się.

> Hmmm na poczatek nie robic burdelu w nich :)

Miłośnicy nie brudza i nie demoluja. Pomyliłes fora. A co do mycia to różnica jest taka że np autobusy ze SPAD-u wyjeżdzaja na szczytówki wysprzątane, a tramwaje brudne. I nie mów mi ze ludzie pobrudzili bo jak wsiadam popołudniu w szczytową 12 na Unii Lubelskiej to widze np. walające sie bilety skasowane o siódmej rano. Trudno chociaż zamieść i opróżnić smietniczki.

wysłane przez M21 1

mmm napisał(a):

[Ciach]

A powedz mi kto to ma robic jak ekipa sprzatajaca jest tylko w nocy ??

wysłane przez mmm

M21 napisał(a):

> A powedz mi kto to ma robic jak ekipa sprzatajaca jest tylko w nocy ?? A powiedz mi dlaczego gdzie indziej mogą sprzatać w dzień?

wysłane przez Phobos 17

> A powedz mi kto to ma robic jak ekipa sprzatajaca jest tylko w nocy ??

A powiedz mi, jak to się dzieje, że w SPAD (które dostaje _znacznie_ mniej pieniędzy niż MZK) _ktoś_ sprząta te szczytówki za dnia?

wysłane przez M21 1

Phobos napisał(a):

> A powiedz mi, jak to się dzieje, że w SPAD (które dostaje _znacznie_ > mniej pieniędzy niż MZK) _ktoś_ sprząta te szczytówki za dnia?

Hmm moze maj lepsza umowe podpisana :> Ja nie mówie ze w MZK jest idalnie :)

wysłane przez Phobos 17

M21 napisał(a):

> Phobos napisał(a):

> > > A powiedz mi, jak to się dzieje, że w SPAD (które dostaje _znacznie_ > > mniej pieniędzy niż MZK) _ktoś_ sprząta te szczytówki za dnia? > > Hmm moze maj lepsza umowe podpisana :>

Jaką umowę? Bo jeśli mówisz o umowie z ZDiTM, to już napisałem, że SPAD dostanie _znacznie_ mniej pieniędzy.

> Ja nie mówie ze w MZK jest > idalnie :)

No wiesz ty co?! Jak wogóle śmiesz biadolić na MZK? :->

wysłane przez M21 1

Phobos napisał(a):

[Ciach]

Oki widze ze nie ma sensu cokolwiek tutaj pisac bo ty masz na wszytko odpowiedz :) .Szkoda ze masz klapki na oczach niczym PiS i nie widzisz argumentów innych.

Ja tylko mówie ze ostanio na wszytko na zekacie jestem ciekaw jak bedzie po roku uzywana tatr które tak teraz wszyscy zachwalaja . :)

wysłane przez Phobos 17

> Oki widze ze nie ma sensu cokolwiek tutaj pisac bo ty masz na wszytko > odpowiedz :) .Szkoda ze masz klapki na oczach niczym PiS i nie widzisz > argumentów innych.

Tylko że to tobie zabrakło argumentów. Bo ciągle nie wiem dlaczego w SPAD możliwe jest sprzątanie szczytówek, a w MZK już nie.

> Ja tylko mówie ze ostanio na wszytko na zekacie jestem ciekaw jak > bedzie po roku uzywana tatr które tak teraz wszyscy zachwalaja . :)

Dzine troche, bo czytam _każdy_ post na forum i nie zauważyłem aby nagle forum nawiedziła jakaś tajemnicza plaga nerzekania.

wysłane przez konjo 4

M21 napisał(a):

> Hmmm na poczatek nie robic burdelu w nich :) a co do torów daj na to > pienadze z miejsca wyremontuja :) .

O ile sobie dobrze przypominam to w zajezdni Pogodno wisiała demonstracyjna tablica liniowa zniszczona przez motorniczego, z wielce groźną kartką z pieczątkami, że będą kary za takie zachowanie. Tak więc różnie to bywa.

wysłane przez kajetansz 65

konjo napisał(a):

> O ile sobie dobrze przypominam to w zajezdni Pogodno wisiała > demonstracyjna tablica liniowa zniszczona przez motorniczego, z wielce > groźną kartką z pieczątkami, że będą kary za takie zachowanie. Tak więc > różnie to bywa.

Swego czasu byłem świadkiem jak jeden z motorniczych giął tablicę z numerem linii w celu zablokowania jednej połowy drzwi w "stodwójce".

Штирлиц

wysłane przez Phobos 17

> To wy biadolicie > wiecznnie ze jest zle a nic nie robicie

Nie zrozumiałeś :-P Teraz to TY biadolisz, że my biadolimy. Więc ja się pytam - co takiego zrobiłeś, żebyśmy nie narzekali? :->

wysłane przez M21 1

Phobos napisał(a):

> > Nie zrozumiałeś :-P > Teraz to TY biadolisz, że my biadolimy. Więc ja się pytam - co takiego > zrobiłeś, żebyśmy nie narzekali? :->

Hmm a ty nie zrozumiałes mnie ja wychodze z załozenia ze biadolenie nic nie da :) a co motorniczy moze zrobic :> powiesz mi :> bo wy ciagle móicie tutaj o sprach dyrektorskich . Ja sie zatrudniłem zeby swoja pasje wykonywac a nie zeby MZK zmieniac :) . To wy chcecie niesamowutych zeczy od zaraz. A jak sie je chce to nie wystarczy byc miłosnikiem .

wysłane przez Phobos 17

> Hmm a ty nie zrozumiałes mnie ja wychodze z załozenia ze biadolenie nic > nie da :)

To nie narzekaj, że my narzekamy, bo to i tak nic nie da.

> a co motorniczy moze zrobic :>

A co miłośnik może zrobić? Na przykładzie Maćka Kubienia widać, że bardzo wiele.

> Ja sie zatrudniłem zeby swoja > pasje wykonywac a nie zeby MZK zmieniac :)

Widzisz, ja mam wrażenie, że jednak przez te "biadolenie" już kilka rzeczy zmieniliśmy. A ty sam przyznajesz, że nie masz zamiaru niczego zmieniać.

> To wy chcecie > niesamowutych zeczy od zaraz.

Na przykład jakich?

> A jak sie je chce to nie wystarczy byc > miłosnikiem .

Ano nie wystarczy. Trzeba jeszcze nieco "pobiadolić"...

wysłane przez mmm

M21 napisał(a):

> Hmm a ty nie zrozumiałes mnie ja wychodze z załozenia ze biadolenie nic > nie da :) a co motorniczy moze zrobic

Powiem ci niektórzy motorniczy mogą sie bardziej zaintersowac swoja pracą, mogą nie palić w pojazdach, mogą przejśc sie po wozie na plętli zobaczyc czy wszytsko gra, sprawdzić tablice kierunkowe czy ktoś nie poprzestawiał.

wysłane przez Phobos 17

> Powiem ci niektórzy motorniczy mogą sie bardziej zaintersowac swoja > pracą, mogą nie palić w pojazdach, mogą przejśc sie po wozie na plętli > zobaczyc czy wszytsko gra, sprawdzić tablice kierunkowe czy ktoś nie > poprzestawiał.

O jezusie! Czego ty wymagasz od motorniczych? :-) Może zacznijmy od rzeczy prostszych. Proponuje na początek specjalne dwudniowe szkolenie pt. "Co to za irytujące pikanie, czyli jak odjechać z pętli zgodnie z rozkładem jazdy" :->

wysłane przez mmm

Phobos napisał(a):

Proponuje na początek specjalne dwudniowe szkolenie > pt. "Co to za irytujące pikanie, czyli jak odjechać z pętli zgodnie z > rozkładem jazdy" :-> To pikanie oznacza że można jeszcze zapalić jedną fajke

wysłane przez M21 1

mmm napisał(a):

> Phobos napisał(a):

> Proponuje na początek specjalne dwudniowe szkolenie > > pt. "Co to za irytujące pikanie, czyli jak odjechać z pętli zgodnie > z > > rozkładem jazdy" :-> > To pikanie oznacza że można jeszcze zapalić jedną fajke

Powiem tak zatrudnijcie sie na miesac i pojezdzijcie napewno zmienice gadke :) pozdrawiam :)

wysłane przez Phobos 17

> Powiem tak zatrudnijcie sie na miesac i pojezdzijcie napewno zmienice > gadke :) pozdrawiam :)

Przykro mi, ale w odróżnieniu od ciebie, punkt mojego widzenia nie zależy od punktu siedzenia. Ale spoko - to przecież normalne, że jak już się pracuje w MZK to wszystko się widzi w samych superlatywach, a jeśli już nawet widzi się negatywy to to wszystko wina: pasażerów, prezydentów, radnych, żywopłotów, żydów, masonów, arabów, rosjan, polskich hydraulików i marsjan :-]

wysłane przez M21 1

Phobos napisał(a):

[Ciach]

No skoro tak sadzisz to ci wspułczuje rasizmu :)

wysłane przez Phobos 17

> No skoro tak sadzisz to ci wspułczuje rasizmu :)\

A ja tobie współczuje krótkowzroczności - i nie mówie tutaj o wadzie wzroku.

wysłane przez M21 1

mmm napisał(a):

> > Powiem ci niektórzy motorniczy mogą sie bardziej zaintersowac swoja > pracą, mogą nie palić w pojazdach, mogą przejśc sie po wozie na plętli > zobaczyc czy wszytsko gra, sprawdzić tablice kierunkowe czy ktoś nie > poprzestawiał.

A jak ma 2 minuty tylko na petli a chce mu sie do WC to kiedy ma to zrobic :>

wysłane przez Mareczek 1

M21 napisał(a):

> A jak ma 2 minuty tylko na petli a chce mu sie do WC to kiedy ma to > zrobic :>

W ciągu tych dwóch minut - i to wystarczy, ale u nas sie nie da :( A raz juz pisemko o siusianiu ze SPAKu dostalem. Kierowca mial ponad 20 minut wolnego (przerwa), a jak zapikalo, to oczywiscie musial pojsc do ubikacji.

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez M21 1

Mareczek napisał(a):

[Ciach]

HAhahahahahah w ciagu 2 ch min zdaze obejsc wóz sprzatac troche i jeszcze pujsc do WC ?? i nie mówie tu o oddawaniu moczu :)

wysłane przez Phobos 17

> HAhahahahahah w ciagu 2 ch min zdaze obejsc wóz sprzatac troche i > jeszcze pujsc do WC ?? i nie mówie tu o oddawaniu moczu :)

No jeśli musisz iść do toalety (i nie mówie tu o oddawaniu moczu) co pół godziny to nie powinieneś dostać zaświadczenia lekarskiego o zdolności wykonywania zawodu.

Phobos napisał(a):

> No jeśli musisz iść do toalety (i nie mówie tu o oddawaniu moczu) co > pół godziny to nie powinieneś dostać zaświadczenia lekarskiego o > zdolności wykonywania zawodu.

Jeśli pije się sporo kawy lub w czasie jazdy zjada się liście brzozy to się lata do WC (i mówię tu o oddawaniu moczu) :-P

Штирлиц

wysłane przez Mareczek 1

M21 napisał(a):

> Mareczek napisał(a):

> [Ciach] > > HAhahahahahah w ciagu 2 ch min zdaze obejsc wóz sprzatac troche i > jeszcze pujsc do WC ?? i nie mówie tu o oddawaniu moczu :)

A co w tym trudnego? Bierzesz wiaderko, szmatke i czyscisz podloge, odlewajac sie do wiaderka :D A jak zapomnisz wiaderka, to odlewasz sie w wozie, a potem to sprzatasz, ale to wersja bardziej hardcorowa ;D

A tak na powazne, w 2 min nie zdarzysz chociaz przejsc przez sklad a potem sie ewentualnie odlac?

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez M21 1

Mareczek napisał(a):

> > A tak na powazne, w 2 min nie zdarzysz chociaz przejsc przez sklad a > potem sie ewentualnie odlac? > Powem ci szczerze ze nie wiem bo jeszcze liniowo nie jechałem :)

Mareczek napisał(a):

> A co w tym trudnego? Bierzesz wiaderko, szmatke i czyscisz podloge, > odlewajac sie do wiaderka :D A jak zapomnisz wiaderka, to odlewasz sie > w wozie, a potem to sprzatasz, ale to wersja bardziej hardcorowa ;D

ROTFL! Perwersja :-P

Штирлиц

wysłane przez Phobos 17

> A jak ma 2 minuty tylko na petli a chce mu sie do WC to kiedy ma to > zrobic :>

O! To jest w Szczecinie linia tramwajowa, która ma po 2 minuty postoju na obu pętalch? Kurcze... Olaf, zmieniliście coś ostatnio? Coś przespałem?

wysłane przez mmm

M21 napisał(a):

> A jak ma 2 minuty tylko na petli a chce mu sie do WC to kiedy ma to > zrobic :> To dzwine bo na Pomorzanach zaobserowwałem co innego. Nie mówie że na każdej pętli ma sprawdzac co sie dzieje, ale jak widze skaład który poł dnia jeaździ po mieście z przestawioną tablica tylnią z 6 na 9 to coś jest nie tak. Kiedyś znalezłem tablicę z 11 na chodniku przy monopolowym na Budziszyńskiej i zaniosłem ją na pętle to też sie zdziwili.

wysłane przez Wojtek 24

mmm napisał(a):

> Kiedyś znalezłem tablicę z 11 na chodniku przy > monopolowym na Budziszyńskiej i zaniosłem ją na pętle to też sie > zdziwili.

To, to jeszcze nic. Ja kiedyś znalazłem rozkład jazdy linii numer 3 z przystanku "Smolańska" na ul. Wiszesława.

wysłane przez X

Wojtek napisał(a):

> > To, to jeszcze nic. Ja kiedyś znalazłem rozkład jazdy linii numer 3 z > przystanku "Smolańska" na ul. Wiszesława.

A ja znalazłem na przystanku "Bagienna" otablicowanie z linii nr.8:)

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez LLUZNIAK

mmm napisał(a):

> Kiedyś znalezłem tablicę z 11 na chodniku przy > monopolowym na Budziszyńskiej i zaniosłem ją na pętle to też sie > zdziwili.

Ja podobnie znalazłem tablicę 11'tki tyle że przy Dunikowskiego to jeszcze zostałem posądzony o jej kradzież :>

wysłane przez konjo 4

M21 napisał(a):

> To wy chcecie niesamowutych zeczy od zaraz.

No rzeczywiście niesamowitych np. tego żeby się wszystkie drzwi otwierały w składzie, żeby podłoga była myta/zamiatana chociaż raz na czas, żeby okna miały uchwyty do zamykania (wcale nie jest takie przyjemne jak deszcz lub śnieg zacina). Życzymy sobie sprawnego oświetlenia w wagonach. Foteli na których da się usiąść w czymś innym niż dres/bojówki. Lubimy także sprawne ogrzewanie i szczelne klapy dachowe i przeguby. Jeżeli to są wymagania ponad normalne to ja w ogóle dziękuje za uwagę.

Ja już podziękowałem MZK i staram się korzystać z usług SPAKu i SPADu. Niestety, ale szczególnie ten drugi prezentuje diametralnie odmienny poziom od MZK. Autobusy wyjeżdzające na szczytówki z wilgotną od przemycia podłogą, usuwane napisy wewnątrz (o zewnętrznych to nawet nie wspominam bo posprejowanych autobusów zwyczajnie nie ma), kierowcy SPADu w większości w strojach służbowych lub niebieskich koszulach, pojazdy na bieżąco remontowane i wykładane nowymi gumami na podłodze, nowymi laminatami na ścianach. Kierowcy mimo, że mają orkę na takich pośpiesznych wiedzą co oznacza czas odjazdu. Do tego powiem szczerze, że jaki stan taboru jest taki jest, ale autobusu z dyktami zamiast szyb lub z wypadającymi elementami silnika nie widziałem. Komis nie pisał też o wypadkach w stylu urwanie koła od 20 letniego Ikarusa, wypadnięcie drzwi, urwanie wału czy innych ciekawostkach. Niestety ale Panowie Prezesi z Dyrektorami ds. eksploatacji wykazują większe zaangażowanie w to co się dzieje u nich w firmach niż w MZK. I takie niestety są fakty.

wysłane przez Pepe 90

konjo napisał(a):

> No rzeczywiście niesamowitych np. tego żeby się wszystkie drzwi > otwierały w składzie, żeby podłoga była myta/zamiatana chociaż raz na > czas, żeby okna miały uchwyty do zamykania (wcale nie jest takie > przyjemne jak deszcz lub śnieg zacina). Życzymy sobie sprawnego > oświetlenia w wagonach. Foteli na których da się usiąść w czymś innym > niż dres/bojówki. Lubimy także sprawne ogrzewanie i szczelne klapy > dachowe i przeguby. Jeżeli to są wymagania ponad normalne to ja w ogóle > dziękuje za uwagę.

No jeszcze otablicowanie by się przydało tam gdzie powinno byc, a nie 1 lub 2 tablice na skład 105N . :( I muszę przyznac, że w takim SPAD'zie dbają o to by autobus miał wszystkie tablice. :)